Pokaż co potrafisz
*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Pokaż co potrafisz
« dnia: Listopada 06, 2015, 02:08:06 »
Jako, że ostatnio zacząłem próbować swych sił w muzykowaniu za pomocą mojego keyboardu służącego jako klawiatury sterującej podłączonej pod komputer, do tego jakieś programy wspomagające to i są jakieś efekty. Zrobiłem 3 projekty dotychczas, ale na początek wrzucę dzisiejszy. Niestety 2 poprzednie straciłem kiedy popsuł mi się pc, ale może uda mi się jakoś odzyskać te projekty od tych, którym to jakiś czas temu podrzucałem. Jeśli je odzyskam, to nieomieszkam zarzucić i tutaj. Jeśli ktoś z was także bawi się w muzykowanie, czy potrafi ciekawe rzeczy robić, to po to powstaje ten temat. Jesteśmy społecznością ludzi w której jestem przekonany na 100, że ktoś z nas ma ciekawe zainteresowania, pomysły i może chciałby także się pochwalić. Łączy nas przedewszystkim Pegasus, ale znamy się na tyle długo, że myślę, że nie tylko. W skrócie. Muzykujesz, tańczysz, śpiewasz, pokaż to. Zaskocz rodzinę.
Szczerze mówiąc nie sądziłem, że zajmę się kiedykolwiek tematem muzykowania, ale będąc w społeczności osób niewidomych po pytałem tu i uwdzie i coś się będzie działo co jakiś czas w tej kwestii mam nadzieję. No to na dobry początek coś ode mnie. Pozdrawiam pegasusową brać, Mati :).
http://picosong.com/6xKr/

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2015, 23:56:00 »
Mati, ale świetnie się tego słucha. Bardzo melodyjne i zarazem nieskomplikowane zbytnio, czyli takie jak lubię. Pozdro

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2015, 10:53:11 »
Fajnie, że się podoba Qurek. No to jeszcze coś.
http://picosong.com/Saww/
http://picosong.com/SrkC/


*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2015, 02:12:26 »
Mati, nie śpię tylko słucham Twoich numerów. Ostatnio wszystkie podróże komunikacją miejską spędzam ze słuchawkami i Pegasus in my life, a na telefonie odpalonym forum. Urósł Ci talent, wybierasz coraz bardziej zróżnicowane dźwięki i tony. Nagramy coś? Mam pomysł na tekst dla Ciebie do Rising star, nie wiem jeszcze kiedy będzie to możliwe, ale moglibyśmy to zrobić jak za starych czasów.

Ja niedługo się pochwalę tym, co własnie pisze. Komercyjnie, na nowym serwisie masonerii polskiego internetu, ale jutro wysyłam teksty do akceptacji, więc jeszcze jestem pełen optymizmu że przejdą nieruszone. Wtedy będzie to duże. Przynajmniej dla mnie.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2015, 11:39:47 »
Cieszę się, że się podoba Tomek. Do Rising star można faktycznie coś zaśpiewać ;D. Produkcja muzyczna niestety pochłania dużo czasu i tak na prawdę robię to tylko w momencie kiedy jestem przekonany na sto, że poza zrobieniem pracy nie mam już nic więcej do roboty danego dnia. O ile w głowie rodzi mi się pomysł, który przelewam na klawisz tak to nie wystarczy. Moje nagrywki muszą być profesjonalne i bez żadnych błędów. Nie wystarczy sobie tego tylko nagrać i już spoko bardzo. Bawimy się edycją potem kwantyzujemy to tak by się zgadzało z odpowiednim tempem, więc pierdolenia trochę z tym jest, ale miałem satyswakcję kiedy nagrałem Pegasus in my life, bo projekt miałem już dużo wcześniej w głowie i pewnie powstałby wcześniej, ale był czas w którym padł mi komp i musiałem z tym poczekać.
Co najważniejsze kiedy już zamykam się w pokoju z paczką fajek i czasem jakąś przekąską bądź kawą skupiam się tylko na 1. Nawet zdarza mi się nie odbierać telefonów, bo to zajebiście rozprasza, oddzwaniam w przerwie. Takie małe wprowadzenie do tego czym się ostatnio zacząłem zajmować. Niestety czasu mam coraz mniej i przez to coś będzie się pojawiać, ale rzadziej, ale jak już się pojawi, to z pewnością tam gdzie to będzie miało dotrzeć, to dotrze. Jest plan by nawiązać współpracę z Robim i ztworzyć coś na Famitrackerze łącząc się przez Team wievera i zobaczymy co z tego powstanie i jak to wyjdzie.
Ostatni projekt zrobiony tak na prawdę na odpierdol, bo na szybko, bez urozmaicenia, ale jest.
http://picosong.com/bYaz

