Goal '19
*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Goal '19
« dnia: Marca 28, 2019, 07:55:26 »
Panowie i Panie,
Rok temu była zacna inicjatywa, mająca na celu wypocenie trochę promili, aby można było konsumować alkohol dalej.

Chyba to nie wyszło finalnie? Z harmonogramu widzę, że miało się to odbyć we wtorek o 16. Około tej godziny ja już odjeżdżałem z remizy, ale nie przypominam sobie, aby cokolwiek w tym temacie "ruszyło".

Co myślicie o tym koncepcie w tym roku?
Wprawdzie nie wiem jak to by wyglądało organizacyjnie w Nowej Wsi pod względem miejsca, ale zawsze można by zagrać w jakąś "wariację" piłki nożnej (a'la werandowe mistrzostwa).

No i jeśli by to miało dojść do skutku, fajnie jakby to było trochę wcześniej niż we wtorek, kiedy w większości jest już BLAZA - MODE ON.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2019, 22:52:15 »
Dobry pomysł!
W zeszłym roku to i pogoda nas nie dopieściła.
Ale trzymam kciuki za jakiś meczyk w tym roku!
Co do miejsca sam sie nie będę wypowiadal bron Boże, ale myślę że w jakiejś formie będziemy mogli pyknąć meczyk.
Myślę, ze jesli jeszcze kilka osób wyrazi zainteresowanie będzie śmiało można już pomyśleć nad formą.
Przede wszystkim moim zdaniem niech głos zabiorą obecni w Nowej Wsi
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

Odp: Goal '19
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2019, 03:30:20 »
Rok temu pogoda nas olała i nie było gola. Ja tam jestem chętny na pokopanie piłki, ale w remizie w Nowej Wsi nie ma miejsca na boisko więc bardzo wątpię by to wypaliło.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 29, 2019, 07:54:47 »
Ja bym z miłą chęcią pokopał w piłkę, ale w Nowej Wsi chyba nie ma ku temu warunków - powierzchnia, którą dysponujemy za remizą ledwo wystarczyła do przeprowadzenia walki Robena z Mejsem. Ciekawe czy w okolicy nie ma jakiegoś boiska np szkolnego. Moglibyśmy się wtedy skrzyknąć i po prostu wypaść tam ekipą na mecz 2x20 minut ze skrzynką browara. Takie odmulenie od remizy dobrze by zrobiło, któregoś popołudnia. Po meczu powrót do remizy, bubble bobble i grill np. Trzeba tylko ustalić czy Nowa Wieś dysponuje jakimś boiskiem, nawet paździerzowym, dużo nie potrzebujemy :) Tomek, może zapytasz Jerzego de Pomierzy herbu Suwmiarka?

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 29, 2019, 08:15:55 »
Na mapach google znalazłem jakieś boisko oddalone od remizy ok. 1,6km.



Gminny Ośrodek Sportu w Granicy
Rekreacyjna, 05-806 Granica
52.133305, 20.799581


Pytanie na jakiej zasadzie działa to boisko. Czy każdy może sobie przyjść i zagrać czy nie do końca.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 29, 2019, 11:10:56 »
Nawet jakby trzeba było wynająć czy zarezerwować to Jerzy Pomierzy, który musi być znaną i szanowaną osobą w Nowej Wsi, mógłby pomóc z ogarnięciem tego.
Wygląda bardzo spoko, a ja jestem dwoma rękoma za sportową animacją czasu wolnego podczas zlotów!

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 29, 2019, 12:51:36 »
od biedy mam brameczki z zeszłego roku ;)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 01, 2019, 19:26:34 »
Jak ktoś ma i zabierze ze sobą tego takiego niezależnego grajka w postaci małego, przenośnego głośniczka na blutucza (one wbrew swoim gabarytom mają gromkie pierdolnięcie), to podobnie jak w zeszłym roku ja deklaruję się zadbać o prawdziwą oprawę muzyczną, godną PegasusManiax  8)

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 01, 2019, 22:57:42 »
Się ogarnie ;)
Mówisz i masz - leci już na liste rzeczy "do spakowania"
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: Goal '19
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 11, 2019, 14:53:56 »
Jak ktoś ma i zabierze ze sobą tego takiego niezależnego grajka w postaci małego, przenośnego głośniczka na blutucza (one wbrew swoim gabarytom mają gromkie pierdolnięcie), to podobnie jak w zeszłym roku ja deklaruję się zadbać o prawdziwą oprawę muzyczną, godną PegasusManiax  8)
Mój Brat zazwyczaj ze sobą wozi takie cudo, mogę poprosić, żeby wziął.
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji: