FamiCON 9 - Relacyja
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
FamiCON 9 - Relacyja
« dnia: Lipca 13, 2017, 19:24:57 »

Scena się gotuje na Wasze wejście chłopy. Czekamy!
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2017, 09:02:43 wysłana przez daf »

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2017, 23:08:28 »
Do zobaczenia jutro i do napicia :) Tęsknie za wami moje mordeczki.

*

Offline wazon

  • *
  • 35
  • That post gave me heresy.
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2017, 11:18:33 »
Ignus przyłapany w swojej prawdziwej postaci



Wysłane z mojego ASUS_Z00AD ARGUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2017, 02:21:41 wysłana przez MWK »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 14, 2017, 15:42:15 »

KIEDY ZJESZ CHRUPEK AŻ PO KOREK

*

Roben

Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 15, 2017, 13:31:28 »
...czyli wyjaśnianie jak leci  8)
Dzień 1 był ciekawym dniem, Mejs prawie rozpierdolił kuchnie.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2017, 13:46:49 »
Nie mozna zakladac tematu z relacja przed koncem zlotu. To nielegalne!

Ps. Pierwszy dzien na plus.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2017, 22:43:08 »
Chciałem wszystkim bardzo podziękować za świetne spotkanie!!!
Doskonały zlot.

Pozdrowienia.
Y
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 18, 2017, 00:38:14 »
Ja już niestety w domu, ale chciałem życzyć wszystkim uczestnikom dalszej udanej zabawy. Zlot w nowym miejscu był wyśmienity i to z kilku powodów. Bliskość tylko jednego domu mieszkalnego w okolicy remizy i z tego co wiem od strażaków, ów mieszkaniec chyba nie narzekał zbytnio na hałas twierdząc iż, "chłopy chyba dobrze się bawią". Oby te słowa nie okazały się lekkim sarkazmem. Bliskość LIDL'a oraz innych punktów gastronomicznych. Z mojego punktu widzenia nieco krótszy dystans do pokonania i bardzo się cieszę, że w tym roku pokusiłem się o przyjazd własnym autem, bo to bardzo ułatwiło funkcjonowanie. Na przyszłość trzeba by jedynie przemyśleć sprawę skutecznego podłączenia prysznica i tego jak nie zapychać kibli ;).
Dziękuję:
MWK - przede wszystkim za wczorajszą noc przy grze Adventure Island - rozpykaliśmy ją jak Mejs Robena ;). No i oczywiście to że rozmowy z Tobą to creme de la creme nie wymaga powtórzeń.
Mejs - za obecność, za galę, za wszystko - z której ty kurwa planety żeś się urwał ? Final Mission w przyszłym roku, a póki co sukcesów, abyście wraz z Robim wyjaśnili dr00ida.
daf - Dziękuję przyjacielu... wiesz za co, przede wszystkim za ogromne serducho i organizację.
Dziat, żuro - Dziękuję za organizację kolejnego świetnego zlotu i za samo to że mogłem się z Wami znów spotkać. Żałuję tylko, że w tym roku nie było nam dane pogadać tyle co w latach poprzednich, ale to jest temat do odrobienia. Pozdro.
Zelas, psie kochany - wiesz dobrze, że ludzie z "branży" zawsze znajdą wspólny temat i za owe podjęte tematy ogromne dzięki. Dzięki również za przywleczenie ze sobą "świeczki" (zdaje mi się że sugerowałem ostatnio, że przydałby się taki gadżet na zlocie) dzięki czemu można było nawet na lekkim kacu, ale nie "wydechu", bez obawy wsiąść w samochód i zrobić wypad na zakupy. Pozdrowienia dla małżonki, i szczęśliwego rozwiązania brachu.
Krisuroku - Za bardzo duży wkład pracy w realizację zlotowej relacji, nienaganną dyscyplinę w dziedzinie użyczania sprzętu elektronicznego oraz przejawianie własnej inicjatywy podczas nagrywania materiału na relację zlotu bieżącego, wyróżniam ustną pochwałą przedpoborowego Godowskiego Krzysztofa. Spocznij. ( :3 jak ja kocham ten wojskowy bełkot )
Roben - szacun za walkę z Mejsem - najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło (choć przed walką nie było to tak oczywiste) ale wykonaliście z Mejsem niesamowite show za które ogromnie dziękuję... I za wódkę ;). Wyprostowania krętych ścieżek życia. Ściskam mocno stary.
Gargi - za zastrzyk gotówki na śpiwór i użyczenie materaca, który leży sobie spokojnie na wieszaku na przeciw toalet
i którego mam nadzieję zabierzesz ze sobą do domu. Na śmierć zapomniałem żeby Ci o tym powiedzieć ponieważ w momencie kiedy żegnałem się ze zlotowiczami poszedłeś gdzieś kundować po Pruszkowie ;). No i oczywiście dzięku za nocne granie ze Zbigniewem S.
Robi i Milos - pełen szacun za to co robicie chłopy dla sceny chiptuneowej. Szczerze zazdraszczam, piona.
Osa - dzięki za ostry doping przy okazji grania w Adventure Island, mam nadzieję, że łykniesz ponownie bakcyla, no i dzięki za meczyk w Baseball Stars 2. Mam nadzieję, że Twój powrót do Bełchatowa odbędzie się bez zakłóceń.
Kompot... z maku - Fajnie Cię było chłopie zobaczyć po tylu latach. Serdeczne dzięki za tłumaczenie śląskiego narzecza.
Arek - Odniosłem wrażenie jakbyś był z nami od lat. Stand Up i Roast na naprawdę dobrym poziomie, a wymuszone brawa to tylko i wyłącznie kwestia naszej hermetycznej społeczności, moim zdaniem liczy się przysłowiowy banan na ryju, w momencie jaki pierdolisz te swoje trzy po trzy ;). Ja osobiście rzadko klaszczę, jeżeli wogóle, jak ktoś rzuci dobrym sucharem ;). Aha i tey... papą to chyba kryją dachy, nie? :). (Qurek - Kozak w necie co ? ;)). Oczywiście nie gniewaj się proszę. Poznać Ciebie to był prawdziwy zaszczyt.
uomotigre - Stary nawet nie wiesz jaką frajdę sprawiłeś nam tym flipperem. Szacunek przeogromny.
Kaja - Choć wymieniliśmy dosłownie kilka zdań cieszę się, że miałem zaszczyt poznać prawdziwą nerdziarę z krwi i kości. Niech stracę. Amiga rulez ;).
Wodzu, Ignus, Arek, Helper i kolega student z Warszawy (wybacz, zapomniałem ksywy) dziękuję za wyborną, sobotnią sesję w TALISMAN Magia i Miecz.
Dred, Rocket, machbet, Mati, Daniel, Maarios, reset, pawgal, Lio, 1990in1, nielogiczny, Zitz, Duobix, Yerzmyey, Preki, Mono, i wszyscy których nie wymieniłem, dziękuję, że zrobiliście wszystko, aby ubogacić ten zlot swoją obecnością.
Więcej grzechów nie pamiętam, ale jak tylko mi się coś jeszcze nasunie będę uzupełniał. DO SIEGO ZLOTU ;).
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2017, 00:49:19 wysłana przez Qurek »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 18, 2017, 12:21:00 »

Hektar absurdu wczoraj!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 19, 2017, 20:33:13 »
Czas na podziękowania dla każdego z osobna i trochę słów podsumowujących FamiCON#9.

dziat - Dzięki Tomku, że bardzo szybko zacząłeś załatwiać temat remizy w sytuacji, w której na przełomie roku zostaliśmy bez miejsca na naszą imprezę. Jak co edycję, było fantastycznie móc współpracować z Tobą na wszelakich frontach organizacyjnych. Szczególnie dziękuję za współpracę przy CFL i podczas tego legendarnego wieczoru w New Village Cassino! Byłeś doskonałym łącznikiem z władzami remizy! Spisałeś się po raz kolejny na medal i mam nadzieję, że przy dziesiątym zlocie nasza współpraca osiągnie jeszcze wyższy level.

daf - Jak Ty się chyba popisywałeś tam tylko! :D Dzięki Paweł za totalne nakłady beki, te wszystkie posiadówki, rozmowy i za piątkową próbę rozbujania werandy, która zakończyła się całkowitym powodzeniem. Oczywiście organizacyjnie, jako koledze z KORBA, dziękuję Ci za doskonałą współpracę, za te wszystkie rozmowy telefoniczne i spinanie planu przygotowań od początku roku. Jak zwykle z Markiem przeprowadziliście zajebiste konkursy, a konkurs z Contrą Reload to była doskonała zabawa! Ten mod to klasyk i mam nadzieję, że jeszcze bardziej go rozbudujecie by wykluczyć pewne niedoskonałości, które wynikły podczas rozgrywki. Standardowo dziękuję również za jeden Soldier of Fortuńsk! Aaaaa, zapomniałbym - gratuluje Grand Press Photo za zdjęcia dziadzi z kononem albo za któreś zdjęć z gali!

Arek - Było mi bardzo miło Cię poznać, stand up na FamiCONie to było coś zupełnie nowego i myślę, że na dekadzie ContraBandy będzie już prawdziwy roaścik z mega zaangażowaniem chłopów i Twoj stand up z jeszcze lepszym programem :)

Antychrust - Byłeś Ty chłop? Bo jak nie to zrobiłeś wielki błąd i na FamiCON#10 musisz to naprawić!

MWK - Marek, Mareczku! No jak Ciebie totalnie szanuję za wszystko! Jak zwykle dałeś od siebie nieprawdopodobnie wiele! Dzięki za super stylizacje tego zlotu, dzięki Tobie wyglądaliśmy jak prawdziwa ekipa Budimexu po robocie przy Pegasus!  Te znaki z gruzem to było coś pięknego! Scena wyglądała dzięki temu jeszcze lepiej! No i ten baner pod sceną! Byłem w szoku! Dzięki za świetną pracę na rzecz KORBy No to tyle tych organizacyjnych podziękowań! Przede wszystkim Marek dziękuję Ci za to, że oddajesz temu serce i jesteś wspaniałym człowiekiem, na którego zawsze można liczyć! No a tak prywatnie, to wiesz za co ja Ci dziękuję! Już miałem okazję przetestować, sprzęt sprawuje się doskonale!

Krisuroku - Krisu dziękuję Ci, za wspaniałą relację i klasycznie za świetny konkurs w Robin Hooda! Dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu w kamerowanie całego zlotu mamy znów fizyczny zapis historycznych chwil, pierwszego zlotu w powojennej historii Polski, który odbył się w innym miejscu niż Laski.