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2015, 00:38:32 »
Kolejny projekt :).
http://picosong.com/bxpH/

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 01, 2015, 09:40:37 »
Świetne, Mati! Mam wrażenie, że coraz lepiej i pewniej bawisz się dźwiękami. Odsłuchałem z wielką przyjemnością. Nie raz.

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 03, 2015, 13:51:52 »
http://picosong.com/bHA3/

18/04/2015

Ostatnie nagranie jeszcze jak byłem w Anglii, słychać jak moje psy szczekają. Tylko jedna oktawa i plastikowy ustnik, raczej gilopiasto. Potem myślę bywało lepiej, Mati szykuj się na dżem w remizie

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 04, 2015, 01:24:28 »
Mejs świetnie grasz na tym saksofonie. Zawsze byłem ciekaw jak to u ciebie z tym jest a jest świetnie. W ogóle saksofon to jest tak specyficzny instrument, ale jakże daje specyficzny klimat chociażby w muzyce Jjazzowej, czy innych tego typu gatunkach. Daf, dzięki za dobre słowo. Projekty będę wrzucał aczkolwiek widzę, że raczej chuj to kogo obchodzi jak większość rzeczy, które ostatnio robię, więc się odechciewa chociaż robię to dla siebie, pozdrawiam.

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:16:56 »
Nie no z dupy jest to nagranie strasznie Mati, sprzed 7 miesięc,  a intensywnie grałem cały ten czas. I tak i tak dzięki.  A Ty się Mati nie poddawaj bo mi też matka z ojczymem mówili przez pierwszy miesiąc żę gówno będzie z tego saksofonu że mogłem sobie komputer kupić. W gruncie rzeczy to ja wolę jak ludzi nie interesuje co ja robię niż jak mają za dużo gadać, przynajmniej można się skupić. A od nas wsparcie zawsze masz Mati, nawet jakbyś grał muzykę kościelną.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 04, 2015, 12:19:16 »
Mejs i tak raczej bym się nie poddał. Czasem po prostu jak się ma gorszy dzień to się człowiek zastanawia czy to co robi jest potrzebne i ma takie jakieś dziwne rozkminy a przecież wiadomo, że jak się czymś interesuje i się to kocha to się to po prostu robi niezważając na to co powiedzą inni. To nam ma być dobrze a, że jest, to gitarka :). Na zlocie chętnie posłucham ciebie na żywo Adam :).

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 07, 2015, 10:03:09 »
I się chwalę:

http://noizz.pl/big-stories/mamo-mam-juz-15-lat-i-nie-daje-sobie-rady-ze-swiatem-dlaczego-nastolatkowie-uciekaja/1yg4v27

Pierwszy tekst. Wolny od korekty po wydaniu, ale samo rozwinięcie konceptu (jak i tytuł na serwisie) jest oczywiście pod grupę docelową. Będzie więcej! ;)

PS. Dzięki za avatar na forum Vinyl & Roben, użyłem go też na noizz.pl - jest wystarczająco profesjonalne.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2015, 10:12:42 wysłana przez dziat »

Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2015, 11:51:37 »
dobra Dziad, to korekta leci ode mnie:
"Bazując na charytatywnej pracy na czterech serwerach Minecraft, niezależnie od miejsca na świecie, bo serwery są międzynarodowe." zdanie bez sensu

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 08, 2015, 23:33:21 »
Zapraszam do słuchania :).
http://picosong.com/Qwxw

Odp: Pokaż co potrafisz
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 10, 2015, 16:06:56 »
plastikowy ustnik
ustnik czy stroik?

Kolega z pokoju w internacie pogrywał na saxie i daaawno już nie słyszałem tego kłapania klapek.
Nie znam się na jazzie, nigdy nie chodziłem do szkoły muzycznej (a teraz jestem przeterminowany) ale słuchać lubię.
U Cię są tu fajne fragmenty m.in. okolice 0:25 - 0:40, fajny temat byłby:)

Cytuj
Tylko jedna oktawa
Muzyka nie musi być skomplikowana by być zajebista.