ContraBanda Famicom League - First Stage
*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 17, 2017, 22:50:14 »
Jako że musi być jakas czerwona latarnia tej ligi, to ja dołączam do niekompletnego składu Wnuków Siudyma. Będzie tam mój ziom od wrestlingu i człowiek, który (mam nadzieję) sklepie michę niejakiemu raperowi w MAIN EVENT w niedzielę.

EDIT: Robi się uradował, nie wiem jak szanowny kolega Mejs, bo typa nie znam :D

Przepraszam najmocniej ale nie będzie to możliwe. Miejsce jest zarezerwowane, może to ulec zmianie, wtenczas porozmawiamy.


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 18, 2017, 00:13:18 »
1) Do przeprowadzenia turnieju potrzebuję czterech takich samych konsol oraz czterech telewizorów o podobnej przekątnej. Chodziłoby głównie o Famicoma AV bądź starego z takimi samymi padami (T-Bone bądź kwadraciaki) ewentualnie o Pegasusy MT-777 z dedykowanymi kontrolerami. Jeśli chodzi o telewizory to też chciałbym aby w miarę możliwości były zbliżone wielkością ekranu i kolorowe. Prosiłbym osoby, które posiadają takowe sprzęty o zgłaszanie się w temacie, będę Wam bardzo wdzięczny za wypożyczenie Waszych konsol.

Masz mojego Pegasusa oraz jeśli będzie potrzeba to również TV.



Tak mi się przypomniało 8)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 18, 2017, 00:46:50 »
Dziękuję Marku :) To zdjęcie to zapowiedź tego co będzie się działo w lipcu :) Czyli poszukujemy jeszcze jednej konsoli! Z gory dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli/odpowiedzą na moje prośby ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


*

Roben

Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 19, 2017, 13:08:43 »
... i człowiek, który (mam nadzieję) sklepie michę niejakiemu raperowi w MAIN EVENT w niedzielę.

Przepraszam najmocniej ale nie będzie to możliwe.

Zgniłem z kompromitacji xD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 26, 2017, 21:04:12 »
Dobra, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować skompletować kolejny zespół.
Jestem otwarty na wszystkich chętnych do dołączenia. W końcu liczy się dobra zabawa.
Jako założyciel mogę przyjąć "rolę" kapitana, ale jeśli komuś zależy to nie widzę przeciwwskazań aby przejął tą rolę.

Arek - jeśli nadal chcesz wziąć udział to zapraszam.
Generalnie kto pierwszy ten lepszy (o ile w ogóle uda się skompletować zespół).

Na nazwę nie mam zupełnie pomysłu, ale niech będzie - Wyrwani z pola cebuli
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 26, 2017, 21:14:13 »
Wchodzę Panie w ten szajs.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 27, 2017, 09:12:03 »
Jak ja szanuje za taki krok OSA! :) Tym samym brakuje jednego zawodnika, aby skompletować zespół :) Czasu jest jeszcze sporo! Zapowiada się ultra mocna obsada!

Turniejowe Łamiące Wiadomości:
1. Wciąż potrzebujemy jednego MTka z ED. Szukam jeszcze jednej osoby, która użyczy konsoli na potrzeby turnieju.
2. Do puli doszły kolejne nagrody, które są w drodze do mnie.
3. Wstępnie zostało wybrane oświetlenie sceny turniejowej, nad instalacją systemu ogłaszania wyników popracuje w czerwcu. Zastanawiam sie jeszcze nad odpowiednim rozmieszczeniem stanowisk na scenie.
4. Na dniach zakupuje tablice suchościeralna do zapisywania wyników (jeśli ktoś mialby pomysł na kalambury, to tablica do wykorzystania).
5. Za tydzień ukażą się ostatnie dwie gry turniejowe, potem zgodnie z zapowiedzią przez weekend będziecie mogli zgłaszać propozycje swojej gry. Ze zgłoszonych tytułów wybierzemy jeden dodatkowy w glosowaniu internetowym.
6. Już idą opakowania po Kinder Niespodziance, które zakupiłem od Pani Agnieszki za kolosalną kwotę 8 zł polskich. Posłużą one jako kapsuły do losowania gier oraz trybów rozgrywki podczas turnieju.
7. Doszedł trzeci tryb rozgrywki, przypisany do gry Battle Tank - Co-op. Polega on ma tym, że zawodnicy  drużyny grają wspólnie na jednej konsoli. Nie obowiązują restrykcje związane ze stratą życia, liczy się łączna liczba punktów każdego zespołu po 3 minutach gry.
8. Losowanie grup turniejowych odbędzie się 2 lipca o godz. 21:00. Następnego dnia ogłoszony zostanie harmonogram rozgrywek.
9. Wciąż szukam drugiego sędziego.

Pozdrawiam serdecznie uczestników! :)

*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 27, 2017, 21:23:25 »
Mogę wziąć swojego MT'eka, brak jedynie Everdrive'a

*

Offline robi

  • *
  • 80
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 01, 2017, 06:52:05 »
Użyczę everdrive'a na potrzeby turnieju.
''co do tygodnia to polecam w granicach 500-600 zł na zlot zabrać.''

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 01, 2017, 08:54:53 »
Robi, powinieneś w lidze przyjąć pseudonim cichociemny za to niespodziewane odbicie piłki!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 01, 2017, 10:01:16 »
Panów, którzy się deklarowali poproszę o wzięcie swoich sprzętów i z góry dziękuję za użyczenie.

Turniejowe Łamiące Wiadomości:
1.Potrzebujemy jeszcze jednego ED! - zrobione!
daf - MT + ED
MWK (MT) + Roben (ED)
Krisuroku - MT + ED
Rocket (MT) + Robi( ED)
Telewizory też myślę, że będą :)

2. Zakupiłem to oświetlenie, przyjdzie zapewne przed turniejem, więc nie mam możliwości przetestowania tego. Mam jednak podejrzenia, że oba piloty do przełączania świateł pracują "na tych samych falach", więc jeden pilot będzie przełączał oba światła. Tomek ma jeszcze inną żarówkę z tamtego roku, więc może ona by pracowała inaczej - zobaczymy. Jeśli jeden pilot będzie przełączał oba światła, to po prostu przejdziemy na inną komunikację wg. schematu:
- zielone światło - początek pojedynku - wszyscy gracze są w grze
- niebieskie światło - sygnał, że ktoś odpadł, pojedynek jest kontynuowany w niepełnym składzie
- czerwone światło - sygnał końca pojedynku - gracze odkładają pady
Tak będzie to wyglądało jeśli przypuszczenia odnośnie działania pilota się potwierdzą.

3. Postanowiłem ufundować jeszcze jedną nagrodę dla MVP turnieju. Jeszcze zastanawiam się czy gracze będą głosować czy wybiorę go sam z drugim sędzią.

4. Od dziś (piątek) do niedzieli godz. 20:00 możecie zgłaszać tu i na FB swoje propozycje szesnastej gry turniejowej. W poniedziałek ankieta, która wyłoni z Waszych propozycji ostatnią grę turnieju.

To tyle na ten moment.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2017, 22:27:27 wysłana przez żur0 »

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 04, 2017, 12:02:23 »
Proponuję grę Super Mario Bros

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 04, 2017, 20:15:02 »
Wszystko już wiemy! Wybraliście Warpmana jako szesnastą grę turnieju!

« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2017, 21:06:51 wysłana przez żur0 »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 06, 2017, 00:46:33 »
Warp Man najlepsze B)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 11, 2017, 09:14:25 »
Turniejowe Łamiące Wiadomości

1. Doszły do mnie już wszystkie nagrody turniejowe. Część systemu oświetlenia jest już na ostatniej prostej do mnie, część jeszcze u Chińczyka (trochę się martwię, ale jest jeszcze czas, w miesiąc powinno dotrzeć).
2. Nadal poszukiwany jest drugi sędzia.
3. Do puli szesnastu gier turniejowych zostanie dołączona specjalna kapsuła z "FREE RUN", która umożliwi drużynie jednokrotny  wybór dowolnej gry turniejowej w danej partii.