Grand DecADe - wątek organizacyjny
*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 02, 2018, 14:48:38 »
Haha Dziatek, next gen to był pomysł Marcela, tym razem jedzie ekipa która w 100% czuje klimat który będzie w remizie! :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 02, 2018, 14:57:24 »
Martin jak taką ekipę zabierasz to może sklecilibyście skład do CFL2? Akurat brakuje jednej drużyny. Wprawdzie termin zapisów już minął, ale myślę że po znajomości możnaby zagadać co Żur0 na to. :D

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 02, 2018, 15:54:43 »
Niby MAŁOLOGICZNY, a tak mądrze gada. ;) Drużyna zgłoszona, czekamy na pozytywną odpowiedź od organizatora. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 02, 2018, 20:30:08 »
Panowie pytanie organizacyjne.Jako, że jestem w stanie sam dotrzeć na Młociny w piątek z centralnego będę jechał prawdopodobnie tramwajem 17 bądź 33, natomiast mam mały problem z przedostaniem się z pętli tramwajowej na Młocinach na 708. Nie chciałbym nikogo z was angażować, ale jeżeli mi się uda, to w ostateczności mógłby mnie ktoś zgarnąć z Młocin a jeżeli uda mi się zastosować koniec języka za przewodnika, to dostanę się na sam przystanek 708, ale stąd już będę potrzebował pomocy.Rozumiem, że mogę na was liczyć w drodze przybycia jak i odjazdu?Nie ma potrzeby zgarniania mnie już z dworca, ale te Młociny a już na pewno przystanek Sokołowskiego to na bank. Z góry dziękuję.

edit
Martin cholera jak ja się cieszę, że będziesz.
Świetnie. :)
Oczywiście twoja ekipa również.

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 02, 2018, 21:19:56 »
Tzn. wszystko w młocinach jest połączone ze sobą z przystankami i jest dosyć blisko i w miarę bez problemu można tam dotrzeć. Zaraz jak wychodzisz z metra trzeba iść w lewo kawałek. Prawdopodobnie to nic nie mówi ale zawsze możesz spytać kogokolwiek losowego gdzie to jest a przede wszystkim zawsze możesz spytać i poprosić strażnika metra o zaprowadzenie tam. Z przystanku z Lasek to na pewno jeżeli nie ja to ktoś zawsze się zjawi, nie mówiąc o tym że my wszyscy sami mamy nieraz problem z dojściem do remizy i prosimy kogoś o zaprowadzenie z przystanku

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 02, 2018, 21:48:30 »
Ok, ale ja nie będę jechał metrem z centrum. Łatwiej mi się dostać na tramwaj z pociągu niż na metro. Dla mnie to w ch daleko a na tramwaj jest od razu wyjście z resztą SOK mam już ogarnięte. Mogę dojechać na Młociny tramwajem. Jakoś się dostanę na przystanek 708, albo się gdzieś zgubię w chuj, ale to już i tak połowa sukcesu. Ktoś życzliwy po drodze może się znajdzie. W każdym razie to to tam do ogarnięcia i raczej to ogarnę, ale jak już będę w 708 to będę dawał znaki. Byle się dostać na 708 z tej pętli i dojechać do Sokołowskiego, bo to pamiętam. Jakoś będzie.

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 02, 2018, 21:50:44 »
Mateusz, około której godziny będziesz na Młocinach?

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 02, 2018, 22:04:11 »
Jeszcze nie wiem, bo to zależy o której wyjadę z Białegostoku, ale spróbuję tak wyjechać żeby być na centralnej przed 16, więc jeżeli się na ten pociąg wyrobię, to tam tramwaje jeżdżą często, więc liczmy jakieś pół godziny. Mogę tam być najwcześniej 17 a jeżeli pojadę późniejszym pociągiem, to po 19, ale postaram się pojechać tym od razu po robocie.

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 02, 2018, 22:21:58 »
Na ten wczesniejszy nie dam rady, ale z późniejszego z chęcią Cię podrzucę:)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 02, 2018, 22:31:25 »
W przyszłym tygodniu będę kupował bilet do Wawy, to wszystko się wyjaśni, więc poinformuję was o której będę. Dziękuję za chęć pomocy.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 02, 2018, 23:17:31 »
Daj znac Stary, to ja moge Cie odebrac z Wawy czy skadkolwiek chcesz. Ja albo nasz kierowca w tym dniu, bedziemy jeszcze miedzy soba ustalac co i jak, kiedy kto pije wiecej, mniej zeby byc mobilnym w piatek i niedziele.

Nawet nie wiesz jak ja sie ciesze, ze po tylu latach wracam do znajomych mord i tego miejsca. 2010 to byla magia, te kilka dni wrylo mi sie w pamiec na zawsze i wierze, ze tym razem bedzie tak samo!
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 23:23:30 wysłana przez Martin »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 03, 2018, 00:05:41 »
Oj stary, ja już to czuję. Szkoda, że krócej w tym roku, ale musi być treściwie Martin. Chryste Panie jak ja już na zlocie jestem, myślami.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 03, 2018, 17:38:02 »
I mała zmiana względem ostatniej wiadomości o logistyce - pomoże nam w niej @1990in1, dzięki czemu ten koszt nam całkowicie spada. Wszystkich uprasza się po piwku dla śmiałka

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 03, 2018, 18:44:59 »
A jesteś pewien że da radę chociażby ode mnie zabrać 3 telepudła + wszystkich innych potrzebnych rzeczy od wszystkich?? Najwyżej tak jak rok temu zmuszę kogoś ze swoich o przewóz rzeczy a jakakolwiek dodatkowa pomoc zawsze jest na wagę złota

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 03, 2018, 21:55:37 »
Mati - dla mnie nie ma problemu, zeby odebrac Cie bezposrednio ze dworca, musze tylko wiedziec wczesniej co i jak, zebym nie kosztowal %. Zreszta - pierwsza flaszke chcialbym i tak zrobic w Twoim towarzystwie.
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji: