Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« dnia: Lutego 21, 2021, 02:16:51 »
...Temu Qurek Wynagradza!  8)

Skromna wideorelacja ze znakomitego spotkania u Qurka, któremu osobiście składam raz jeszcze najserdeczniejsze gratulacje oraz podziękowania za ogarnięcie tego wszystkiego (ta kanciapa to raj!) i ugoszczenie nas jak swoich - pozdrówki również dla Całej Rodzinki :-)


Dziękuję oczywiście też Gargiemu i Zelasowi za wspólne spędzenie czasu, granie i przede wszystkim dyskusje. Warto było przecierpieć tę drogę powrotną w skrajnym śniegu, która w połączeniu z owym jakże szlachetnym bimberkiem dnia poprzedniego, wyśmienicie zlasowała mi musk na równe 48h, HAHA!

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2021, 21:49:07 »
Co tu dużo mówić. Było świetnie. Spotkanie w typowo rodzinnej atmosferze. Moglibyśmy takie wypady robić częściej:)Chłopy dzięki że jesteście....

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2021, 09:41:59 »
Qurek opowiedz więcej o tej swojej miejscówce! Ile czasu trwało urządzanie tej retrodziupli i czy nikt się nie sadzi w bloku, że prąd idzie w lajta! Bo chyba części wspólne jak wszędzie idą pod licznik ogólny. Jak to tam wygląda? Jestem pod wrażeniem miejscówki i klimatu! No i pozdrawiam wszystkich uczestników :)

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2021, 17:19:09 »
Świetna miejscówka, fajni ludzie, gry... Coś pięknego! Podpisuję się pod zapytaniem o szczegóły tego gaming roomu ;) Jak tam wchodzicie z kamerą to normalnie jak po drugiej stronie króliczej nory ;D

Odnośnie prądu... Kiedyś mieszkałem w kamienicy, to koleś z piwnicy ciągnął prąd do swojego mieszkania. Pewnego razu zapukał do nas funkcjonariusz z zapytaniem co to za kabel wychodzi z naszej komórki... A sąsiadowi kabla nie starczyło, żeby pociągnąć zgodnie ze sztuką i poszedł po ukosie na przestrzał przez naszą komórkę :D Ale się ojciec wtedy zdziwił :D

Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2021, 23:16:39 »
Świetna sprawa!Zazdroszczę takich posiadówek przy piwku i dobrych grach.Podziemny kącik robi robotę :)

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 23, 2021, 14:17:34 »
Siemanko! Dzięki Qurek za zaproszenie, gościnę, wspólne gry no i wycieczkę po Sieradzu /polecam zwiedzić/. Chłopy MWK, Zelas THX za świetnie spędzony czas. Ja też jestem pod wrażeniem miejscówy. Zdradzę, jeszcze że nasz Gospodarz miał nawet dostęp do łazienki w tej piwnicy!!!

