FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 04, 2019, 22:34:56 »
Don't worry.Coś się pokmini, jeszcze w dniu zero postaram się coś ogarnąć. Ktoś się orientuje czy tam są jakieś deski etc czy trzeba robić większą prowizorkę?
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 04, 2019, 23:14:22 »
Dorzucimy jedną bez oparcia co nam w ubiegłym roku służyła i będzie git, nie ma z czego na miejscu więcej kombinować. Czekam jeszcze aż Jerzy podeśle mi średnicę kranu bez perlatora, żebym odpowiednia przelotkę ogarnął - no bo to jedyna opcja pod podłączenie wody. Gajwer znalazł w Sandomierzu tanią hurtownię plastików - myślę że robiąc zamówienie na wyrost na kubki, kieliszki, sztućce, łyżki, miski, zmieścimy się w dwóch stówach - także i to mamy z bani. Zostaje do nabycia pająk.

Dzień zero w tym roku robimy z Dredem, Mejsem i Gajwerem. Zaczynamy jak najwcześniej to możliwe, Gajwer będzie taksidrajwer, my z Mejsem i Dredem będziemy zrzucać transporty i ogarniać remizę, chce dnia zerowego jak najwcześniej zwieść i mój majdan, i telewizory, i cały pozostały zlotowy sprzęt - myślę że mimo wszystko z auta z paką skorzystamy, bo byśmy musieli pierdyliard tych kursów zrobić, a i bez tego ich będzie sporo, bo i po głośniki trzeba jechać, i pewnie coś się wykrzaczy po drodze.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

mwk edit:: Jakie kurva wysłane, co kurva wysłane, z jakiego kurva Tapatatarka  8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2019, 23:26:39 wysłana przez MWK »

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 04, 2019, 23:28:19 »
Jeśli za dzień zero masz na myśli piątek, to ja również jestem do Twojej dyspozycji Dziadek, tylko jak już dotrzemy na miejsce - czytaj - jak Nielogiczny się wreszcie obudzi i zechce jechać na New Village  8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1744
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 04, 2019, 23:32:11 »
Dzień zero to zawsze czwartek. Marek. :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 04, 2019, 23:36:05 »
"a on mówi przepraszam"


edit: Ty! Ja Ci zara pobryluje w obcych postach!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2019, 23:55:44 wysłana przez dziat »

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 05, 2019, 07:04:13 »

Cytat: daf
No chyba, że lubicie pić gorzałę na stojąco.

To się na harcerza to mówi się.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 05, 2019, 20:15:33 »
jak Nielogiczny się wreszcie obudzi i zechce jechać na New Village  8)
Nieprzypadkowo mam "zlot" do Polski w drugiej połowie czerwca, także niechby przez myśl Ci nie przeszło mnie na zlocie nie uświadczyć. Jedziemy! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2019, 19:54:26 wysłana przez Nielogiczny »

*

siudym

Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 06, 2019, 20:57:45 »
Nie ukrywam nie jestem w temacie zlotow, ale dla pewnosci zapytam:  Czy jest mozliwosc wpierdzielenia sie na ostatnia chwile? Wiem, ze w lipcu mam tygodniowe okno, tzn wiem, ze bedzie wiec bede wolny. Jeszcze nie wiem czy to wypadnie w dni zlotowe. Czy gdyby byla mozliwosc wybrania sie do was to:

- czy bylaby mozlowosc odebrania mnie z jakiegos miejsca warszawy? Dworca pkp dokladnie.
- jaki koszt, bo wiem, ze sa jakies skladki zlotowe

To tyle. :) Wiem, ze mam wolne w lipcu, ale nie wiem dokladnie kiedy... ;)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 06, 2019, 21:34:58 »
Kurwa siudym wpadaj! Odbierze Cię ktoś, nic się nie martw! 110 jest za 5 dni, 22 zł za dzień!

*

Roben

Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 06, 2019, 21:50:56 »
- czy bylaby mozlowosc odebrania mnie z jakiegos miejsca warszawy? Dworca pkp dokladnie.
- jaki koszt, bo wiem, ze sa jakies skladki zlotowe

To tyle. :) Wiem, ze mam wolne w lipcu, ale nie wiem dokladnie kiedy... ;)


-warszawa dworzec zachodni, osobiscie cie zgarne z wwa, kontakt daj nr cokolwiek
-za 1 dzien 22 zł, zależne ile dni. Legenda wbijaj nie pierdol.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 07, 2019, 00:09:30 »
Hej kochani. Informuję wszem i wobec, że jeszcze dzisiaj rano byłem pewien pobytu od niedzieli do końca. Otrzymałem dzisiaj ofertę pracy i we wtorek jadę na podpisanie umowy do stolicy. Co to oznacza? Nowa umowa, urlopu brak, więc ostatecznie jest mi bardzo przykro, ale nie pojawię się w tym roku na FamiCONie. Nigdy nie sądziłem, że to nastąpi, ale. Praca pracą a w dzisiejszych czasach trzeba ją priorytetowo szanować i piszę to z wielkim bólem serca, ale jeżeli to ma mi pomóc na przyszłość, to zdecydowałem się na pracę. Czasem nie można mieć wszystkiego, ale będę o was myślał i pamiętał. Wypijcie proszę za moje zdrowie i bawcie się dobrze. Mam nadzieję do zobaczenia za rok. Pamiętajcie, że was kocham. :) Mati

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 07, 2019, 07:54:55 »
Kurczaki! To będzie swego rodzaju przełom ujrzeć Ciebie siudym na zlocie ^_^

Mega wielka szkoda Mati! Tym bardziej, że na ostatnich zlotach tak popłynąłem, że mało co rozmawialiśmy (chyba, że byłem tak pijany, że nie pamiętam).
No ale jeszcze raz gratulacje odnośnie pracy. Powodzonka i mam nadzieję, że za rok się spotkamy na FamiCON 12.
 

Nie w tym roku! XD

*

Offline daf

  • *****
  • 1744
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 07, 2019, 08:04:08 »
Kurde, Mati, to prawdziwe nieszczęście w szczęściu... Praca jest priorytetem, wiadomo, ale nie wyobrażam sobie już zlotu bez Ciebie. Może nie warto jeszcze skreślać opcji wzięcia dwóch dni wolnego i przyjechania do nas? Spróbuj porozmawiać tam na luzaczku z przełożonymi, a nuż nie będzie żadnego przypału i się uda.
Miałem podobną sytuację przed 4. FamiCONem. Nową pracę dostałem z czerwcem i też nie miałem żadnego wolnego tamtego lata, ale zagadałem do chłopa i bez najmniejszego problemu zrozumiał i udało się ogarnąć te parę dni wolnego.
Powodzenia w nowej pracy i oby mimo wszystko do zobaczenia za miesiąc! ;)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 08, 2019, 22:25:27 »
Mati, dokładnie tak jak pisał DAF. Jak będziesz miał kwity to weź momentalnie zagadaj z typem, że to bardzo pilne, bardzo ważne dla Ciebie, dla nas i w ogóle. Dla pocieszenia powiem Ci, że najdalej przedwczorej dowiedziałem się, że tak długo wyczekiwany przeze mnie "Rzeszowski Festiwal Piva" odbędzie się dokładnie wtedy co nasze party, czyli 5~~7 Lipca, heh. To jest tak, że masz dwie imprezy w roku, na które czekasz cały rok i AKURAT wypadną Ci w ten sam dzień, no i musisz wybrać. Pozdro morda, dasz radę, do zobaczenia na zlocie!

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: FamiCON 11: Tatarek Team [5 - 10 LIPCA, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 10, 2019, 20:25:54 »
Wpadłem na genialny pomysł oglądając film z Ciociosanem. Może bym w tym roku zabrał na zlot genialny truneczek z lokalnej wytwórni jakimi są Jabłuszko Sandomierskie czy Gruszka Sandomierska.Chcielibyście coś takiego rozpracować? ;b
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.