Roben - Jak Ty duży chłop! Bo mały chłop to by nie wszedł z Mejsem między liny! Szanuje totalnie za pokłady gnicia jakie znów prokurowałeś swoimi tekstami i zachowaniem! Zajebiście znowu było Cię spotkać i pogadać przy browarach na różne tematy.

Lio - Dzięki jak zwykle za spotkanie! Mam nadzieję, że będzie Ci jeszcze lepiej szło na nowych, warszawskich śmieciach. Zajebiście było móc pograć z Tobą na flipperze, widać że i Ty szybko złapałeś tę zajawkę! No i te Booble Baths co goła baba nie wyskoczyła! Za rok rozbieramy ją z pikseli na suke! Do następnego Mistrzu!

Gargi - Super pozytywnie, że znowu z nami byłeś! Jesteś po prostu wspaniałym gościem, zawsze uśmiechniętym i pomocnym dla wszystkich! Dzięki za opiekę konsolową nad dziećmi Jerzego, one naprawdę Cię polubiły i to było widać.

Mejs - Dzięki za wszystko: gnicie, rozmowy i picie! Jak od kilku zlotów nasze drogi się często i gęsto krzyżowały na imprezie! Gratuluję zwycięstwa nad Robenem w ringu i ukończenia Final Mission z Robim oraz Recci! Tylko się tam nie zgub w tych górach i wróć cały i zdrowy! Czekam mocno na fotorelację z Nepalu!

1990in1 - Gustaw! Ale za rok to Ty wiedz, że zostajesz na cały zlot!

Mati - Jak chłop napierdolony wpada na zlot i za to szanuje! Zajebiście Mati, że znów wpadłeś na zlot! Wódka Suflera zrobiła na mnie kolosalne wrażenie, tym bardziej, że leciałeś z tekstem jak trzeba pomimo promili w głowie! Za rok będzie jeszcze lepiej, jeśli wiesz o czym mówię! Wódka wróci na scenę w 2018! i mówię tu też o pozostałych chłopakach z zespołu: o Robim i Mejsie!

Reset - Reset Rajdowiec! Dzięki zajebiste Mariusz za ogarnięcie tematu dostawy nagłośnienia w tym roku. Tworzycie z Helperem nierozłączny duet! Mam nadzieję, że Maluch się wyklepie delikatnie i będzie jeździł dalej!

Helper - a raczej Sir Chelbur. Ty to jesteś złoty człowiek! Dzięki za nieustanną pomoc wszystkim, a szczególnie mnie! Za każdym razem, gdy Cię o coś poprosiłem Mistrzu, Ty byłeś w stanie mi to zorganizować! Po prostu nie wyobrażam sobie zlotów bez Ciebie!

Rocket - Bardzo spokojny człowiek, który przyjechał pograć na Pegasus i pogadać ze starymi kamratami! Mam nadzieję Rockecik, że uda Ci się zakupić upragniony rower! Powodzenia Mistrzu! To sama przyjemność witać Cię na kolejnych zlotach! Gratuluje mistrzostwa CFL 2017 i tytułu MVP turnieju! Za rok liczę na obronę tytułu!

Robi - Jak Ty Młody Chłop!
Cytuj
TWÓJ KANAŁ POWINIEN BYĆ SKASOWANY DAWNO JUŻ ZA TAKIE KURWA TE CO TY ROBISZ
Robi zajebiste dzięki za ogarnianie dźwiękowej roboty na zlocie! Przejąłeś oficjalnie funkcję pierwszego nagłośnieniowca na zlotach! Dzięki również za cudowne chipnuty oraz współpracę w ramach Wódki Suflera. Pomogłeś mi niesamowicie przy organizacji CFL, bez Ciebie nie dałbym rady tego ogarnąć, wszystko było na najwyższym poziomie! Super też wypadły wszystkie Twoje konkursy! Zajebista moc jest w rozgrywce na 4 osoby! Młody, ale nie pal papierosów!
Cytuj
TY CYJANKIEM CHCESZ SIĘ OTRUĆ, TO MĄDRY JESTEŚ!

OSA - Było zajebiście Cię znów spotkać po dwóch latach! Wpadaj na jubileuszowy zlot też! Nie może być inaczej! Dzięki również za posiadówkę z Grzesiem Nielogicznym którejś pijackiej nocy i tematy społeczno-polityczne! No i powodzenia już niedługo na nowej drodze życia!

uomotigre - Stary! Ale nam narobiłeś z tym flipperem! To było mega! Dziękuję Ci za to zajebiście! Mam nadzieję, że podrzucisz nam też coś na dekadę za rok! Super zabawa, z Lio i Mejsem spędziliśmy naprawdę dużo czasu przy tym. Za rok musisz być dłużej! Powodzenia z biznesem i bądź pewien, że wszelkie sztaby warszawskie zawsze będą zahaczały o Wasz lokal! :)

YERZMYEY - Zajebiście, że jesteś Mistrzu z nami! Twój ostatni album jest doskonały i mam nadzieję, że na Grand DecADe będziemy mogli już posłuchać albumu w pełni na naszą konsolkę! Super było Cię znów gościć i uciąć, krótką dyskusję na temat konwentów takich jak nasz!

