Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 02, 2019, 14:09:06 »
Ja mam zmontowane jedynie intro, nie mam koncertów. Prośba do każdego współmontującego - a w zasadzie chyba tylko do Ciebie, MWK (bo od Krisuroku już mam). Poproszę o listę użytych utworów muzycznych. Roben, pisaliśmy o tym, ale już nie pamiętam - Ty nie będziesz już dodawać unikatowych materiałów do relacji, tylko będziesz lepił te gotowe puzzle, które Ci prześlemy?
Ogólnie stawiam deadline do połowy czerwca na zrobienie creditsów końcowych, aby przesłać je do Bobena, który doda do całości relacji. Jeżeli chcemy tłoczyć płyty, to jest to termin ostateczny.

*

Roben

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 02, 2019, 19:50:48 »
Jednak beda puzzle lepione.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 02, 2019, 20:38:08 »
Czyli co? Czy ja mam dokleić do GRUZU te skromne koncertowe materiały, w posiadaniu których jestem? Czy jak?


DAF, pamiętam o Tobie, dam Ci niezwłocznie znać jak tylko skończę.

*

Roben

Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 03, 2019, 14:55:45 »
Dobrze by było jakbym już otrzymał materiały do zlepienia w całość. Ustalmy termin dostarczenia materiałów do 15 czerwca, bym mógł w końcu zrenderować i wysłać dysk do @MWK

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 03, 2019, 23:25:05 »
OK, ale w międzyczasie zajmij się proszę klejeniem koncertów - tak, wypadło na Ciebie  8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 09, 2019, 15:44:08 »

Macie tu Bandyci kolejną zajawkę zlotową ze słynnej już serii. Do zobaczenia wkrótce!

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 09, 2019, 23:38:45 »
HHAHHAHAHAHAH ładnie truskwa rozchwytywana była  8)

- Ile masz lat?!
- 18, kurva!
- To poczekaj!!



Dzięki za wrzutę DAF, co ciekawe, mam wklejoną do gruzowej części materiału dokładnie tę akcję, ALE z perspektywy Krisa, który bardzo słusznie zauważył, że tego_nie_będzie_na_relacji, ale na youtubie tak.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 09, 2019, 23:52:02 »
O kuźwa, jak ja tego nawet nie pamiętam, może na F11 ogarnąć Gruszkę Sandomierską albo Jabłuszko Sandomierskie? ;b
Ten filmik mi przypomniał aby na moją listę "DO ZABRANIA" wleciał Pikachu, lecę go szukać ;b
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2019, 23:59:40 wysłana przez Pieseu »
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 10, 2019, 13:59:25 »
Ale szarpio te butle!

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 10, 2019, 15:08:19 »
Było grubo i wiecie co? Nie pamiętałem o tej akcji XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 29, 2019, 01:31:05 »
Kochani.

Jak już może niektórzy z Was wiedzą, nie zdążyliśmy wyprodukować jubileuszowego wydania wideorelacji z 10 zlotu na czas fCON11, aby Wam rozdać po premierze, za co bardzo przepraszamy, ALE prosimy o wyrozumiałość, ponieważ był to nasz największy i najbardziej skomplikowany projekt z jakim przyszło nam się dotychczas zmierzyć, tym bardziej, że zaangażowanych było kilka osób jednocześnie, specjalnie na tę okazję, taka edytorska kooperacja 8)

Niemniej jednak nie rezygnujemy z fizycznej produkcji tylko pragniemy tym razem odwrócić nieco bieg wydarzeń. Mianowicie, istnieje możliwość stworzenia ślicznej pamiątki w postaci tzw. EcoPacka 4P w wersji standard, czyli takiej twardej "okładeczki" z naszą grafiką, foliowaną mat z płytą DVD w środku. Temat jest sprawdzony, bo kolega wydawał w ten sposób debiutancki album swojej kapeli i wyszło to bardzo ładnie. Niestety, nie jest to tania impreza (330zł za komplet 25 sztuk ecopacków i płyt dvd z nadrukiem UV, a dlaczego tylko 25? bo lepiej celować w opłacalną minimalkę), wobec czego propozycja jest taka, że po sobotniej premierze, będzie możliwość nabycia takiej relacji w preorderze.

Jeżeli zbierze się minimum 20~~25 zainteresowanych to pozbieramy od każdego po 20zł aby potem, gdy film zostanie już wyprodukowany, wysłać każdemu jego egzemplarz przy pomocy operatora krajowego.
Jeśli natomiast zainteresowanych będzie więcej to popełnimy produkcję 50 sztuk na identycznych zasadach, a ewentualna nadwyżka płyt poleci na nasze ContraBandyckie Allegro.

Podsumowując - jeżeli ktokolwiek z Was już dzisiaj wie, że chciałby wejść w posiadanie takiej wyjątkowej pamiątki z jubileuszowego 10 party, to bardzo prosimy i apelujemy aby zabezpieczyć się na gotowe wspomnianą kwotą na zlot, ponieważ wszelkie deklaracje o "późniejszych przelewach na konto" nie będą brane pod uwagę. Liczyć się będzie tu i teraz. Konkretnie i Sprawnie... SIŁA i PEGASUS!

OCZYWIŚCIE, relacja będzie dostępna już w dniu premiery do obejrzenia całkowicie za darmo za pośrednictwem naszego kanału na YouTube.

Z góry dziękujemy wszystkim Braciom mniejszym i większym za wsparcie.


*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 29, 2019, 17:20:34 »
Oczywiście, że się piszę na taką edycję relacji ^_^
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 01, 2019, 09:20:32 »
Trzy sztuki dla mnie!

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 01, 2019, 11:59:05 »
Dla mnie jedna sztuka
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 01, 2019, 20:41:40 »
Jedna sztuka dla mua.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2019, 21:17:41 wysłana przez Jockey »