Wypad na Mazury w sierpniu!
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Wypad na Mazury w sierpniu!
« dnia: Lipca 20, 2017, 22:55:15 »
daf podczas wyprawy na pocztę ostatniego dnia zlotu wskrzesił pomysł z wypadem na działkę moich rodziców na Mazurach. Ja sam nadal tam nie byłem (udaje mi się to od jakiś 18 lat gdy byłem tam ostatni raz), a bardzo bym chciał - nie mam z kim, więc wybierzmy się tam razem druga rodzino.

Wioska o której mowa to Małszewo 36 km od Nidzicy i 39km od Olsztyna. Conajmniej do Olsztyna każdy nie-zmotoryzowany dotrzeć może pociągiem, a następnie przesiąść się w bus, czy poprosić o pomoc kogoś kto przyjedzie autem. Ogarniemy się z pociągami czasowo i to się na bank uda ;)

Na miejscu jest prąd i przyczepka moich rodziców. Prowiant pewnie głównie grillowy bądź suchy, Jezioro Małszewskie jest w linii prostej od działki o parę set metrów, na działce jest ogarnięty stawik. Do pływania się nie nada - a komarów będzie w opór. Damy radę. Najbliższy sklep jest 2 km od działki, a większa miejscowość gdzie można zrobić zaopatrzenie na te 2-3 dni to Burdąg oddalony 3km. Nieopodal jest też las, więc jeśli kogoś najdzie ochota na spacer, jest ku temu okazja w totalnie (t o t a l n i e) Mazurskim klimacie.

Fajnie byłoby się spotkać pozlotowo, bardziej w klimacie rodzinnym niż z zamierzeniem grania. I z drugą połówką - bo kilku z nas opanowało sztukę życia z kobietą.

Minus jest taki, że ja mam tylko dwa weekendy wolne w sierpniu i dopiero w poniedziałek dowiem się, czy coś mi nie wpadnie z pracy na ktoryś z nich... Niemniej - celujmy w te dwa z ankiety na razie. I nawet jak Wam nie pasuje termin, piszcie proszę jak Wam leży ten pomysł. Bo możemy go realizować choćby i co roku po zlocie, w tym roku inaugurując nową tradycję!

*

Online Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2017, 23:07:13 »
Postawiłem na 25 wstępnie. Oczywiście bliżej terminu dopiero będę w stanie potwierdzić czy dam radę na ten wypad zajrzeć.  Ale zacznę już się orientować pomału.
Nie w tym roku! XD

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2017, 07:15:56 »
Nie wiadomo jak tam będzie z pogodą pod koniec sierpnia. Pamiętam, że kiedyś byłem na przełomie sierpnia i września pod namiotem, to mimo, że pogoda była za dnia słoneczna, to w nocy nieźle już mroziło. Dlatego ja głosuję na wcześniejszy termin.

Ja tam na temat jak najbardziej chętny. Chodzi mi o spokojny weekend, bez większej ilości gruzu, żeby po prostu wychillować się i na spokojnie sobie porozmawiać.

*

Roben

Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2017, 09:17:41 »
Ze względu na prace społeczne i odróbki do listopada jestem z weekendami hardo uziemiony :(
Also teraz musze ogarnąć sobie kawalersk u siebie i takie tam. No w sumie to odpadam.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2017, 15:11:46 »
chciałbym bardzo, ale raczej nie:(

Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2017, 16:55:28 »
Fajny pomysł na spotkanie pozagruzowe :)
Ale odpadam w tym sezonie.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 31, 2017, 03:14:55 »
Ja wstępnie, bardzo wstępnie 25-27.08, ale potwierdzę to dopiero jak Grzesiu ogarnie temat naszego tutaj w lokalnym, podwórkowym gronie, corocznego wypadu do Ożanny koło Leżajska. Miało być tak pięknie a okazuje się, że praktycznie każdy weekend sierpnia prawdopodobnie będę miał zajęty wyjazdowo, łącznie z pierwszym wrześniowym. Ale to wszystko wstępnie, za tydzień będę miał konkrety... mam nadzieje.

Jak ja aaronixa to i tak wezmę, wszędzie go biorę gdzie jest zakaz konsol 8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 01, 2017, 09:10:50 »
A ja jednak stwierdzam, że też wolę termin będący ostatnim weekendem sierpnia. Ten wcześniejszy weekend jest u mnie zbyt niepewny.
Mam nadzieję, że uda się nam spotkać - chociażby w 5-6 osób. 3-osobowa delegacja z Grudziądza jest w dalszym ciągu chętna, a ja osobiście bardzo pokładam w tym wyjeździe nadzieje.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 01, 2017, 10:04:35 »
Ja mocno pod znakiem zapytanial niestety... Życie chłoszcze, ciężki okres pozlotowy as finest.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 02, 2017, 01:16:11 »
No to jak Ty, Dziadek, pod mocnym aniołem znakiem zapytania stoisz, to jak Ty se to wyobrażasz? To nie Soccer, że sie sam poprowadzi 8)

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 04, 2017, 22:39:34 »
Ja to zawsze bardzo chętnie ponapi*rdalam na tym, czy owym z czasów retro - przy piwie - ale tu akurat polski Bus całkowicie olewa wszystkie 3 punkty orientacyjne, tj. Małszewo, Nidzicę i Olsztyn -
więc albo Olsztyn nie istnieje i wszystko, co znałem do tej pory to oszustwo - albo występuję poważny błąd w Martiksie, bo obejmujący ponad 173 444 mieszkańców.

Anywayzzzzzzz.

Jeśli nagle pojawi się opcja, to FC zostanie wykorzystany.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 08, 2017, 08:01:32 »
Kochani, niestety, odwołuję tegoroczne Mazury. Proponuję abyśmy pomyśleli nad mityngiem międzyzlotowym jesienią. Ale to w swoim czasie.

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Wypad na Mazury w sierpniu!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 08, 2017, 12:07:50 »
He he...
Zawsze możecie podjechać na 8-bit party Ironia w województwie opolskim.
S nóduf.

http://mimuma.pl/ironia2017/




PS: Ja wyjeżdżam jutro, biorę oczywiście FC i krisscarta z całą kolekcją, którą miłościwie udostępnił Pan Lio.
Będzie również MWK, z tego, co rozumiem.
Jeżeli ktoś rezyduje w pobliżu Opola, Gliwic, Katowice jakieś tu widzę i podobne - i ów ktoś będzie się nudził w weekend - to możemy ponudzić się we trójkę, ponad pivem i FamiComem HD.
Byez.





.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2017, 20:04:32 wysłana przez YERZMYEY »
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/