Ignus - Klasycznie Ignus! Za nieposkromione poczucie humoru na temat kobiet i za to, że znów byłeś z nami! Niech Argus będzie z Tobą!

machbed - Zajebiście Artur, że zjawiłeś się na całym zlocie! Dzięki za wszystkie rozmowy i uwagi na temat pijanych chłopów! Mam nadzieję, że sowicie odpoczniesz na urlopie od Rajchu!

Daniel - Fajnie, że po raz kolejny wpadłeś do nas Daniel! Nie mieliśmy dużo okazji porozmawiać, ale wiedz, że zawsze jesteś miło widziany na naszych zlotach!

MaarioS - Player Totalny! Player Niezmordowany! Być może Player Dekady EMU-NES/CONTRABANDY! Do tego brakuje mu jeszcze tylko jednego tytułu - Mistrza Polski Pegasus czyli Mistrzowskiego Pucharu CFL, może za rok! jeteś MaarioS nie do zdarcia zawodnik! Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej gry w tego Gundama! Dziękuję za użyczenie konsol do CFL. W Pixelozie pokazałeś, jaka jest różnica między seryjnym graczem a pozostałymi! Szanuję Cię za to niesamowicie! Nie przejmuj się czasami naszymi śmiechami czy kąśliwymi uwagami - po prostu czasem wychodzisz poza uznane granice normy społecznej, ale to nic złego! Mam do Ciebie jedną prośbę i wielu mi na pewno będzie przy niej wtórować: ZACZNIJ OD JESIENI ROBIĆ STREAMY! Może nie co tydzień jeśli nie masz czasu, ale chociaż dwa razy w miesiącu, a nawet jeden! Ale rób je bo jesteś w nich absolutnym mistrzem i my z chłopakami na nie czekamy! Pozdro i powodzenia ze wszystkim!

Pawgal - Mega, że znów wpadłeś i mam nadzieję, że widzimy się znów za rok! Dzięki za pomoc w prowadzeniu CFL! :)
 
Zitz - Super, że wpadłeś na weekendzik mimo poważnych zmian w życiu. Pozdrów Magdę i pociechę! Za rok widzimy się na 10tce!

Nielogiczny - Bardzo, bardzo się cieszę Grzesiu, że byłeś znów z nami! W tym roku jakby jakoś więcej Ciebie było co mnie niezmiernie cieszy! Dzięki za wspomnianą wcześniej posiadówę z Osą i doskonały turniej! Gratuluję Ci mistrzostwa Contrabandy w roku 2017 i mam nadzieję, że będziecie dzielnie walczyć za rok by obronić tytuł! Pozdrów małżonkę!

kompocki - Dzięki wielkie za obecność i udział w CFL! Gratuluję zwycięstwa w konkursie Robiego! Miło było Cię widzieć po takim czasie! Chlanie z Tobą było jak zwykle doskonałe! Specjalne podziękowania za poprowadzenie konferencji prasowej przed walką w New Village Cassino! Do następnego! Mam nadzieję, że wpadniesz za rok! Jak Ty mogłeś myśleć, że chłopaki Cię nie pamiętają! Powodzenia Wojtek i widzim się na Grand DecADe!

Wodzu - Wodzu, niezmiernie się cieszę, że wpadłeś znów do nas mimo problemów z urlopem! Dzięki za udział w szaradNESach! :)

Dred - Super Dredziu, że wpadłeś znów na cały zlot! Byłeś w wielu sytuacjach bardzo pomocny i dzięki za wspólny seans Castlevanii oraz za tradycyjny Konkurs Wiedzy Losowej!

Duobix - Mam nadzieję, ze widzimy się Duo na kolejnym zlocie! Jesteś człowiek o niepodrabialnym poczuciu humoru!

Chipjockey - Facet, który zrobił to o co go prosiliśmy od kilku lat! W końcu Chip zrzuciłeś z siebie jakiś ciężar stresu przedkoncertowego i rozjebałeś totalnie swoim występem i interakcją z publicznością! Mam nadzieję, że za rok wpadniesz do nas z nowym materiałem i koncert będzie jeszcze bardziej wystrzałowy! To było coś Chip!
 
Preki - Zajebiście, że wpadłeś! jesteś już oficjalnie ContraBandytą, przeszedłeś chrzest bojowy! Mam nadzieję, że za rok nas również odwiedzisz i będziesz czuł się jeszcze pewniej! Aaaa no i masz obowiązek zmienić avatar na Rambo z Famicoma! A jak nie to Roben Ci zmieni! Nie ma innej opcji! Do następnego roku!

Qurek - Super, że byłeś znów z nami Woju! Zawsze spotkania z Tobą Quras są niesamowicie miłe i jakieś wyjątkowe dla mnie, może ze względu, że sporo się znamy i robiliśmy wspólnie jakieś rzeczy na forum, które bardzo miło wspominam! Dzięki za podwózkę do Lidla, z moją stopą pogryzioną przez osę nie dałbym rady! Za rok widzimy się obowiązkowo! no i dopinguję żeby dział Hi-Score na forum naprawdę się rozrastał! To ważny symbol dla tego forum!

Piła*T - Dzięki Kornel za udział w CFL i za fantastyczny plakat zlotowy! Mam nadzieję, że za rok również będziesz z nami i wspomożesz nas plakatami na dyszkę!

