Harmonogram i atrakcje
*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 05, 2018, 10:28:47 »
Cytuj
@Mati - jak EKWADORsk, to również i muzyka trance, która jest tam obok klasyki dance obecnie bardzo mocno promowana. Mam nadzieję, że sam wrzucić jakieś swoje propozycje, żebyś się dobrze bawił.

Raz jeszcze powtórzę. Nie mam nic do ekfadoru i do muzyki tam granej, tylko niech to będzie muzyka a nie jakieś remixy przerabianego Papieża na Hardstyle, albo inne Maćki z klanu. Jak muzyka to style wszelakie, ale niech te numery coś sobą prezentują. Tyle ode mnie w temacie.Z resztą trochę moje podejście się zaczyna zmieniać. Mniej krytyki, więcej zabawy, ale jednego jestem pewien. Disco polo nigdy nie nauczę się tolerować, amen.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2018, 22:24:40 wysłana przez MWK »

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 05, 2018, 10:37:55 »
Z tego co widzę to, propozycje piosenek do ekwadorsku są różne od właśnie jakiś zlewczych przeróbek po bardziej "ambitne" kawałki. Trzeba powiedzieć jasno - nie każdy lubi taką muzykę i dla nich właśnie są te bardziej "zlewcze" kawałki.

Mnie to wisi i powiewa. Toleruję każdą muzykę.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 05, 2018, 11:10:44 »
Tak czy owak jest F10 i bawimy się, robimy gruz totalny. Trzeba odskakiwać od rzeczywistości. :)

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 05, 2018, 11:20:44 »
W takim razie najlepiej wyłączyć całą autystyczną muzykę i wywalić głośniki w huj i zostawić pegazusa tak jak jest temat zlotu i problem z miejsca rozwiązany, wszystkim musi pasować

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 05, 2018, 23:57:25 »
MaarioS, luz, to tylko jeden wieczór. Poza tym głośniki są tak samo przydatne jak rzutnik.


Składam wniosek formalny:: proponuję zamknąć harmonogram zlotowy do niedzieli do godziny 23:59, motywuję to tym, iż jeśli mam go potem wydrukować to potrzebuję tych kilku dni czasu przed zlotem, dziękuję.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 06, 2018, 00:28:28 »
Podrzucam kilka beatów do naszego freestyle'u. W tamtym roku nie były wykorzystane, więc może w tym będą? W starym oldschoolowym stylu.https://www28.zippyshare.com/v/TainWrdy/file.html

*

Offline robi

  • *
  • 80
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 09, 2018, 01:04:59 »
Proszę dopisać jeszcze jedną atrakcje - Boss Battle. We wtorek najlepiej, godzina mocno popołudniowa.
''co do tygodnia to polecam w granicach 500-600 zł na zlot zabrać.''

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 09, 2018, 10:02:09 »
I to jest oficjalnie ostatni event w naszym harmonogramie. Zamykam!