Bambetle Zlotowe Vol. 9
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 02, 2017, 10:08:53 »
Panowie, wygrzebałem wczoraj w komórce Segę Mega Drive. Nie posiadam do niej ani padów ani zasilacza. Jeżeli ktoś mógłby zabrać takowy sprzęt na zlot to był bym happy. Chciałbym po prostu sprawdzić czy mój egzemplarz jest sprawny, gdyż kiedyś dostałem od znajomego właśnie w takim stanie i nie miałem okazji tego sprawdzić.
Nie w tym roku! XD

*

MaarioS

Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 02, 2017, 11:32:26 »
Jaki to jest model?

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 03, 2017, 08:19:28 »
Chłopaki, mała organizacyjna zmiana - w tym roku nie odbieram sprzętu w Wawie na miejscu. Jeśli chcecie aby Wasze rzeczy znalazły się w remizie, to albo 11-12 lipca zrzucacie je u mnie a ja 13 je wwożę do remizy, albo je zawozicie samodzielnie podczas zlotu. Niestety, alw transport sprzętu mi się totalnie wykrzaczył. Z dobrych informacji - będzie w stronę powrotną (ale nadal - to dotyczy tylko MaarioSa).

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 03, 2017, 19:05:01 »
Jaki to jest model?

MaarioS, pojęcia nie mam. Brak informacji. Być może to jakiś klon jest a nie org Sega (nie wnikam). Na spodzie jedynie jest HQ 16 Bit.
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 04, 2017, 11:17:52 »
W związku z zapytaniami dotyczącymi grilla w wątku jedzeniowym - czy ktoś takowego posiada i weźmie? Czy kupujemy?

Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 05, 2017, 14:04:15 »
Lepiej kupić taki konkretniejszy i żeby już był też na przyszłe zloty. Przykładowo taki jak ten z ciastoramy:
https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/relaks-w-ogrodzie/grillowanie/grille-weglowe/grill-weglowy-longley-69-5-x-34-cm.html#product
Nie rozleci się to po jednym zlocie, a i idzie tam położyć trochę miejsca naraz. Dzieląc cenę na wszystkich zrzuta wychodzi po kilka złotych.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2017, 22:46:25 wysłana przez MWK »

*

MaarioS

Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 05, 2017, 16:53:39 »
Jestem w stanie dorzucić do tego czegoś 10PLN niezależnie czy będę z niego korzystać czy nie

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 05, 2017, 17:42:03 »
Popieram, dorzucę się. Grzegorz, zajmiesz się zrzutą na grillsk?

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 05, 2017, 21:11:07 »
Co do grilla to też jestem za.
Nie w tym roku! XD

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 06, 2017, 07:21:52 »
W związku z zapytaniami dotyczącymi grilla w wątku jedzeniowym - czy ktoś takowego posiada i weźmie? Czy kupujemy?

Lepiej kupić taki konkretniejszy i żeby już był też na przyszłe zloty. Przykładowo taki jak ten z ciastoramy:
https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/relaks-w-ogrodzie/grillowanie/grille-weglowe/grill-weglowy-longley-69-5-x-34-cm.html#product
Nie rozleci się to po jednym zlocie, a i idzie tam położyć trochę miejsca naraz. Dzieląc cenę na wszystkich zrzuta wychodzi po kilka złotych.
Też z chęcią się dorzucę ile będzie trzeba a nawet więcej gdyż jestem zwolennikiem grilla. hehe

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 06, 2017, 13:16:02 »

Jutro kurier zabiera moją pakę na CFL na warszawski adres Dziada.  Otwieranie surowo wzbronione!

Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 06, 2017, 16:57:05 »
Tak mnie teraz naszła potrzeba, będzie miał ktoś może na sprzedaż dwa pady 9-pin na zlocie? Pady mogą być nawet słabe, lecz nie z wyćpin plastiku..  Który na przykład rozpierdala się w rękach..
Podać pomocną dłoń zawsze można

Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 07, 2017, 18:41:03 »
Popieram, dorzucę się. Grzegorz, zajmiesz się zrzutą na grillsk?

Spoko, na miejscu się ogarnie zrzutę i podjedziemy po żeliwo. :D

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 11, 2017, 00:07:48 »
No - ja właśnie bilety kupiłem.

Co do sprzętu, to głównie klony, czyli
- FamiCom Pocket (mój ukochany),
- FamiCom  8-BIT HD (nie biorę raczej Compacta, bo drugi tydzień leci na nim gra),
- Sega Genesis / MegaDrive Portable / AtGames (czyli nie ta, którą miałem na JagNES Fest, tylko ta _porządna_),
- wspominał MWK, żeby dla osób zainteresowanych wziąć oryginalne ZX Spectrum z lat 80s, więc przygotowuję najrzadszy - ZX Spectrum Plus 128K z napędem CF i joypadami.

Chyba tyle. Jeżeli ktoś udostępni zbędny TV ze SCARTem, to stawiam napój wyskokowy.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Bambetle Zlotowe Vol. 9
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 11, 2017, 00:14:41 »
Yerz, leci do Ciebie 21 Thomson.
Żytnią poproszę!