Zelas - Kurcze, tak jak Qurasa Cię niesamowicie szanuję Tomek! Gratuluję Mistrzostwa CFL i mam nadzieję, że za rok będziecie go dzielnie i skutecznie bronić! Jesteś jednym z najlepszych towarzyszy do rozmowy na werandzie! Pozdrów żonę i pomyślnego rozwiązania! Widzimy się brachu za rok! :)

Blade.zzn - Super, że wpadłeś do nas kolego! Dzięki za wywiad! Podeślij nam jak coś poleci w radio! :) Fajnie było Cię spotkać przy flipperze! Mam nadzieję, że pierwszy zlot nie był dla Ciebie wielkim wstrząsem i wpadniesz za rok! Najtrudniejszy jest pierwszy zlot! Witamy nowego ContraBandytę na pokładzie!

Na pewno kogoś pominąłem za co przepraszam z góry! Zajebiście miło było Was Panowie znów widzieć i brać udział w tym historycznym zlocie!

Cytuj
ZAMKNIJ TO DUPE KURWA!

No to teraz jeszcze kilka refleksji na temat nowego miejsca i przyszłości.

Wydaje mi się, że lokalizacja, do której przybyliśmy jest zdecydowanie lepsza od Lasek. Składa się na to kilka czynników. Na pewno jednym z nich jest bliskość Pruszkowa i wszystkiego co niesie z sobą. Mowa tu o sklepach (w Lidlu baby na kasie już tęsknią za nami na pewno) oraz o lokalach gastronomicznych (pizza, chińczyk, kebab - wszystko to minimalizuje potrzebę krzątania się po kuchni).

Druga sprawa to rewelacyjny dojazd. WKD ze Śródmieścia czy Zachodniego, kilkaset metrów i jesteśmy w Nowej Wsi. Nie trzeba się martwić o przesiadki, o to że autobusy wcześnie przestają jeździć. To naprawdę ułatwia sprawę. Wydaje mnie się, że również kierowcy mają lepszy dojazd na miejsce.

Samo miejsce jest dla mnie rewelacyjne. Zacznijmy od remizy. Mamy pomieszczenie porównywalne z Laskami - pod koniec zlotu zaczęło mi się wydawać, że nawet nieco większe. Na pewno większa jest scena! Scena, która jest prawdziwą sceną - usytuowana na znacznym podwyższeniu, przestronna, pozwalająca na wiele różnych patentów jej wykorzystania. Na plus jest również teren wokół remizy. Nie mamy tutaj co prawda typowej werandy, a altanę, ale i tak jest bardzo bardzo okej! Część ekipy się rozbijała na stół przy drzwiach (także bardzo miłe miejsce) jak i na wspomnianą altanę. Problemem były natomiast latające osy (jedna jak wiecie nawet mnie ugryzła w stopę). Myślę, że na tego problemu nie byłoby, ale już nam się raczej zwyczajnie nie chciało iść z tym do Jerzego i zawracać mu dupę. Strażacy by to ściągnęli w trymiga bo mają bankowo ku temu sprzęt (w ogóle wyjebana w kosmos ta remiza od strony strażackiej). Na plus zasługują również oświetlone ławeczki oraz przestrzeń w rogu gdzie można rozbić namioty (niestety w tym roku nie było pogody i wiem, że narzekaliście na zimno). Muszę powiedzieć także, że bardzo dobrą robotę robią krzesła w remizie. Osiem sztuk tychże zapewnia sen w naprawdę godnych warunkach (w odróżnieniu od Lasek i tamtych krzeseł nienadających się do wykorzystania na legowisko). Jako, że ograniczałem ilość rzeczy do zabrania to dla mnie był to naprawdę duży plus, wystarczył mi koc i torba albo kurtka pod głowę i dało się przespać te 4-5  godzin bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Muszę powiedzieć również o władzach remizy! Dziękuję bardzo Jerzemu vel Pomierzy, że zgodził się nas przyjąć i przekonał do tego zarząd OSP. Dziękuję mu też za wyrozumiałość wobec Maluch Raiders! Było bardzo miło gościć go z żoną i dzieciakami na naszej imprezie. W ogóle dzieciaki bardzo załapały bakcyla i był to przyjemny dla oka obrazek widzieć dzieciaki grające z dużym zaangażowaniem na projektorze. Mam również nadzieję, że Jerzy zgodzi się nas przyjąć za rok! Tomek, koniecznie udostępnij odpowiednie zdjęcia dla Jerzego!

Panowie, ostatni raz dziękuję!

Cytuj
CO TY WIESZ KURWA



« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2017, 20:40:49 wysłana przez żur0 »

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 19, 2017, 21:39:18 »
No dobra czas bym ja skrobnął parę słów w Waszą stronę!

MWK - Mareczku, wielkie dzięki za ożywienie mojej konsoli Sega Mega Drive. Teraz nic tylko dokupić pady oraz Battle Mania 2 :P PS: Parodius działa mi także na MT-777DX.

Robi & Dred - Dzięki za to trzymanie mnie przy Megaman 2 w nocy z wtorku na środę. Jak skisłem z tego zresetowania konsoli pod koniec :P

MaarioS - Ziomuś, jak ja szanuję za ten finał w Double Dragon!!!

Ignus - The time of my life --> najlepiej!!!!

