Harmonogram i atrakcje
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 06, 2017, 00:10:24 »
A to widzę, że w tym roku również nie będzie podziału na "dzień rozrywkowy" oraz "dzień  turniejowy". Apeluję o to już chyba trzeci rok, bo chodzi mi po prostu o to, aby zamiast 37 wymieszanych atrakcji zrobić 10 ale za to konkretnie. Kochani, nie zrozumcie mnie źle, nie mam absolutnie nic przeciwko temu, aby zabawy było ponad miarę, ale przewiduję, że jak co roku będzie w związku z tym bieganina za ludźmi chcacymi wziąć udział w tym albo w tamtym, co w konsekwencji odbije się na poprzesuwaniu terminów, bądź w najgorszym wypadku, że pewne eventy się w ogóle nie odbędą. Moja propozycja polega na tym, że przykładowo w sobotę realizujemy ciurkiem zabawy, konkursy, a potem relację zlotową i wygłupiamy się gramy koncerty na scenie, natomiast w niedziele jedziemy wszelkie turnieje konsolowe na rzutniku aby cały czas coś się przy Pegasusie działo. Albo odwrotnie, w sobote gry i turnieje, a w niedziele konkursy i zabawy << wiadomo, te dwa dni zawsze były i będą kulminacyjne. Co do pozostałych dni - może być cokolwiek, może też nie być nic w cale, na nudę nigdy nie narzekaliśmy, a może akurat właśnie w te pozostałe dni będzie w końcu czas aby zagrać porządnie w FamiBusiness, itp. Raz jeszcze podkreślam, nie mam nic przeciwko, to tylko moja propozycja, która - tak mi się wydaje, mogę się mylić - pomoże usprawnić realizację harmonogramu.

daf, wpisz tam "Contra - Test Your Mega Skill", proszę. Jak już wspominałem, będziemy grać w Contre, która dzięki inicjatywie naszego towarzysza z Rosji Clustera, przestała być tym, co pamiętamy z dzieciństwa, ba, ten turniej pozwoli oddzielić właśnie amatorów od prawdziwych graczy w tę najpopularniejszą (zaraz obok Mario) gre na Pegasusa 8)
Dobrze, że już umieściłeś Pixeloza 9.0, haha, jedziemy z tym!

Jeszcze wniosek formalny >> robimy zrzutę na ekipę sprzątającą w środe czy znowu się bawimy w sprzątanie, które i tak wyląduje na włosach Dziadka (...to paprochy jakieś)?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 06, 2017, 06:36:33 »
Pomyślimy nad tym, Marek! Może jakoś uda się to wszystko ułożyć.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2017, 17:44:23 »
Ode mnie polecą jeszcze 2 atrakcje:
-Super Robin Hood Hardcore Tournament 3th Edition
-Igrzyska w Gierki
Nie w tym roku! XD

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 19, 2017, 14:16:25 »
Daf wpisz Mario Bros, ten najbardziej klasyczny :)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 06, 2017, 09:36:32 »
Dodałem "Hołd Pegasuski" czyli atrakcję polegającą na tym, że na czterech stanowiskach przejdziemy (tudzież przez dwie godziny będziemy grali) gry,  które wyszły tego dnia, równo 25 lat temu.
Będą to:
Mitsume ga Tooru       
Recca
Red Arremer II   
Sanrio Cup: Pon Pon Volley


Będą chętni na taki lajtowy event z piwkiem przy 4 TV? :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 09:47:24 wysłana przez żur0 »

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 06, 2017, 14:19:28 »
Dodałem "Hołd Pegasuski" czyli atrakcję polegającą na tym, że na czterech stanowiskach przejdziemy (tudzież przez dwie godziny będziemy grali) gry,  które wyszły tego dnia, równo 25 lat temu.
Będą to:
Mitsume ga Tooru       

Łooooooooooo, dobra gra. Ciekawe.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 06, 2017, 17:27:55 »
Panie!! jakby dało się pograć w Sanrio Cup w 4-kę naraz to by było zajebiście xD I w sumie łatwo by było zrobić to jako grę fizyczną na dworze :D
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:25:47 »
Ja chętnie zasiądę do Recci : )

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 06, 2017, 21:24:08 »
Będą chętni na taki lajtowy event z piwkiem przy 4 TV? :)

Ja bardzo chętnie. Jeśli chodzi o mojego skilla w begazuz zapewne będę odstawał od większości zlotowiczów, dlatego nie będę się pchał na hardkorowe zawody. Paniczu żur0, proszę mnie zapisać na Red Arremer II.

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 07, 2017, 09:18:46 »
Proszę wpisać następującą atrakcję
   
Experiment - Batman Run Challenge
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 07, 2017, 11:49:42 »
Dobra, długo się zastanawiałem, ale chyba dam radę to zrealizować.

Proszę o wpisanie atrakcję:
Micro Machines challenge

Najlepiej sobota 16:00, jeśli nadal wolna.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 07, 2017, 12:28:34 »
Micro Machines, ahhh <3 Ale Challenge w singlu czy pojedynki między graczami?

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 07, 2017, 12:33:49 »
Pojedynki rzecz jasna ;)
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 07, 2017, 14:40:31 »
Dopisane.

Słuchajcie, na razie dopisuję jak leci, ale nie ukrywam, że harmonogram może ulec zmianie jeszcze przed zlotem, gdy będą znane już wszystkie atrakcje. Może podzielimy to jakoś sensownie, aby dni układały się tematycznie. Oczywiście o wszystkim z wyprzedzeniem poinformuję.
Na razie najbardziej "growym" dniem jest poniedziałek.
A może ktoś chciałby przenieść już dziś swoją atrakcję na wtorek? Taki nudny ten dzień się jak na razie szykuje... ;)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 07, 2017, 17:40:12 »
No to ruszyła maszyna. Ja w takim razie dodaję od siebie jeszcze jeden turniej, który będzie rozwinięciem, tudzież raczej drugą częścią turnieju MWK w Contrę. Jak już rozgrzejecie się w podzwrotnikowej dżungli w zawodach Marka, zapraszam Was na spróbowanie się w Contra: Reload.