Wideorelacja z FamiCON The 13th
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2021, 00:16:55 »
No, jak żur0finanse zaczyna o walucie, to wiadomo, że sprawy są poważne 8)
Ale prawda taka jest, napisy dają radę wszędzie tam, gdzie zawodzi człowiek. Wszak gdyby nie to, to do dziś nie odnalazłaby się tamta musztarda ;-) #pdk

Chyba, że mowa była o ziarenkach kawy, albo ktoś pytał o wynik meczu w dialekcie mandaryńskim, wtedy wszystko git słychać.

HAHA, skisłem 8)

Ok, ogarnę jakiś dysk.

A nie chcesz tego naszego, ContraBandyckiego? Leży i się kurzy, a od tego nie jest on.
Mi się zdarza popłynąć z filmidłem kilka minut za długo, ale będę miał to na uwadze i max 2 minuty!

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 18, 2021, 00:48:25 »
ale kto mi zajebał moje bułeczki kłochane to dobrze, że to jest dobrze nagrane XD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 13, 2021, 14:30:46 »
Hej.
Materiałów swoich trochę mam.


Otrzymałem również materiały od:
- MWK
- Krisuroku


Jeśli ktoś jeszcze nagrał coś ciekawego i chce sie podzielic to najlepiej na jakis dysk google. Czas: do końca października.


Jeżeli wrzuta bedzie po październiku - to nadal ok, ale nie gwarantuje że materialy zostana uzyte w wideorelacji z Famicon 13.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2021, 20:09:22 »
https://mega.nz/folder/aRojxYxb#FbZaRaGDQXQpDBwkEYU3mQ
Mocno surowe i niepoprzycinane, do października wrzucę tam jeszcze folder z obrobionym materiałem.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2021, 07:54:55 »
Dziękuję Mcinowi  za wrzutkę pociętych materiałów i jednocześnie ogłaszam i komunikuję, że od 29.11.2021r. biorę się za relację. Sumiennie każdego dnia, bo chciał bym do końca grudnia ją ukończyć.
Więc jeśli ktokolwiek chce coś jeszcze od siebie dorzucić, etc. to czas do końca tygodnia.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 08, 2021, 21:54:55 »
Relacja robi się i dotarłem do momentu akcji z krzesłem. Najchętniej bym to normalnie zmontował, bo pasuje mi to do konwencji + dopisek przed akcją, że użyto rekwizytów i akcja była reżyserowana.


Ale nie chcę robić jakiegoś przypału, dlatego pytam tutaj.


Jak wy to widzicie?
a) Wmontować w wysublimowany sposób z dopiskiem przed akcją.
b) zmontować osobno filmik poza relacją - tego nie będzie na relacji
c) zmontować 2 wersje filmu: z cenzurą (bez akcji krzesło) i bez cenzury

Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 08, 2021, 22:53:25 »
Zmontuj wersję publiczną bez tej akcji oraz do prezentacji na zlocie z krzesłem. Pierdolnij jeszcze przed tym taki migający czerwony Gruz Alert z efektem dźwiękowym alarmu z jakiejś gry xD (np. Contry).

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2021, 07:57:12 »
Normalnie dać. Takie są FamiCONy.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2021, 11:25:59 »
Jestem tego samego zdania co Preki. Lepiej zrobić dwie wersje.
Ja rozumiem, że takie są te nasze FamiCONy. Jednak niech to jakimś cudem zobaczą osoby odpowiedzialne za wynajem ten czy inny. Nigdy nie wiemy co przyniesie jutro i czy nie będziemy zmuszeni zmieniać miejscówki. Więc takie akcje raczej nie napawają optymizmem. Nawet informacja o rekwizytach mało da bo przy takich wyczynach ewentualne uszkodzenie podłogi czy sufitu już nie wygląda za ciekawie. Wypadało by podejść do tematu z lekkim rozsądkiem. Ja wiem, że gruzu to już była masa ale ewidentnie akcji z krzesłem nie kupiłem i jestem też przeciwko tego typu odpałom na kolejnych zlotach. Oczywiście jestem ciekaw wypowiedzi reszty osób. Byłoby miło jakby dodali swoje 3 grosze do tej dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2021, 14:34:13 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2021, 14:29:55 »
Nie żebym sam pochwalał akcję z krzesłem, ale tbh
lepiej raczej żeby normalnie dać i pokazać co się działo, Famicon zawsze miał partyzancki klimacior,a ta akcja była - jaka by nie była - tylko jego częścią. Także jestem za opcją a) ogólnie.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2021, 14:59:01 »

Dobra.
Sam zarzuciłem temat więc i ja się wypowiem.


