Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
*

Online OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 23, 2021, 07:04:04 »
Pojawiło się kilka głosów więc napiszę tutaj.


Ogólnie nie będę udostępniał wszystkiego co nagrałem, bo to nie ma sensu. W formie surówki to się nie nadaje i za dużo tego jest.
Ale jeśli ktoś ma życzenie, abym wrzucił konkretną akcję/motyw to piszcie.


Przykładowo pojawiły się głosy, aby wrzucić wejście Jasona przed relacją + walkę z Drakulą DrakulOsĄ.
Poszukam tego i wrzucę dzisiaj jeśli zdążę lub w przyszłym tyg (wt-czw).
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2021, 22:06:08 wysłana przez MWK »
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 23, 2021, 08:19:45 »
Ja tam zawsze wolę, żeby wszystkie - nawet najlepsze - materiały, miały premierę na relacji. Wtedy relacja ma większe pierdolnięcie. Ja jedynie proszę Ćwirka, aby udostępnił nam akcję z krzesłem. ;)

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 23, 2021, 09:47:21 »
Zawsze Osa możesz udostępnić linki tylko tym konkretnym osobom tak by reszty nie kusiło psucie sobie doznań podczas oglądania relacji w przyszłym roku ;)
Nie w tym roku! XD

Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 23, 2021, 15:16:45 »
Daf w weekend ogarnę te materiały i wrzucę :)

*

Online OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 23, 2021, 18:08:40 »
Link do dwóch filmików:
1. Wejście Jasona
2. Walka Jason VS Drakula


Niestety w pierwszym filmie kamera nieco nie dała rady, no ale coś tam widać. Coś się z tego ulepi.
https://drive.google.com/file/d/1tUlEpqNxp2BtrN0Uo7fpg643xBfo3SOc/view?usp=sharing
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 25, 2021, 18:22:16 »
Słaba jakość ,ale coś tam widać przez te "sztroboskopy":D

Destrukcja Krzesło:
https://drive.google.com/file/d/1s8wyq8ynCF34l_RtoOscn3EQhEtAqo4l/view?usp=sharing

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 25, 2021, 21:44:53 »
Hahaha mam gdzieś na nagraniu z perspektywy jak stałem w korytarzu, akurat ten moment co żur0 przechodził.  XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 25, 2021, 22:47:37 »
13 Famicon, Straszny Dwór, Dom Jasona, Freddy'ego Krugera, Drakuli oraz mnóstwa innych potworności... Ciemna noc rozświetlana tylko słabo jarzącym się kineskopem, pochmurne niebo zwiastujące nadchodząca ulewę... Pomimo trzydziestu chłopa na sali i doskonałej zabawy, wiesz, że w tym budynku czai się śmierć, czujesz strach... strach, który towarzyszy Ci już od dawna.

Strach, ktłóry czułem już na długo przed przyjazdem na mój pierwszy Famicon, rok wcześniej. Niepewność, jak to będzie, i to wcale nie przez szalejącego Koronawirusa. Strach przed odrzuceniem. Czy wpiszę się w towarzystwo, zgraną od ponad dekady ekipę? Czy na wierzch nie wypłyną przedawnione zatargi, forumowe wojenki, gówniarskie pyskówy sprzed dekady? Czy będę częścią tego wszystkiego, czy odrzutkiem? Nawet pomimo pozytywnego odbioru nerwy mnie nie opuściły, a to przez  frekwencję. Przeżyłem upadek kilku forów wedle podobnego schematu i tu również zastanawiałem się, czy nie trafiłem na tonący okręt, ostatnie podrygi. Obawy potwierdzała liberalna polityka czwartego CFLa. Czy będzie nas w Strasznym Dworze dość, żeby odeprzeć atak sił ciemności? Czy zostanę sam?

Czarne chmury opuściły jednak grójeckie pagórki i zza chmur wyszło słońce, podgrzewając promieniami plastikowe kontenery a ja, mogłem chłonąć aromat hasiokowy z widokiem na Topaza i przeświadczeniem, że najgorsze już za nami, a Wolny Pegasus zwyciężył, otwierając drogę do nowego, lepszego świata...

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Strach był dobry. Sprawił, że przerażeni gracze zasiedli do konsol, które inaczej niż rok wcześniej, furczały jak szalone rozjaśniając salę balową przygodami setek pikselowych bohaterów. Naznaczeni tym doświadczeniem mogli wyruszyć w bój, na konkursy, gry i zabawy, walczyć o trofea i uznanie w oczach współbiesiadników, bić rekordy i gromić kolejne tytuły. Niektórych doprowadził do szaleństwa, ekstazy, wyzwolił żądze tanecznej destrukcji! On też najprawdopodobniej sprawił, że tegoroczny Famicon odbył się bez większych afer i awantur, a zwarte szyki graczy mogły stawić opór nawale monstrów ciemności chroniąc swój bezcenny dobytek... i tylko Jaguar się nie ostał, świeć Panie nad jego duszą, choć liczymy na wskrzeszenie jego gdy nadejdzie Nowy Wspaniały Świat...

A gdy emocje bitewne już opadły, a czarny płaszcz, okrwawiony, opadł na ziemię, przykrywając bezwładne ciało Hrabiego Drakuli sufit jął się walić, grzebiąc Straszny Dwór i jego mieszkańców pod tonami gruzu, i tylko słudzy grzybiej bogini Zuggotmoy pozostaną tam na zawsze roznosząc swój piekielny aromat. My, ewakuowani na wzgórze Cmentarza Bacarrskiego, obserwowaliśmy Gruz, którego nie będzie nam dane więcej odwiedzić.

Przed nami Nowa Droga.
Nowy Świat.
Nowa Wieś.

Wyzbyci ze strachu i niepewności i przekonani o słuszności naszych racji, pełni wiary w słuszność linii Polskiej Zjednoczonej Partii Retrograczy niesiemy sztandar rewolucji naprzód, niezmordowani, tworzyć lepsze jutro.
Świat, Pełen Gierek. po raz czternasty.

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 29, 2021, 09:30:15 »
Mcin! Wspaniały wstęp, już nie mogę doczekać się premiery książki! :-)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2021, 23:15:51 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 30, 2021, 11:20:54 »
Dobrze się to czyta, Mcin. Dobrze, że do nas trafiłeś, nasze drzwi są otwarte dla każdego. Tak sądzę, przynajmniej.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 30, 2021, 14:06:11 »
Mcin, Ćwirek, Vertex, mega pozytywne chłopy. Zaszczyt był to dla mnie ogromny móc Was poznać.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 12, 2022, 21:36:31 »
Dobra Pany. Tak z racji, że jutro wypada nam Piątek 13-tego to postanowiłem zmontować małego klipa pod te nasze całe zajawki przed zlotowe.


https://drive.google.com/file/d/1Vdx713gm-ZkHkFEqf4ibJ9XYvoxGaejN/view

Nie wiem kiedy Google zechce to przetworzyć więc póki co jest jedynie opcja pobrania. ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2022, 20:34:33 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD

Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 17, 2022, 19:45:32 »
Świetna robota Krisu!Klip idealnie oddaje klimat 8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 19, 2022, 20:43:08 »
Bardzo fajny teledysk, do bardzo fajnej nuty. Dziękuję, Krisu. Powrót myślami do remizy zawsze dobrze.

PS Wstawki z Gargim najlepsze!

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - RELACJA
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 22, 2022, 15:48:12 »
Dzięki Chłopy! No fakt --> Gargi po części stał się gwiazdą tego klipu XD
Nie w tym roku! XD