Polska złota czwórka
Polska złota czwórka
« dnia: Września 05, 2022, 07:44:15 »
Cześć szukam polskiej składanki złota czwórka (SOCCER  GO! DIZZY GO!  BOOMERANG KID  SUPER ROBIN HOOD). Oznaczonej (chyba) niepoprawnie jako Quattro Arcade a nie Quattro Adventure. Przekopuję internet ale znajduję tylko oryginalną wersję Quattro Adventure i Quattro Arcade z innymi grami. Czy ktoś może posiada w kolekcji i mógłby podrzucić rom ?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Polska złota czwórka
« Odpowiedź #1 dnia: Września 05, 2022, 13:53:28 »
Sprawdź rom z załącznika. Ja NNNesterJ nie wczytują się gry, ale może na innym emulatorze będzie lepiej.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Polska złota czwórka
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2022, 19:19:41 »
Mesen łyka, nestopia UE chyba też.

Odp: Polska złota czwórka
« Odpowiedź #3 dnia: Września 09, 2022, 10:00:01 »
Dziękuję za pomoc. Tak to ten rom. Właściwie przez PW pomógł mi też @Krisuroku. W nestopii działa bardzo dobrze. Docelowo chciałem żeby działało w FCE360 (emulator na xbox360). Tam niestety nie działa :(
Z ciekawości co jest nie tak z tymi składankami Złota Czwórka i Złota Piątka że działają tak średnio w emulatorach?

Odp: Polska złota czwórka
« Odpowiedź #4 dnia: Września 09, 2022, 19:14:16 »
Producenci zaprojektowali elektronikę specjalnie pod tą jedną konkretną składankę / kartridż. To samo jest z inną kultową w Polsce składanką - 168 in 1.

Tą architekturę trzeba przełożyć do emulatora i obsłużyć ten jeden, specjalny przypadek.

Cześć twórców emulatorów idzie na łatwiznę i tylko implementuje obsługę popularnych wariantów kartridży, żeby małym nakładem pracy obsługiwać jak najwięcej gier w swoim emulatorze.