ContraBanda Famicom League - First Stage
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 12, 2017, 22:53:19 »
Panowie, wciąż poszukuję drugiego sędziego, który zgodziłby się poprowadzić ze mną zawody.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 19, 2017, 22:33:05 »
Ogłaszam oficjalne wyniki ContraBanda Famicom League: First Stage:

1. Z życia Wzięci
2. Wnuki Siudyma
3. Grecka z Gwinta Mouzakis
4. Famikillers

W spotkaniu finałowym Z Życia Wzięci pokonali w stosunku 3:2 drużynę Wnuków Siudyma. Puchar powędrował do graczy drużyny Z Życia Wziętych, którzy przez kolejny rok będą dzierżyć tytuł trzech najlepszych graczy Famicom w Polsce. MVP turnieju został wybrany Rocket, który we wszystkich spotkaniach grał niezwykle równo, będąc bardzo mocnym ogniwem zwycięskiego zespołu.
Za rok kolejna edycja!
Proszę o wszelkie materiały w temacie! :)
Gratulacje dla wszystkich! To był cudowny turniej i powiem Wam szczerze, że te 4 godziny pod sceną minęło mi niemal jak 15 minut! Pojedynek finałowy to był klasyk grania na Pegasus w Polsce!  Dziękuję jeszcze raz wszystkim graczom i liczę, że za rok będziemy świadkami jeszcze większych emocji! A może zgłosi się jakiś nowy team, czarny koń mistrzostw? Kto wie!

Zwycięzcę proszę o godne przechowywanie pucharu, ponieważ za rok wróci on na scenę i znów będziecie się bić o niego! Postaram się żeby nagrody były jeszcze lepsze! Pierwszą edycję uważam za bardzo, bardzo udaną!

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 19, 2017, 22:43:02 »
Zdecydowanie brakowało sędziów, ale ja  to rozumiem. Toż to pierwsze edycja, wyszła naprawdę znakomicie, ale jest kilka elementów do poprawy i Ty z pewnością to wiesz żur0.

A jeśli chodzi o sędziów to mówię o tym, dlatego że zdarzało się, że ktoś kontynuował grę mimo utraty życia (w grze w której powinna być automatyczna pauza i koniec gry), ale to też wynika z tego że cała rozgrywka była dość zaawansowana i jak na pierwszy raz uczestnicy sami gubili się w tych rozgrywkach i konkretnych zasadach.

Mimo wszystko - szacun, bo wyszło świetnie.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 19, 2017, 22:53:11 »
Będziemy nad tym mocno pracować Osa! Powinno być łatwiej w kolejnej edycji bo pewne zasady już może się trochę wryły w głowę graczom! Udoskonalimy to i za rok sędziowanie będzie dużo lepsze! :)

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 19, 2017, 23:05:29 »
OsA, następnym razem nie polegaj tylko na Prekim :P Jeśli na kolejnej lidze będziemy w tym samym składzie, to musimy się postarać. Ma nie być lipy! :D

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 20, 2017, 08:09:13 »
Jako kapitan drużyny FamiKillers pragnę zaznaczyć, że wszyscy będziemy mocno trenować do kolejnej edycji. 
Tymczasem dziękuję zarówno organizatorowi jak i wszystkim drużynom za świetną zabawę.
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 20, 2017, 23:20:17 »
OOODWRÓĆ TABELĘ! RESISTANCE BĘDZIE NA CZELE! ODWRÓĆ TABEEELĘ...

Jako dumny reprezentant The Resistance składam gorące podziękowania za rozgrywki. Ale to były emocje - mnie zjadły przy pierwszym wejściu, a jak Mejs zaczął nam dogadywać, myślałem że sam odbędę z nim walkę. Zupełnie nowy typ rozgrywki na zlocie który mogę przyrównać tylko do przekręcania Super Mario Bros na czwórce - i to tylko formą zastosowania kilku telewizorów. Takiego odlotu nie dał mi jeszcze żaden turniej na FamiCONie.  Piotrek - głęboki ukłon za prawdziwie esportową rozgrywkę. Nie mogę się doczekać następnej edycji, na którą przygotujemy więcej niż stylówę. Ta porażka nas umacnia, jak na żołnierzy przystało.

