Driving Force GT - skąd dorwać sterowniki
*

Offline Preki

  • **
  • 444
Driving Force GT - skąd dorwać sterowniki
« dnia: Stycznia 14, 2023, 20:45:26 »
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, długo się nad tym zastanawiałem, ale dobra, do rzeczy...

Parę miesięcy temu zakupiłem sobie ową kierownicę głównie do PS2, a ściślej do grania w Gran Turismo 4, i już nigdy nie dotknę się do gamepada przy tym tytule. No ale sprzęt jest też kompatybilny z pecetem, więc sobie myślę że wykorzystam go do Assetto Corsa, symulatora gruzowania polonezów BeamNG.drive czy też Wangan Midnight Maximum Tune 5 (poprzez emulator TeknoParrot). Niestety, na oficjalnej stronie Logitecha driverów brak, a gdziekolwiek indziej może i są dostępne, ale na jakiś szemranych stronach na których przy okazji mogę wyłapać w najlepszym przypadku wirusa polizyjnego albo inne dziadostwo. Tak więc, ktoś coś? Jakieś podpowiedzi, albo ktoś ma owe sterowniki na swoim kompie (wątpię)?

Odp: Driving Force GT - skąd dorwać sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 16, 2023, 17:35:19 »
Miałem tą kierę, jedyne czego potrzebujesz to: https://support.logi.com/hc/pl/articles/360024699474-Downloads-Driving-Force-GT

Musisz kliknąć w trójkąt i wybrać system operacyjny.

Jedyne z czym miałem problem w tym programie to ETS2 / Assetto Corsa nie łapała konfiguracji i trzeba było akrobacji wyłącz / włącz żeby gra załapała Force Feedback i takie tam.

*

Offline Preki

  • **
  • 444
Odp: Driving Force GT - skąd dorwać sterowniki
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 17, 2023, 19:04:25 »
Musisz kliknąć w trójkąt i wybrać system operacyjny.
Ale skubani to ukryli :) Jak tylko zobaczyłem napis że nie ma downloadów dla tej wersji to machnąłem ręką i zacząłem serio szukać po jakiś dziwnych zakamarkach. Kiera działa jak należy w WMMT5 co najmniej, potem się sprawdzi w innych tytułach.