Szukamy miejscówki
*

Offline dziat

• 1148
Szukamy miejscówki
« dnia: Stycznia 27, 2017, 13:07:30 »
Właśnie dowiedziałem się od p. cioci, że wynajem remizy jest zablokowany do września włącznie.
Remiza na wakacje ma się stać salą rehabilitacyjną, i papiery się już zadziały.

Zatem, moi mili - nie przejmujemy się tym, stay calm, nie żebym się nie wkurwił bo staram się nie rozjebać lapka, ale hej - zastanówmy się nad rozwiązaniem.  Proponuję zdzwonić się jutro w samo południe. MWK, daf, Żuro - wierzę, że szybko coś wymyślimy w naszym sztabie, bo w tamtym roku bardzo sprawnie wszystkie pożary ogarnialiśmy. Mam już jedno rozwiązanie, już je sprawdzam, jutro będę coś wiedział. Stay calm,  bracia, do remizy wrócimy na f#10, a na f#9 odjebiemy coś zgoła innego.

*

Offline daf

• 1609
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2017, 17:34:32 »
Nowy rok, nowy wpierdol.

Będziemy jutro na łączach, to sobie porozmawiamy na spokojnie. Trzeba wierzyć, że uda się ogarnąć coś równie dobrego. ;)
Coś czuję, że już nie wrócimy nigdy na tę werandę...

*

Offline żur0

• Administrator
  • 935
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2017, 17:37:45 »
Pozwoliłem sobie nakreślić nasze trzy obecnie największe problemy, tak dla przejrzystości spawy.

*

Offline dziat

• 1148
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2017, 18:40:26 »
Wrócimy. Tymczasem - jestem na łączach z remizą w Glinicach Wielkich, 55km od Warszawy, mam jedno miejsce stamtąd:

To mikro wioska. Na miejscu jest toitoi. Prysznic rozstawimy po swojemu. Najem na razie tańszy, ale logistyka to nadrobi. Zdjęcie z 2012.

Na przyszły rok ściepa po 15 tysięcy dolarów i kupujemy werandę z remizą, podlegającym jej gruntem, przyczepą na grochowke i własnym dozywotnim wójtem.

*

Offline Krisuroku

• *
  • 492
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2017, 18:55:01 »
Ciężko jest mi wyobrazić sobie nasz zlot w innym miejscu niż w naszej izabelińskiej remizie. Chłopaki tylko pamiętajmy, żeby miejscówa była wyposaża w odpowiednią ilość stolików.
Nie w tym roku! XD

*

Offline Dred

• 509
  • opos maniak komputerowy
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2017, 20:28:47 »
proponuję znaleźć jakiś pustostan w Laskach, tam się wpierdolić i urzędować.
Glinice Wielkie
na razie dobrze, wyszukiwarka pociągów nawet takiego miasta na mapie nie może znaleźć. <3

edit: najdalej pociągiem dojechać można do Sierdzi, ew. busem do Pułtuska. stamtąd trzeba się telepać PKS-ami przez parę godzin i na około, co zajmuje (razem z wyjazdem z Poznania) 8-12 godzin. :D generalnie trzeba będzie coś zorganizować dla nie posiadających samochodów.

jeszcze prześledzę dokładnie ofertę przewozową Kolei Mazowieckich.

edit2: mój błąd, najdalej pociągiem można dojechać do Nasielska, stamtąd już tylko 9 kilometrów do Glinic. sprawdzam inne opcje teraz prócz samochodu, ale piesza alko pielgrzymka z jabolem marki Bartex za pazuchą wśród łąk, lasów, pól i jezior w ciepły letni wieczór z topniejącym Terminatorem w plecaku od gorąca brzmi jak coś, co chciałbym przeżyć!

ostateczne info: nie ma PKS-ów z Nasielska do Glinic, to jest jakieś kompletne pustkowie w kontekście transportu publicznego..... WCHODZĘ W TO KURWA, LET THERE BE GRUZ! toż to wypizdowo pośrodku niczego pasuje bardziej do konwencji naszego zlotu, niż cokolwiek innego. :3
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2017, 21:40:48 wysłana przez Dred »

*

Roben

« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 28, 2017, 06:05:57 »
proponuję znaleźć jakiś pustostan w Laskach, tam się wpierdolić i urzędować.
Dokładnie to, żeby nie polegać na jednej osobie sam zrobie jakiś research.

Skrobnąłem info na grupie Warszawskiego Freestyle'u, może ktoś z WLW będzie miał jakiś namiar coby nie zapierdalać ileśtam kilometrów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2017, 06:28:17 wysłana przez Roben »

*

Offline Dred

• 509
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 28, 2017, 11:58:27 »
w sumie to miał być rzart, acz... gdyby większość nie miałaby nic przeciwko... :D

*

Offline Mejs

• *
  • 238
  • # Joint ROM System #
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 28, 2017, 12:56:38 »
W pustostanach nie ma prądu, ktoś będzie ogarniał agregaty?

*

Offline dziat

• 1148
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 28, 2017, 13:03:54 »
Pustostan odpada. Musimy sprawować pieczę nad miejscem. Ale pomysł z agregatorem też jest. ;)

*

Roben

« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 29, 2017, 06:11:27 »
Bergmanis napisał dla mnie komentarz na grupie.
Znalazłem Fanapej OSP Moszna, ale sama nazwa jakaś z gilopa wyjęta xD Właśnie skrobię do nich wiadomość na peju więc kwestia czasu aż odpiszą. Są to okolice pruszkowa.