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2021, 17:11:37 »
Już śpieszę chłopaki z wyjaśnieniami. Jamę urządzam w zasadzie odkąd tylko wprowadziłem się tj od 2017 roku. W zasadzie to jedna z dwóch piwnic. Druga jest żony i leżą w niej pyrki, słoiki i cała rzesza przedmiotów niekoniecznie potrzebnych przez cały rok w domu. Tak się akurat składa, że dla mieszkań o takiej powierzchni jak moja (tj. 74,5 m2) przysługują dwie piwnice i był to jeden z wielu atutów które przyczyniły się do kupna mieszkania. Swoją drogą z tą piwnicą wiąże się większa historia, bo znajdowała się w niej kiedyś palarnia substancji psychoaktywnych i schodziło się do niej pół osiedla (cytuję jednego z moich kumpli mieszkających wówczas w okolicy "no w tej piwnicy to tylko wiadro stało na środku") - większość ówczesnych bywalców pozostawiła na drzwiach swoje inicjały toteż z racji sentymentu pozostawiłem te drzwi takie jakie pamiętam jeszcze z wczesnych lat 2000.
Ja już przed zakupem mieszkania wiedziałem na co przeznaczona zostanie jedna z piwnic, toteż pierwszą rzeczą jaką zrobiłem zaraz po zakupie, było zgłoszenie naszemu osiedlowemu elektrykowi potrzebę zamontowania licznika. Także odpowiadając na pierwsze pytanie, prąd jest pobierany zupełnie legalnie. Poza tym każdemu mieszkańcowi należy się jedno przyłącze prądu do oświetlenia zupełnie za darmo. Piwnica znajduje się na tyle głęboko i oddzielona wieloma ściankami działowymi, że do klatki schodowej nie dochodzą w zasadzie żadne dźwięki. Poza tym, mam bardzo przyjaznych i porządnych sąsiadów i nie miałem jak na razie żadnych z nimi ścięć na punkcie zbyt głośnego zachowania.
Co do tego co dodał Gargi to rzeczywiście. Z racji tego iż mieszkanie jest wspólnotowe i swego czasu odbywały się w jednej z piwnic próby (a jakże zespołu weselnego, którego perkusistą był, a jakże hydraulik wspólnotowy) toteż ów hydraulik postanowił dla zespołu stworzyć udogodnienie w postaci kibelka w piwnicy, z którego korzyści czerpię również ja. :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2021, 18:16:32 wysłana przez Qurek »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2021, 18:05:24 »
Zajebista dziupla Qurek, graty za urządzenie tego i ogarnięcie tematu legalnego podziemia! :) Na pewno lepiej jest wyjechać z pasją z mieszkania w bloku, albo jak ktoś mieszka w chacie wydzielic pokój lub coś w garażu na taki kącik gracza.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 26, 2021, 22:37:24 »
Panowie, został jeszcze jeden materiał, ale na tyle "soczysty", że nie nadaje się do publikacji, zatem nie będę wrzucał na tubkę, tylko zostawię linkę tutaj i kto chce, to może sobie ściągnąć jako taki drobny smaczek - Behind The Sieradz Scenes  8)

>> https://drive.google.com/file/d/1-Zvi0uxSKcmMo5Aiuq1Tk7JIJ0vmksKS/view?usp=sharing

Ponadto, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba udało mi się zlokalizować ten mega_super_doyebany kartridż lepszy niż everdrive co Heniu kupuje za 2K  8)

>> https://allegro.pl/oferta/150-in-1-contra-donkey-kong-tiny-toon-castlevania-10420820413

Dziękuję raz jeszcze Wam Wszystkim, za spotkanie jak i za pozytywne komentarze.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2021, 11:26:01 »
W tym behind scenes magnetowid mi już zaczynał taśmę wciągać, a nawet już lekko rwać film ;) . Wieśkowy bimber z Zony miał zdecydowanie za dużo siwertów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2021, 11:28:52 wysłana przez Qurek »

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 01, 2021, 11:50:45 »
Super dziupla Qurek. Też mi się takie coś marzyło, ale niestety nie mam warunków, choć będę kombinował być może w przyszłości w innym kierunku.


Tak  z czystej ciekawości - często się tam bunkrujesz? Ale wiesz, tak samotnie - bez gości?  Po prostu schodzisz pobyć sam, pograć, etc.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 01, 2021, 20:58:39 »
Bywam tam bardzo często Osa. Jestem z natury introwertykiem i wręcz potrzebuję takiej samotni, w której mogę odreagować/pokontemplować/poszarpać struny i podrzeć ryja/ (niepotrzebne skreślić). Niemniej często bywam tam również z młodym. Sam Dawid również często schodzi sobie tam aby pograć na perkusji.

Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 02, 2021, 00:34:55 »
Uśmiałem się mocno z behind scenes.Takie mini akcje są najpiękniejsze :D "Już nie nagrwam ,tylko telefon do góry trzymam ":D

Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 04, 2021, 00:57:35 »
Super dziupla Qurek. Też mi się takie coś marzyło, ale niestety nie mam warunków
oj takpo obejrzeniu tej relacji zacząłem poważnie planować opróżnienie i przemeblowanie swojej piwnicy.
Piękny bunkier, panie Qurek!

*

Online Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Kto Przyjeżdża Do Sieradza...
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 06, 2021, 12:36:12 »
Jeżeli masz na tyle dobrze wyciszoną samotnię, że można tam na perce pocinać... no to zazdro. Chciałbym.