Co ostatnio przeszliście??
*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 26, 2018, 11:30:18 »
W ramach powrotu do konsoli (po latach gry na emulatorze) czas sobie odświeżyć klasyki, z braku laku wybór padł na Adventure Island.
Poziom 8-2 to będzie mi się śnić po nocach...


*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 26, 2018, 12:11:36 »
Liczyłeś ile kontynuacji poszło? :D

*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 26, 2018, 21:25:14 »
Nie, ale z całością zeszło mi się jakieś 3 godziny, więc raczej i tak bym stracił rachubę. :P

Nie szło mi źle do momentu aż doszedłem do 8-2, tutaj (i w 8-3) zeszło mi się naprawdę długo. 8-4 prawie przeszedłem za pierwszym razem, ale wdupiłem na bossie. Trochę wstyd ;)

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 30, 2018, 01:36:11 »
Jednak dałem radę do końca i dopiero przed chwilą przeszedłem całe Dodge Danpei 2. Mi to akurat sumarycznie zajęło jakiś miesiąc, może niecały ale nadal mam satysfakcję

*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #79 dnia: Września 22, 2018, 21:37:46 »
O, skoro o Sunsofcie mowa - własnie udało mi się rozprawić z moim nowym nabytkiem do kolekcji, czyli The Wing of Madoola. Gierka ma parę fajnych pomysłów, ale wykonanie całości kuleje, zwłaszcza jeśli chodzi o respawn przeciwników (te fioletowe gluty!), to że bossowie stają się potem regularnymi wrogami których ciężko załatwić mając zebrane wszystkie możliwe power-upy czy wreszcie po oberwaniu od nich postać odlatuje czasem tak, jakby jej pod stopami wybuchł granat, z zerową kontrolą w powietrzu. No, przynajmniej mimo jednego życia na całą grę, są nieskończone kontynuacje, więc nie jest tak źle, ale i nie jest idealnie.

Zdjątka ekranu telewizura jakoś zapomniałem z tego wszystkiego.

*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #80 dnia: Października 21, 2018, 17:03:21 »


Jak się trochę potrenuje, to w sumie nie jest aż takie trudne :P

(ale Terra Tubes i Rat Race to zawsze ciota i chuj)
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2018, 13:29:36 wysłana przez yojc »

*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 09, 2018, 14:12:32 »
Mam za sobą coś, co myślałem że pójdzie w miarę łatwo, może nawet 1cc zrobię, ale gdzie... Karnov - ruski grubas ziejący ogniem był większym wyzwaniem niż myślałem. Zwłaszcza końcówka, wbrew pozorom ten zakichany smok nie jest taki łatwy, a jak się zginie, to zamiast tradycyjnego startu w połowie poziomu jesteś cofnięty do samego początku. Nie jest to tak frustrujące jak to czego doświadczałem w The Wing of Madoola ale wciąż nie daje spokoju. No i żeby zakończenie było podobne do tego arcade'owego, ale nie, jest tekst w stylu "Wygrałeś, a teraz p***l się!".

Nie, nie liczyłem kontynuacji. Szczerze to miałem nawet wyłączyć pod cholerę konsolę, ale jak doszedłem tak daleko, to szkoda marnować szansy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 10, 2018, 19:52:07 »
No to miałeś baaardzo podobnie jak my z MWK. Też męczyliśmy tę grę z 3 godziny, mieliśmy już dosyć ostatniego etapu, ostatecznie też daliśmy radę. I parsknęliśmy śmiechem na ending-screenie. Dobrze, że wybraliśmy wersję amerykańską - tam są nieskończone kontynuacje...

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 25, 2018, 18:29:12 »
To ja chciał się pochwalić, że dziś udało mi się ukończyć oryginalną the Legend of Zelda z 1986 roku na FamiCom Dysk System. Jest to moja druga styczność z tym tytułem (wcześniej w 2012 roku na emulatorze), dziś ukończyłem ją praktycznie bez pomocy solucji - jedyną pomocą była wydrukowana mapka. Trudno powiedzieć ile czasu zajęło mi granie, ale mniej więcej 3 dni po 3 godziny. Licznik śmierci: 24 :)

 



*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 29, 2018, 09:00:42 »
U mnie za to dzisiaj padła Zelda 2:



To moje drugie podejście do tego tytułu więc obyło się bez większych komplikacji, aczkolwiek w paru miejscach się musiałem wspomóc solucją.
Przydałoby się w końcu do jedynki przysiąść i ukończyć, ale nie mogę się do niej przekonać... Dwójka jakoś mi bardziej leży.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 02, 2018, 00:41:05 »
Szczerze Gratuluje Panowie Rob3rt i yojc, ale... wiecie, że z "pomocami" się nie liczy? 8)

Ja się natomiast mogę pochwailić czego NIE przeszedłem... od ostatniego spotkania z Lio (miesiąc temu) nie mogę dać sobie rady z Dragon Fighterem. Jak cała reszta od Natsume (patrz Kage, Final Mission, itd.) wszystko ładnie/pięknie aż do pewnego etapu, w którym robi się nagle hardkorowo i nie idzie ruszyć z miejsca... to znaczy ja nie mogę ruszyć z miejsca. Cytując Kolegę Gustlika "Poprawię się" 8)

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 02, 2018, 10:06:25 »
U mnie pękło ostatnio Samurai Pizza Cats (swoją drogą kiedyś wydawało się łatwiejsze) i Battletoads & Double Dragon.

Battletoads porzuciłem na 10 poziomie, bo dla mnie jest nie do przejścia.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 06, 2018, 21:17:03 »
Odświeżyłem sobie Yume Penguin Monogatari aby zebrać trochę many. Już zapomniałem jak wesoła i wciągająca jest ta gra. Grafka, muzyka, grywalność, wszystko jest tutaj na najwyższym poziomie. Cieszę się, że jest Pegasus i że jest ta gra.


*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 06, 2018, 21:23:26 »
A ja tradycyjnie jak to co roku w grudniu przed chwileczką dosłownie skończyłem sobie żółwiki 3. Grudzień to taki miesiąc Żółwików trójki i Monster in my pocket, który pewnie bardziej pęknie bliżej świąt. :)

*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:17:29 »
W ostatni wtorkowy wieczór udało mi się rozprawić z Getsu Fuuma Den od Konami. Po głowie chodziła mi ta gierka od dawna i jakoś mimo to nie miałem ochoty by się konkretniej za nią zabrać. Dopiero Rocket na tegorocznym FConie mnie zainspirował, no i do tego stopnia zainspirował że w kolekcji mam oryginalny kart. Zaś samo zakończenie to czysta klasyka Konami - baza/forteca/dom wroga WYBUCHAJĄ i fajnie jest wtedy.