I gorące gratulacje dla całego podium za grę! Zasłużone oklaski dla Rocketa, podziękowania dla każdego z osobna za cudowną zabawę!

I na koniec - jeszcze raz nasz hymn wojenny.
https://youtu.be/_mlUSI5-Jhk
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2017, 23:53:45 wysłana przez dziat »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 26, 2017, 12:14:00 »
Świetny konkurs! Ale dostaliśmy tam kubeł zimnej wody na łeb od Z Życia Wziętych w półfinale! Po spacerku w grupie, zakończeniu jej bilansem 9:0 i prowadzeniu później w półfinale 1:0 chyba trochę za mocno się zluzowaliśmy i poszło 3x pod rząd w plecy. ;) Ale to nie wstyd przegrać z późniejszym mistrzem.

Niesamowicie czekam na drugą edycję!

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 26, 2017, 15:23:04 »
Super konkurs jestem pod wielkim wrażeniem :o
Zobaczymy za rok czy uda nam się obronić tytuł.
Acha obym zapomniał brawo Panowie za taktykę w finale.Zrobiliśmy to fenomenalnie :)

Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 26, 2017, 18:30:41 »
CFL był świetnym turniejem. Zaczęliśmy od porażki, po czym dźwignęliśmy się i z każdym kolejnym starciem graliśmy coraz lepiej rewanżując się w finale za jedyny przegrany mecz. Cieszy nas wywiezienie trofeów, tym bardziej że chyba nikt nie widział nas w roli faworytów. Rozgrywka finałowa tak jak napisał Zelas to był majstersztyk, który rozegraliśmy z zimną krwią, ale sam wynik 3:2 w finale świadczy o jakże zaciętym pojedynku i wysokim poziomie.

Raz jeszcze uszanowanie Żuro za całokształt turnieju. :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 31, 2017, 00:22:18 »
Pietrek, to było chyba najlepsze wydarzenie od czasu Kto Pierwszy w Super Mario na 4 TV 8) a już na pewno jeden z najlepszych turniejów fCON ever! Szanuje jak poyebany!!!

Wniosek formalny... panie pośle to nie czas na wnioski formalne... ale ja z wnioskiem formalnym... panie pośle proszę... ale jak chciałem tylko powiedzieć, żeby w przyszłym roku było WIĘCEJ TETRISA KURVA 8)

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 31, 2017, 20:18:23 »
Więcej tetrisa? Nope nope nope :P Tylko nie ta czerwona ruska gra xD

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 31, 2017, 21:37:34 »
Jak będzie Tetris to automatycznie --> Grecka Ch*j!!!!!!!!! Grecka Ch*j!!!!!!!!! Grecka Ch*j!!!!!!!!!
MWK powinien dostać dożywotni zakaz brania udziału w rozgrywkach tetrisowych ;) heheheheheehe

A tak na poważnie to ewidentnie muszę potrenować w co poniektóre tytuły, gdyż na tym wydarzeniu zdałem sobie sprawę jak słaby jestem w te giery.
Nie w tym roku! XD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 31, 2017, 22:08:42 »
Moim zdaniem podczas jednego "meczu" po wylosowaniu danej gry, nie powinna ona trafiać spowrotem do koszyka. Tak aby jedna gra mogła być tylko raz podczas jednego meczu.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League - First Stage
« Odpowiedź #74 dnia: Września 23, 2017, 10:28:08 »
Krisu, wiem że Ty nagrywałeś cały turniej :) trzeba by mi uploadować w jakichś kawałkach sukcesywnie cały surowy zapis z CFL, bo muszę napisać o nim tekst do Pegagruzu#2, a nawet kartki z wynikami nie mam. Da coś radę zrobić z tym tematem? Jeśli ktoś posiada jeszcze cokolwiek związengo z turniejem (zdjęcia/filmy) niech wrzuca.