Motyw przewodni oraz grafiki
*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 26, 2019, 21:47:23 »
Czy ten piękny plakat można puścić w eter? :D jest to wybitne dzieło sztuki gruzińskiej

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 26, 2019, 22:56:58 »
No pewnie, można z nim robić co się komu żywnie podoba.


Dziękuję Panowie!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 29, 2019, 22:05:42 »
Podrzucam jeszcze ciepły plakacik od Piła*T - znanego w artystycznych kręgach jako NESSER. Jest przepyszny!

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 29, 2019, 23:07:56 »
Jest cudowny! Nie wiem co to za puchar, ale jeansy w chmurki rekompensują mi wszelkie wątpliwości. Dzięki, Piła*T, MWK, piękna robota!

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 30, 2019, 01:05:43 »
Mega uroczy jest ten plakat! Lubię taki styl.
Ładnie będzie się prezentował duży wydrukowany ^\\^
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Roben

Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 30, 2019, 16:15:35 »
Takie pytanie, bo za kilka tygodni sie widzimy, co z koszulkami? jakieś plany w tym roku?

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 30, 2019, 21:16:41 »
Ano właśnie.


@MWK ?


Jeden z najlepszych motywów graficznych od dawna i nie będzie koszulek ?!?!?!
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 02, 2019, 00:26:46 »
HAHA, zajebiste plakaciwo Piła*T! Przywodzi na myśl te takie staroszkolne ze środka magazynów o grach. Dzięki, Pozdro i do zobaczenia na zlocie  8)


edit:: wkładam z Żerańskiego. "OsA, koszulek w tym roku ode mnie nie będzie. To trzeba drukować metodami, do których nie mam fizycznie dostępu (np. DTG), a co za tym idzie, nad którymi nie mam totalnie kontroli, w efekcie czego wygląda to tak, że zamówiłem testowo jedną koszulkę w "zaprzyjaźnionej" firmie, która pomaga nam często z rozmaitymi duperelami, których nie jesteśmy w stanie wyprodukować na miejscu, no i efekt jest conajmniej... słaby (patrz załączniki), kiepski nadruk, niedokładnie wstrzelony, kolor czarny jest granatowy i w dodatku całość wydrukowana krzywo na klacie... to wszystko + 40zł cena jest dla mnie/nas zwyczajnie nie do zaakceptowania. Przykro mi."

edit2:: Pieseu, jeśli masz u siebie znaną sobie firmę, której jesteś w stanie na tyle zaufać, aby powierzyć im to zadanie, to działaj, będę bardziej niż happy jeśli ktoś zrealizuje ten temat, ALE uczulam, że jeżeli się podejmiesz, to żebyś zrobił to z jajami, konkretnie i aby nie było takiego dziadostwa jak w przypadku tego co ja zdołałem zrobić (płacimy to kurva wymagamy i już!). Wszystkie potrzebne pliki masz w pierwszym poście.


Podsumowując, Kochani, to nie jest tak, że ja nie chce tego zrobić, tylko NIE CHCĘ aby powtórzyła się akcja z 9 zlotu, gdzie powierzyłem cały druk DTG zaufanej i rzekomo "bardzo profesjonalnej" firmie (drukomat.pl), a efekt tego był taki jaki znacie, nadruk fatalny a kosztulki szmaty, których aż wręcz unikam w szafce żeby przypadkiem nie ubrać i nie nosić... a to chyba nie na tym polega?!
Mój wniosek oraz apel jest taki, że na przyszłość albo znajdziemy faktycznie solidną firmę, która zrobi nam niskonakładowo (do kilkudziesięciu sztuk) porządny nadruk bezpośredni ALBO już na etapie przygotowania logotypu zlotowego musimy ograniczać się do użycia 1~~2 maksymalnie 3 kolorów i polecimy na sito, czym bezproblemowo i z przyjemnością mógłbym się zająć nawet dziś, bo mam na miejscu sprawdzonego i zaufanego człowieka z branży.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2019, 02:09:09 wysłana przez MWK »

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 02, 2019, 01:36:58 »
Poprosiłbym od ciebie tylko wzór czysty do nadruku i się przejadę na dniach na Sandomierz i ogarnę jedną sztukę i zobaczymy, jeśli będzie zadowalająca jakość to bierzemy ;)
AKTUALNE (16.05.19), OFICJALNE GRAFIKI -> http://www.mwk1.vot.pl/contrabanda/stuff/f11_logo.rar
Tylko uprzedzam z góry, w moim przypadku w grę będzie wchodzić tylko odbiór osobisty na zlocie, ogarnę to najszybciej jak się da i skoczę wydrukuję dogadamy się, jakość ok - zbieram zamówienia. Co do kosztów nie wiem jeszcze. Aczkolwiek mam wybór tam na pewno albo druk na ich koszulkach albo mogę kupić jakieś swoje i na nich zlecić. Zobaczę jak będzie z tą jakością ich koszulek. I przede wszystkim czy jeszcze się w tym specjalizują, bo ostatnie wydruki robiłem półtora roku temu...
Stay tuned ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2019, 01:56:58 wysłana przez MWK »
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 02, 2019, 02:42:52 »
Kurde bele, a ja uważam że ta z 9tki jest lepsza niż z dychy! Lepszy krój, noszę ja nawet w robocie i druk nadal trwały. Temat koszulek 11 jest martwy?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2019, 14:41:53 wysłana przez żur0 »

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 02, 2019, 13:22:12 »
Ja również nie mam zastrzeżeń do koszulek z FamiCON9 :|
Nie w tym roku! XD

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 02, 2019, 20:47:27 »
No to ja mam dla Was jeszcze lepszą wiadomość.
Okazuje się, że tam gdzie drukowane były koszulki na 9 zlot (drukomat), to oni już się tym nie zajmują...
Sprawdziłem na szybkości inne źródło, z którego bardzo często korzystamy (viperprint) i wychodzi na to, że z kolei oni teraz to robią.
Nadruk bezpośredni, koszulki jakieś chińczyki 190g ale mają dostępny fajny niebieski kolor (sky blue), czas operacyjny to jakiś tydzień czasu i oferują "mix rozmiarów"... no ale cena zaporowa, bo wychodzi jakieś 50zł/szt (sprawdzę to jeszcze dokładnie z roboty, bo mamy tam agencyjne zniżki) i podkreślam jeżeli w ogóle byśmy się na to zdecydowali, to nie wiem jak im to wychodzi, nigdy u nich koszulek nie robiłem, nie mam kontroli nad jakością (mogę ich jedynie uczulić aby tego nie zjebali) i w związku z tym nie biorę jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Co Wy nato? (onz bodajże)

Pieseu, sprawdzisz jutro jak temat wygląda u Ciebie czy nie dasz rady?

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 02, 2019, 21:12:39 »
Ja jestem za. I byl bym chetny na 1szt.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 02, 2019, 22:17:20 »
Jutro nie dam rady. Roboty masa jeszcze...
Ale myślę MWK, że można śmiało brać tam u Ciebie, bo u mnie terminy zawsze rozjebane... Czas wykonania u nich to kilka dni bo się trzeba wstrzelić pomiędzy innych.
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Motyw przewodni oraz grafiki
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 03, 2019, 11:17:17 »
Ja jestem za. Od razu informuję, że wziąłbym 2 sztuki. Tak więc czekam jak sytuacja się rozwinie ^_^
Nie w tym roku! XD