Multicart 31 in 1 od Mojon Twins
*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Multicart 31 in 1 od Mojon Twins
« dnia: Stycznia 14, 2017, 10:35:03 »
Chłopaki z Hiszpanii szaleją. Przez ostatni okres wydali kilka ciekawych gierek. Niedawno opisywana była Lala the Magical, teraz udostępnili swoją lekko absurdalną składankę 31 in 1.

Zestaw 31 gier nawiązuje trochę do klasycznych pirackich składanek z wieloma wariacjami tych samych gier. Gierki są proste, żeby nie powiedzieć prostackie. Widać, że każda pisana była w kilka dni. Większość opiera się na tych samych schematach, czyli pomieszczeniu i przeciwnikach poruszających się losowo, bądź po linii prostej od obiektu do obiektu. Wszystko przypominało mi bardzo gry Siudyma, w których trzeba było przebić się przez gąszcz obiektów celem znalezienia iluś-tam konkretnych znajdziek.

Gry się powtarzają, jak pisałem już wcześniej. Różnią się jedynie titlescreenem, kolorami oraz postaciami. W jednej możemy grać nawet naszą postacią na rauszu - Ninjajar, you are drunk!  to wariacja innej gry z listy, w której protagonista faktycznie chodzi jak narąbany - gdy my chcemy iść w dół (rzut jest widziany z góry), zarzuca go to na lewo, to na prawo. Fajne to!

Mojon Twins mają ciekawe poczucie humoru i widać to w ich produkcjach. Doceniam takie kąski przez nich wydawane, bo znają się chłopy na rzeczy. Ich Sir Ababol oraz Lala the Magical były fajnymi minigierkami - ot proste platformówki z dobrymi pomysłami i grafiką. Czekam na więcej.

Dzięki Rocket za info o tej produkcji!

Więcej info oraz rom tutaj: http://www.mojontwins.com/juegos_mojonos/mojon-twins-gran-sabiduria-31-in-1-real-game-nes/





*

Roben

Odp: Multicart 31 in 1 od Mojon Twins
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2017, 10:44:54 »
>sonik turobjeż dźwiękowy
Już ich kocham <3