'89 Dennou Kyuusei Uranai
*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
'89 Dennou Kyuusei Uranai
« dnia: Listopada 09, 2015, 22:19:41 »
Na specjalne życzenie Koksa, który ubolewał nad tym, że owy zapis gdzieś zaginął.

Październik 21, 2006, 15:47:02

    Długo szukałem informacji na temat tego programu, niestety poza dwoma screenami z pudełka oraz info o wydawcy i producencie - sza na całej sieci. Dziś jestem na 98% przekonany, iż jest to nic innego jak horoskop chiński (edit 09.11.2015 - a może japoński, kto wie ?) w wersji elektronicznej, albowiem po odpaleniu programu nie można zrobić nic oprócz wpisania daty (najprawdopodobniej urodzin), a później już tylko mamy opcje do wyboru apropo tego co chcemy się dowiedzieć o sobie, a nawet wydaje mi się, że jest tam opcja w której możemy sobie porównać jak żylibyśmy w połączeniu z inną osobą. W sumie fajny program i polecam go wszystkim. Istnieje tylko jeden mały mankament, nie znając języka chińskiego (edit 09.11.2015 - a może japońskiego, kto wie ?), tak naprawdę gówno nam po nim . A oto screen, do którego po omacku doszedłem. Nie powiem, ale zastanawiają mnie ci dwaj całujący się mężczyźni. Czyżby to była informacja o tym, że ktoś jest gejem ??

Maj 16, 2009, 22:34:00

W sumie - mógłby znaleźć się na proporcach gejowskich szwancparad wolności (edit 09.11.2015 albo kucykowym Hyde Parku). W sumie może by tak zdobyć ten kartridż i przesłać w żarcie do kancelarii "Młodzieży wszechpolskiej"? Albo zróbmy prezent dla dafczynskiego. Zamówmy mu koszulkę z takim nadrukiem. Przy jego trampkach z logo "Dark side of the moon", będzie 100% homoseksualistą. ;)

Sierpień 07, 2013, 15:10:38

Panowie z Google dokonali rzeczy niebywałej. Translator google pozwala teraz, na tłumaczenie pisma odręcznego. Miodzio !!. A oto co udało mi się przetłumaczyć apropo tego programiku.

'89 電脳九星 占い - Den'nō kyūsei uranai (J)
Cyber horoscope fortune-telling (U,E)
Horoskop Cyber Wróżenie (PL)

あなたの生年月日と性別をインプツ卜して下さい - Anata no seinengappi to seibetsu o inputsu boku shite (J)
Please (Inputsu Bok ? pewnie chodzi o input czyli wprowadzenie) sex and date of birth of your (U, E)
Proszę seks Inputsu Bok i datę urodzenia z Twoich (PL) (domyślamy się o co chodzi, wprowadź swoją płeć i datę urodzin).

男,女,年,月,日 - Otoko, on'na,-toshi, tsuki,-bi (J)
Man, woman, year, month, day (U, E)
Mężczyzna, kobieta, rok, miesiąc, dzień (PL)

(Co dziwne sam ten znaczek 男 oznacza człowieka, czyli powiedzenie, że kobieta to nie człowiek musiało wyjść właśnie od skośnookich). Z pełnym szacunkiem dla wszystkich kobiet.
Wklepawszy zatem swoją datę urodzenia 15.08.1984 oraz płeć człowiek sprawdźmy cóż też ten nasz elektroniczny super hiper horoskop nam wydumajet.
あなたの運命の星は - Anata no unmei no hoshi wa (J)
Star of your destiny is (E, U)
Gwiazda swojego przeznaczenia jest (PL)
七赤金星 - Nanasekikinsei
Shichiseki Venus (E,U,PL)
WTF ?? !! przecież to kobiety są z Wenus. Jop Twaju mać.
七赤金星 - Nanasekikinsei
Shichiseki Venus (E,U,PL)
どのデータをご覧になりますか? - Dono dēta o goran ni narimasu ka? (J)
Would you like to see what data? (U,E)
Chcesz zobaczyć, co zawiera? (PL)
ー代運 - ̄ Dai un (J)
Over generations luck (E,U)
Szczęście ponad pokolenia (PL)
(od razu dodaję podkategorie w danym dziale)     
年間運 - Nenkan un (J)
Year luck (E,U)
Szczęście w Roku (PL)
月間運 - Gekkan un (J)
Monthly luck (E,U)
Szczęście w Miesiącu (PL)
日運 - Ni~Tsu un (J)
(Day ?) Date luck (E,U)
szczęście Data (Dzień ?) (PL)
Ostatni hieroglif to jakaś masakra. Jedyne co nie ulega wątpliwości to, że jest to badanie relacji między dwoma osobnikami.
Tak czy owak już przynajmniej wiadomo skąd obrazek z całującymi się facetami. Jeżeli określimy siebie jako faceta i będziemy chcieli sprawdzić jakie będą nasze relacje z facetem otrzymamy właśnie taki obrazek. Nie inaczej jest w przypadku kobiet.

A oto jaki otrzymujemy później komunikat:
たいへん
こ゛めいわくむ
おかけして
おります。

残念ながらら、 この種のデータはただいまのところ
入力さわておりません。

... あしからず

Very
Trouble-free
To apologize
Available to you.

These Unfortunately, this type of data but for now
Are not I entered.

Sorry ...

Jeżeli o mnie chodzi to ja już raczej temat zakończyłem. p***olone Kanji.

Listopad 09, 2015, 22:08:05

Heh z ciekawości sprawdziłem relacje pomiędzy mną a moją żoną. W obu konfiguracjach, tzn. (ja - ona) / (ona - ja) otrzymałem dokładnie tą samą informację.

“Bad Naiyo” kurwa !! 10 lat małżeństwa - a ja dopiero teraz skorzystałem z kitajcowego horoskopu :(.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2021, 14:58:22 wysłana przez daf »