Nielogiczny - Szacun za tego Dragon Spirit!!! Majtki były dobre XD

Arek - Jak Ty chłopie jesteś już pełnoprawnym Contrabandytą!!! (słuchaj.........Okej!)

Dziat - Dzięki Ziom za to przypomnienie o niedzielnym dyżurze sprzątania. A ten harnasiowy dym najlepszy!!!

Preki - Super było Ciebie poznać makerowcu :P (szykuje się kolaboracja mocno swieży Contrabandyto!!!)

Mati - Te podkłady muzyczne do Double Dragon rozwaliły system i to totalnie. BTW muszę kiedyś sobie wypić tego bananowego browca!

Chipjockey - Jak Ty żeś szalał na tej scenie to ja normalnie nie. Pozdro PS są u mnie Twoje (podobno Twoje) spodenki biało niebieskie.

Mejs & Roben - Takiej walki to ja żem nigdy na oczy nie widział. Do tego ta wcześniejsza konferencja XD MEGA było!!!!

Qurek - Dzięks za giery i naświetlenie nieco stacji emulacji XD Rozmowy też zawsze spoko i na każdy temat.

Żur0 - Jak Ty gościu w tym roku byłeś Billy z Contry bez dwóch zdań!!! A te Twoje teksty mnie zawsze rozwalają. Szanuję!

Gargi & Helper - Dzięki Ziomy za walkę do końca w CFL. FamiKillersi górą!!!!

Zelas - Dobrze było Cię zobaczyć po raz kolejny. Za rok musimy więcej pogadać bo mam przerwy i nie bardzo kojarzę czy i ile rozmawialiśmy XD

kompocki - Jak wyrąbiście, żeś poprowadził konferencję!!! Rozwalasz po prostu system Ziom!!!

Gurgie - Dzięki za ten emocjonujący konkurs w okularach 3d. Było konkretnie!!

Wodzu - Jak to jest, że ostatnimi czasy jesteś jedną z pierwszych osób na zlocie z którymi mam przyjemność pogadać :P

Duobix - Jak ja nie pamiętam czy myśmy rozmawiali jak ja byłem naje.... ekhem rozkojarzony mocno!!!

Blade.zzn - Podziękowania za ten wywiad. Mam nadzieję, że coś tam z tego wykorzystasz bo z głosem u mnie było dość słabo tego dnia. Liczę, że odwiedzisz nas za rok!!!

Piła*T - Dobrze było Ciebie poznać choć chyba nawet żeśmy słowa nie zamienili. Za rok nadrobimy!!

Pawgal - Super, że narobiłeś tak dużo dobrych zdjęć. Takich ujęć nigdy nie za wiele :)

Daniel
- Sorka, że nie pogadaliśmy zbyt długo, wszak też szybko uciekłeś. Liczę, że za rok nadrobimy. Zgłoszę się do Ciebie po nagranie z telefonu.

machbed - Te rozmowy oraz gnicie podczas wyprawy do Lidla --> bezcenne!! Zrobiliśmy się mocno. Tak teraz mogę stwierdzić, że wreszcie żeśmy się napili (jak co roku kiedy to zapominam o tym fakcie).

uomotigre - Czy Ty wiesz ile, żeś nam frajdy sprawił udostępniając tego pinballa?? Super było móc na takim flipperku zagrać (pierwszy raz z resztą). Super dozo za rok!!!

Zitz - Paweł jak ja się Cieszę, że co roku jest ta okazja by się spotkać i pogadać. Szkoda, że tak szybko uciekłeś. Pozdrów Madzie i uściskaj dzieciaczka.

YERZMYEY - Dzięki za możliwość zagrania w Twoje dzieło. Przyjemnie mi się grało lecz z tego co pamiętam było to w trakcie jakiegoś innego wydarzenia, stąd musiałem przerwać. Tak czy inaczej dozo za rok!!!!

OSA - Jak ja gniłem z tego bliźniaka Tomka!!!!! Dołożyłeś do pieca zakładając to afro na łeb. Dzięki za ten turniej w mikro maszyny!!!!

Rocket - Jak Ty człowiek potrafisz rozbawić do łez. To zasłanianie kamery plecami to po prostu epickie XD

Klaudia (Rocketka) - Krótko, bo krótko ale i tak fajnie, że nas odwiedziłaś w tym roku. :)

Reset - Człowiek, któremu słupy są niestraszne!!! Road Fighter mocno!!!!

1990in1 - Czemuś tak krótko był, że ja nie kojarzę byśmy jakoś konkretniej pogawędzili.
Te % nieco odejmują od memory :P

Lio - Człowiek legenda, człowiek symbol. Jak Gościa nawet w Super Mario Bros pokazują!!! Lio jak zawsze gadka z Tobą na plus!!!

Roben - Jak Tyś pięknie na ten ring wparował to było tylko aha... ehe... yhy... Szanuję za to gnicie!!!!

daf - Jak te lampki Rockman'owe to musimy sobie pokupować i to bez dwóch zdań. Super, żeś udzielił informacji dzięki której dane nam było zobaczyć te pamiętną scenę z podwiewającą kiecką!!! Jak to trzeba przerobić i wstawić bobra!!


Liczę, że nikogo nie pominąłem. Jeżeli tak to mnie wyjaśnijcie!!! Jestem jeszcze zmęczony :P
Kojarzę, jeszcze kilka twarzy, których niestety imion ani nicków nie znam. Tak więc pozdrawiam.


Wielkie dzięki wszystkim za tak pozytywne opinie o relacji z FCON8. Cieszy mnie, że sprostałem choć w najmniejszym stopniu Waszym oczekiwaniom co do tego montażu.

Na koniec jeszcze dodam, że bardzo odpowiada mi aktualnie miejsce. Jedynie stoły są lipnie skonstruowanie i uniemożliwiają kimanie pod nimi. No ale nie oszukujmy się, to są detale!

Piątka Contrabandyci i do zobaczenia za rok bo nie inaczej!!!!











Nie w tym roku! XD

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 19, 2017, 22:24:21 »
Aaa przypomniałem sobie jeszcze!
Pan, który zabrał Puchar CFL, może się nim cieszyć przez rok! Za rok prosiłbym o jego przywiezienie, gdyż jest to puchar przechodni, a za rok kolejna edycja CFL!

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: FamiCON#9 - Relacyja
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 20, 2017, 01:24:38 »
dotarwszy! umęczony niemiłosiernie najpierw samym dotarciem na Dworzec Zachodni a następnie podróżą powrotnią naokoło i z przesiadką w Toruniu i krótkim nocnym spacerze odpoczynkowym po Poznańsku, zebrałem wreszcie myśli i mogę się podzielić swoimi odczuciami.

tegoroczny zlot na pewno był przesympatyczny i tętniący magią jak co roku, jecz dla mnie był troszkę kłopotliwy. mimo wszystko wybawiłem się niesamowicie. baaaardzo dziękuję wszystkim za mile spędzny czas.

chyba więcej nie napiszę dzisiaj, brak snu doskwiera bardzo...

jedno co mogę powiedzieć toto że przepraszam za moje ataki szału, szczególnie ten jeden (aferę zdunowską). od dawna borykam się z ADHD, nadwrażliwością emocjonalną i ogólnym problemem z kontrolowaniem swoich emocji. miałem o tym nie mówić (i nie myślałem że do takich sytuacji dojdzie kiedykolwiek na zlocie), ale skoro już się pojawiły... w sumie jechałem na mój pierwszy zlot ze strachem, że w pewnym momencie w taki sposób wybuchnę i zrobię coś, czego będę żałował...

biorę na to leki, chodzę do specjalistów (dwa tygodnie przed zlotem byłem chociażby u neurologa)... w dodatku ostatni rok był dla mnie na prawdę ciężki (zaliczyłem chociażby hospitalizację, zaś sytuacja rodzinna pieprzy się z dnia na dzień).

w każdym razie prosiłbym na przyszłość ograniczyć przysłowiowe podśmiechujki w moim kierunku, gdyż czasem na prawdę mogę zrobić coś....

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: FamiCON 9 - Relacyja
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 20, 2017, 10:09:02 »
Dobra, czas na moje małe podsumowanie.
Dzięki wszystkim za super zlot. Jak już części wspominałem, zdecydowanie bardziej mi się podobało niż 2 lata temu. Było jakoś tak... weselej, a i mi raźniej.
Nie będę wymieniał pojedynczo, po prostu dzięki wszystkim - wiadomo, że z jednymi człowiek porozmawiał więcej, z innymi mniej.

Kwestia miejscówki
Idealna! Dla mnie i jak myślę wielu innych - idealna, głównie za sprawą gastronomii. Wyciągasz telefon, wbijasz 9 cyfr, zamawiasz pasze i za chwilę po dopiciu kacowego piwka delektujesz się już ciepłym jedzeniem. Kto by miał siłę na kacu, krzątać się po kuchni i coś sobie robić...
Żarcie przyjeżdżało co chwilę, co świadczy o tym, że miało to duże znaczenie dla sporej liczby osób (no może poza Helperem, który przeżył 2 dni za 5zł - sprawdź jak to zrobił, zobacz memy).

Scena - dodała nieco powagi niektórym wydarzeniom dziejącym się w samej remizie.
Sama sala wydawała mi się większa niż w Laskach (przypomnę, że po jednej stronie stoły nie były dosunięte  do ściany).

Gospodarz przesympatyczny, serce rosło widząc dzieciaki nie tylko grające, ale wręcz jarające się pegasusem. Wprawdzie podczas zlotu dwukrotnie wyły syreny, ale tak naprawdę o pierwszym dowiedziałem się dopiero od gospodarza. Jak widać da się nawet to przespać. Wystarczy odpowiednio się znieczulić.
Otoczenie remizy - całkiem spoko, że cały tył dla nas. Kwestia gniazda insektów - myślę, że spokojnie do załatwienia przed kolejnym ewentualnym zlotem w tym miejscu.
Kwestia prysznica - jakoś mało stabilny w tym roku ten namiot...
No i nie zapominajmy o toalecie, ale to każdy wie jak było. Nie wiem czy to z naszej winy, czy to niedrożność rur, ale jeden kibel na tyle osób to odrobinę za mało, zwłaszcza podczas tzw. "kac kupy".

Dobra, to tyle jeśli chodzi o remizę.
Jeśli chodzi o atrakcję i harmonogram. Jestem zdziwiony, że praktycznie wszystko udało się przeprowadzić. Pod tym względem wyglądało to zdecydowanie lepiej niż 2 lata temu. Mimo iż godzinowo czasami się rozjeżdżało, to naprawdę cały czas coś się działo. Zdziwiony również byłem sporym spożyciem alkoholu większości zlotowiczów.

