Dyżur kierowców & sprzątania
*

Offline dziat

  • *****
  • 1173
Dyżur kierowców & sprzątania
« dnia: Czerwca 07, 2023, 07:29:35 »
Panowie,

Tradycyjnie rozpisuje trzy dyżury na nasze party - warta przygotowawcza, kierowców i sprzątania.
1) Warta przygotowawcza - potrzebujemy 3 osób które wraz ze mną, Rocketem i Spajderem będą zaangażowane w dzień zerowy 13 lipca od okolicy 10-12. Samochód więcej niż mile widziany - transport zasadniczy robimy parę dni przed zlotem, ale nadal sporo sprzętu będzie do zwiezienia we czwartek.
W warcie będzie:
- Rocket,
- dziat,
- Liseq,
- Verteks,
- Mcin,
- Garumakiruma

2) Dyżur kierowców tak, aby jak coś komuś się stanie i będą potrzebny lek/lekarz/coś będzie nam niezbędnego do zlotu była osoba na każdy dzień gotowa do drogi - poproszę po jednym chętnym na daty:
Piątek 14 lipca - 1990in1
Sobota 15 lipca - Ćwirek, Preki < daje dwie osoby, bo sobota to zawsze największy rwetes
Niedziela 16 lipca - Gargi, Duobix (Duo jest część dnia - podzielcie się Panowie dyżurskiem)
Poniedziałek 17 lipca - Liseq
Wtorek 18 lipca - daf

3) dyżur sprzątania. Na każdy dzień bierzemy 3 osoby które zadbają o czystą kuchnie, toalety, prysznic, główną sale, teren remizy, i przerzut śmieci do pojemników na zewnątrz. Słowem - tak, abyśmy tam nie zarośli.
Piątek 14 lipca - Verteks, 1990in1
Sobota 15 lipca - PozNinjaki
Niedziela 16 lipca - daf, MWK,
Poniedziałek 17 lipca - Liseq, Ćwirek,
Wtorek 18 lipca - Mcin, PSXManiax

Zapraszam do zgłoszeń do 1 lipca, jak nie zapełnimy wszystkich slotów chętnymi do tego czasu, będę dopisywał ludzi według harmonogramu obecności
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2023, 07:35:34 wysłana przez dziat »

*

Offline daf

  • *****
  • 1751
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 07, 2023, 07:38:46 »
Klasycznie - sprzątam w niedzielę, jeżdżę przy wtorku.

*

Offline Liseq

  • **
  • 232
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2023, 09:59:46 »
Dzień zero - oczywiście jestem do dyspozycji. Nawet jakby trzeba przyjechać dnia -1 :b
Sprzątanie - daj mi poniedziałek
Jeżdżenie - też bym myślę że wziął poniedziałek na siebie
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 07, 2023, 14:59:50 »
Wpadnę już na dzień zero, jak przydam się do czegoś to ekstra.

Sprzątanie w piątek dla mnie.

Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2023, 15:20:54 »
Zgłaszam się do sprzątania w Poniedziałek 8)

*

Offline Preki

  • **
  • 433
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 07, 2023, 21:58:11 »
Jak nikt się nie zgłosi jako kierowca w jakikolwiek dzień, wpisz mnie. Ja bez alkoholu się obędę, ale za to moje 5S-FE chce miodu ;)

*

Offline Mcin

  • ***
  • 819
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 10, 2023, 11:46:25 »
Wstępnie zgłaszam się na dzień 0, zobaczę jeszcze jak z dojazdem, bo może się okazać, że dopiero pomiędzy 16 a 17 będę.
sprzątanie we wtorek.

Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2023, 10:24:02 »
Prowadzić i sprzątac moge w piatek, tak od popoludnia. Mam nadzieje ze to wlasnie wieczorny udzial bedzie kluczowy :)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1173
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 26, 2023, 16:14:09 »
Dzięki za wszystkie zgłoszenia, apeluje o więcej bo będziemy wpisywać z łapanki

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 26, 2023, 16:21:05 »
Chyba można mnie wpisać na niedziele jako kierowca, tylko że gdzieś pod wieczór będę się zmywał z imprezy najpewniej.

*

Offline Preki

  • **
  • 433
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 26, 2023, 16:48:50 »
Będę na dniu zerowym, ale to po południu, gdyż rano kończę nockę.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1173
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 05, 2023, 07:39:15 »
Dyżury rozpisane i zamknięte, z ekipą komandosów lądujących za linią plebana we czwartek już knujemy plany organizacyjne! Verteks, Mcin, nie mam do Was namiaru mesendżerowego, dodajcie mnie proszę: https://www.facebook.com/tomasz.miecznikowski

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 05, 2023, 19:36:23 »
Panowie, my z Wojtkiem aka Uncle Bogdan będziemy z doskoku pomagać ekipom sprzątającym.

*

Offline Liseq

  • **
  • 232
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 08, 2023, 03:41:03 »
Dodam od siebie jako dyżur kierowcy że mogę pokursowac w momentach trzeźwości np na wawe po kogoś etc. Ale z racji że w tym roku zlot tak daleko trzeba by policzyć jakąś taryfę na gaz /:
Niestety studencki budżet bardzo okrojony jest a ~60 km do Wawy robi jednak już dość spore koszta.
Nie liczę oczywiście do tego kwestii organizacyjnych no bo jednak to co innego.
Ale tam myślę że uczucie jest powiedzieć że auto pali 8 litrow LPG na 100 km. Więc przy obecnych cenach gazu daje to około 20-25 za 100 km. Także uśredniając na wawe i spowrotem daje około 120 km więc około 30-35 zł jeśli moja matematyka mnie nie myli.
Sorki jeśli kogoś tym uraziłem czy coś ale niestety nie mam za dużo pieniędzy a jednak chciałbym móc jeść i pić :b ale myślę że liczenie całkowicie po kosztach jest uczciwe. Jeśli ktoś chce się dogadać na jakiś transport zapraszam na priv albo Messengera. Jakoś się dogadamy żeby było git. :b
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1173
Odp: Dyżur kierowców & sprzątania
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 08, 2023, 12:04:24 »
Ja tak jak my gadali - będę miał trochę próśb transportowych, dorzucę się ile trzeba i za przerzut mojego sprzętu i wszelkie podwozki!