Family Feud
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Family Feud
« dnia: Października 17, 2015, 16:52:29 »
Family Feud [1991]

Family Feud to gra wyprodukowana przez Gametek, która bazuje na popularnym w Polsce teleturnieju Familiada (aka Karol Strasburger One Man Show). Wiem, że na forum są miłośnicy gier bazujących na programach telewizyjnych. Zarzuciłem z ciekawości, miałem tylko sprawdzić, a posiedziałem przy tym tytule ponad godzinkę i muszę powiedzieć, że gra jest jedną z doskonalszych adaptacji teleturniejów na NESa. Dobra zabawa musi być w trybie dwóch rodzin, może kiedyś uda się zasiąść z kimś. Trochę musiałem oszukiwać czas z internetowym słownikiem angielskiego w niektórych przypadkach, ale i tak warto :) Oprawa wizualna bardzo ładna, rodziny widać, że zróżnicowane: od wuja Ernesta w koszuli po hiphopowca w luźnej bluzie  ;D
Polecam!

Screeny wcięło... [daf]
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2021, 14:59:53 wysłana przez daf »

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Family Feud
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2015, 23:30:59 »
Istotnie, fajna i wciągająca gra. Jedyne co mi przychodzi do głowy, co mogłoby konkurować z tym tytułem to "Wheel of Fortune", również bardzo dobra gra i wiernie oddany klimat teleturnieju. Co do "Family Feud", to kto wie, może to jest właśnie nasze rozwiązanie jeśli chodzi o tę, co jak co, nigdy nie dokończoną, FamiCONową familiadę? ;-)