Tak naprawdę zgadzam się z Duo i jakakolwiek forma cenzury wydawała mi się z początku bezsensowna. Od początku byłem pewien, że to będzie w relacji, oczywiście nie w całości, ale jakiś wycinek/urywek. Później gdy montowałem słyszałem Gargiego ze sceny jak mówi: "tego na pewno nie będzie na relacji". I to zasiało ziarno niepokoju. Zmontowałem to jednak do końca (wersję a już mam). Naszły mnie jednak wątpliwości, które mniej więcej pokrywają się z tym co pisze Krisu.


Teraz jednak jak tak myślę, że gdyby miało tej akcji nie być to jakoś tak wydaje mi się, że ta relacja będzie niekompletna. Klei mi się to wszystko w takiej formie dość dobrze. Owszem akcja była niepotrzebna i również nie popieram tego w przyszłości (zresztą w Nowej Wsi nie ma o tym mowy), aleeee.... pamiętajcie gdzie my byliśmy. Byliśmy w ośrodku, który okazał się w nieco gorszym stanie niż każdy się spodziewał. Więc wszyscy byli nieco podkurwieni tą sytuacjom. I wyszedł mały performance w którym w sumie jedyna strata to jedno krzesło. Nic wielkiego. Dziury w suficie nie liczę, bo:
a) nie ma nagrania samego rzutu w sufit
b) ten sufit/dach i tak wymaga kompletnego remontu, więc ta dziura nie robi żadnej różnicy


Relację z poprzednich dwóch famiconów obejrzało ~270 osób. Jeśli jednak policzymy ile osób obejrzało ją w całości to wyjdzie pewnie z 50 przy dobrych wiatrach.
Na famicon 12 również była krzywa akcja, może nie aż tak - próba wywrócenia wraku auta, wybicie szyb i lekka dewastacja go. Owszem on i tak był z przeznaczeniem na złom, ale jednak pan Jerzy miał delikatne pretensję o szkło i tak dalej.
Tutaj jednak sytuacja była inna, bo będąc w Błędowie raczej wszyscy byli pewni, że to pierwszy i ostatni raz. Każdy tylko marzył, aby ośrodek przetrwał te ulewy i aby sufit się nie zawalił do końca zlotu.


Podsumowując - jestem za opcją a.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 09, 2021, 16:34:59 »
Ja bym to wrzucił bo to cmentarz Bakarski był i nigdy więcej tam nie będziemy, więc.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 09, 2021, 18:22:35 »

Jakby ktoś z najmujących rzeczywiście oglądał te relacje, na pewno namierzyłby że ten gość który podpisuje papiery na jednej z relacji latał po polu w samych gaciach i ze skrzydłami motyla, o świcie, a pod wpływem solidnej dawki alkoholu.Nic nie usuwaj pod dyktando "wizerunku" Contrabandy - taki właśnie jest że ktoś pierdolnie krzesłem w sufit, zrób tak abyś był zadowolony z efektu całości, "tego nie będzie na relacji" to żartobliwa konwencja. Przyklaskuje zdaniu Duobixa, partyzantka, umiarkowane szaleństwo, i hermetyczne gremium, pierdolnięcie krzesłem w sufit czy podpalenie auta w kronikach powinno pozostać - pomimo tego że nie były to najlepsze możliwe pomysły

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 09, 2021, 18:41:27 »
OsA co ja Ci będę mówił jak Ty wiesz co robić:


*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 09, 2021, 20:19:46 »
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.
Nie ukrywam, że najbardziej zależało mi na opinii dziata, bo w końcu on jest ojcem całego famiconu i on ogarnia najem remizy.


To co się działo w Błędowie - to już przeszłość.
Zrobiliśmy kilka błędów, ale żyje się dalej.


A ja montuję dalej.
Na ten moment 33% gotowe. Do świąt chcę skończyć.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.