Kid Klown in Night Mayor World
*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Kid Klown in Night Mayor World
« dnia: Grudnia 11, 2023, 08:50:01 »


Po ukończeniu prototypu "Robocop VS Terminator" przeglądałem sobie inne prototypowe gry i w oko wpadła mi gra Mickey Mouse: Dream Balloon.  Kiedyś już ukończyłem wszystkie "oficjalne" gry z Myszką Miki, więc przysiadłem i do tej. Uznałem ją za dość łatwą. Dotarłem bodajże do 4 poziomu i na razie to by było na tyle, bo nie miałem więcej czasu.

Kolejnego dnia doszukałem się, że prototyp powstał na podstawie innej gry, a mianowicie: Kid Klown in Night Mayor World, więc kolejnego dnia przysiadłem już do pierwowzoru i udało mi się ją dość szybko ukończyć. 

Jak wspomniałem gra jest dość łatwa, jest mnóstwo bonusów, da się zgarnąć masę żyć, możemy przyjąć na siebie dość sporo obrażeń, dość łatwi bossowie. Generalnie lekka i przyjemna gra, wydana dość późno, więc jest całkiem ładna wizualnie.

Gra nie jest też jakaś długa. Łącznie bodajże 7 poziomów. 1 wstępny, 5 normalnych i 1 finałowy.
Jednak pomimo, że nie mam się do czego przyczepić w tej grze, to jednak jest to jedna z tych gier w których coś mi nie pasuje, coś mnie razi, coś sprawia że nie trafi na listę gier w które lubię grać i do których lubię wracać.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.