Rzut terminatorem - zawsze byłem sceptycznie nastawiony do tego. W koncu to nasz pegasus, dlaczego nim rzucać, nawet jeśli to badziewnym terminator (choć jeden z najbardziej kompatybilnych z cartami ze wszystkich klonów). No, ale "tradycja" więc jakoś to weszło w życie i tak się ciągnęło przez te 9 lat. Jednakże na nowej miejscówce jak wiecie nie było gdzie nim rzucać. Potrzeba sporo przestrzeni, aby przeprowadzić konkretny rzut terminatorem. W tym roku  terminatora częściej szukaliśmy, niż nim rzucaliśmy. Ja bym w ogóle zrezygnował z tej pozycji i po prostu na 10 zlot wymyślił coś nowego, utrzymanego w konwencji bardziej sportowej, outdoorowej, ale coś nowego.

Mój konkurs się udał, dziękuję wszystkim za uczestniczenie.
CFL bardzo fajnie. Wprawdzie odpadliśmy, ale wciąż twierdze, że grecka chuj :)

Relacja z F8 - bardzo fajnie zrealizowana, ogólnie świetna, ale...
jeśli miał bym kilka uwag na przyszłość to:
- za długa. Wiem, że dużo materiału to człowiek chce dużo zamieścić. Sam z tym walczyłem w swoich filmach przez długi czas, jednak film powinien pozostawiać po sobie wrażenie "łaaał jakie zajebiste, chcę więcej". Przy 1,5h część już po prostu się nużyła po seansie, zwłaszcza jeśli nagrywka z jakiegoś konkursu trwa 10+ minut.
- słaby dźwięk. Niestety te momenty również trzeba było skrócić, lub dodać napisy, bo w remizie części dialogów nie sposób było zrozumieć, przez co następowało rozluźnienie w oglądaniu lub przerwa na kieliszek pysznej, owocowej substancji. 
- pamiętajmy, że prawdziwa relacja siedzi w naszych głowach i wspomnieniach. Dla mnie filmowa relacja z famiconu to ma być taki zlepek najważniejszych i tych mniej ważnych scenek ze wszystkich dni. Jednak wszystko z umiarem, bądź odpowiednio pocięte. Długość relacji to w moim mniemaniu max. 1 godzina.

Wieczorny koncert to już w ogóle prawdziwa magiaaa.

Nie będę wszystkich konkursów wymieniał, wiadomo że część podobała mi się bardziej, cześć mniej ale ogólnie za wszystkie dziękuję i gratuluję organizatorom. Najbardziej podobał mi się Mario Bros Conquest i to nie dlatego, że wygrałem (ok, dlatego), ale po prostu rozgrywka była szybka, śmieszna i emocjonująca.

Nie mógł bym zapomnieć o walce niedzielnego wieczoru. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak "na serio". Mimo wszystko myślę, że tego typu atrakcja (może nie, że od razu mordobicie), ale wiece takie widowisko sportowe - naprawdę świetnie "dopieściło" ten zlot.

Naprawdę było świetnie. Najbardziej emocjonujące dni w konkursy i alkohol to z pewnością sobota i niedziela. W poniedziałek też jeszcze było spoko, ale wtorek już dętka u większości. Ale może to też moje odczucia, bo w poniedziałek mnie już flaki jebały i ograniczyłem alkohol.

Aha i wprawdzie miałem nie wymieniać pojedynczo, ale to co zrobił MWK zasługuje na szczególne podziękowania. Tą całą oprawą famiconu naprawdę zniszczyłeś system. Już się boje co zajebiesz na jubileuszowy :)

Dobra, to już ostatni raz - dzięki Wam wszystkim.
Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopisze. Mam parę zdjęć to wrzucę później, filmików mało ale coś tam nagrałem. Też później wrzucę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2017, 10:15:15 wysłana przez OsA »
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: FamiCON 9 - Relacyja
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 20, 2017, 13:47:14 »
Bardzo było miło zobaczyć się ze znajomymi i nowymi paszczami!
Obiecuję, że na jubileuszowy FamiCON nie zmajstruję kolejnego dzieciaka i przeprowadzki naraz;)


Z mojej jednodniowej obserwacji:

Miejscówka:
pojemniejsza (bez filara na środku), bliżej dostaw jedzenia, większa scena, krzesła wygodniejsze do spania, są wiaty robiące za ex-taras...
i najważniejsze: piękna boazeria.

Konkursy (CFL, Micro Machines)
Świetnie, że było drużynowo i na kilku TV naraz! Bardzo to podnosi atrakcyjność obserwowania (np. Jak w F1 Race zdarzają się inne kolory raz na pontyfikat). Klasyczne Micro Machines też było super z jasnymi zasadami i bezpośrednią rywalizacją.

Oprawa
Fajne bannery i zajebisty osprzęt dla geodetów :D Kamizelka na rower jest, nowa (czarna!) smycz, otwieracze.

Relacja z F8
Świetne było pokazywanie tej samej sceny z kilku kamer! A do dialogów dodałbym napisy, bo nic nie było słychać.


PS:
Niestety, małżona się nie zgadza na nazwanie młodej ani Pegasus, ani Famicom.