...Tak też jakoś dziwnie się czuje wymawiajac tą nazwę i będąc świadomoy że nam werande zamykają.

*

Offline dziat

• 1148
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 29, 2017, 15:12:41 »
Moszna wygląda nieźle. Ja znalazłem jeszcze:
http://staregnatowice.osp.pl/podstrona/wesela_i_imprezy_okolicznoscio,480/

Nie wiem jednak czy nie za duża. Dzisiaj jeszcze napiszę o jednym dosyć pojebanym pomyśle który mam, muszę sprawdzić czy jest możliwy.

Generalnie trzymałbym się klucza że spotykamy się w Mazowieckim, ale jak są inne opcje (pamiętam że Marek coś ma w Rzeszowie), to rozważmy je. Będzie problem z logistyką, ale nie jest nie do przeskoczenia. Czekoladowy volswagen z przyczepą ma ładowność którą przewieziemy wszystko ze stolicy na jeden raz - tylko kilometrów więcej ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2017, 15:21:20 wysłana przez dziat »

*

Offline Dred

• 509
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 30, 2017, 00:10:30 »
Generalnie trzymałbym się klucza że spotykamy się w Mazowieckim, ale jak są inne opcje (pamiętam że Marek coś ma w Rzeszowie), to rozważmy je. Będzie problem z logistyką, ale nie jest nie do przeskoczenia. Czekoladowy volswagen z przyczepą ma ładowność którą przewieziemy wszystko ze stolicy na jeden raz - tylko kilometrów więcej ;)
celujemy w wynajem remizy ze względu na utrzymanie tradycji, czy ze względów czysto finansowych? na moje to raczej wynajem sali przeznaczonej na wesela i inne imprezy okolicznościowe, trwające max kilka godzin, będzie dużo droższy, niż inne rozwiązania opierające się na tradycyjnym zakwaterowaniu.

no i... nie wiem, czy oni tak łatwo udostępnią salę weselną w remizie komuś zupełnie obcemu na dłuższy termin. :P

stary kumpel, którego może niektórzy znają i kojarzą jeszcze (whiskas), pojechał w tym roku na konwent furry (taaa, wiem...) i sporo gadał m. in. z organizatorami. oni ten cały Futrzakon robio w ośrodku wczasowym z frekwencją w okolicach 50-100 osób. zapytam się go o szczegóły.

amigowcy spotykają się co roku w ośrodku turystycznym nad Jeziorem Białym (moar). patrząc na foty, wygląda to pod względem ilości luda i klimatu (prócz żon i dzieci... wróć, u nas też już są ;V) jak nasza remiza. może Yerzmyey lub MWK coś więcej by powiedzieli?

generalnie mam prośbę, że jeżeli będziecie się decydowali na wynajem czegoś, to żeby ów partyplace znajdował się gdzieś w centralnej Polszy, żeby mniej więcej każdy miał podobny pod względem odległościowym i czasowym dojazd. Kuj.Pom, Łódzkie, WLKP, Mazowieckie...

wywołuję Zelasa do odpowiedzi, bo ponoć on coś ma na oku pod Wągrowcem! :3

*

Offline dziat

• 1148
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 30, 2017, 00:21:44 »
celujemy w wynajem remizy ze względu na utrzymanie tradycji, czy ze względów czysto finansowych? na moje to raczej wynajem sali przeznaczonej na wesela i inne imprezy okolicznościowe, trwające max kilka godzin, będzie dużo droższy, niż inne rozwiązania opierające się na tradycyjnym zakwaterowaniu.

no i... nie wiem, czy oni tak łatwo udostępnią salę weselną w remizie komuś zupełnie obcemu na dłuższy termin.

stary kumpel, którego może niektórzy znają i kojarzą jeszcze (whiskas), pojechał w tym roku na konwent furry (taaa, wiem...) i sporo gadał m. in. z organizatorami. oni ten cały Futrzakon robio w ośrodku wczasowym z frekwencją w okolicach 50-100 osób. zapytam się go o szczegóły.

amigowcy spotykają się co roku w ośrodku turystycznym nad Jeziorem Białym (moar). patrząc na foty, wygląda to pod względem ilości luda i klimatu (prócz żon i dzieci... wróć, u nas też już są ;V) jak nasza remiza. może Yerzmyey lub MWK coś więcej by powiedzieli?

generalnie mam prośbę, że jeżeli będziecie się decydowali na wynajem czegoś, to żeby ów partyplace znajdował się gdzieś w centralnej Polszy, żeby mniej więcej każdy miał podobny pod względem odległościowym i czasowym dojazd. Kuj.Pom, Łódzkie, WLKP, Mazowieckie...

wywołuję Zelasa do odpowiedzi, bo ponoć on coś ma na oku pod Wągrowcem! :3
Remiza to tradycja. Ośrodki wczasowe są spoko do momentu, gdy jest jedna wspólna sala którą zrobimy tak jak w Laskach - party place, sleep room, na raz.

*

Offline OsA

• **
  • 481
    • #58OsA
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 30, 2017, 08:22:46 »
Z mojej strony chcę tylko dodać, że takie "większe" remizy to już mogą mieć dawno pozajmowane wszystkie terminy na ten rok (a nawet część na następny).

Jeśli chodzi o długość, to zwyczajowo remizę strażacką pod wesele wynajmuje się na tydzień: środa - wtorek, chyba że akurat po nas nikt nie zajmuje sali, to raczej nie ma problemów żeby zostać np. dzień dłużej.
Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE!

Jeszcze powiedz, że zajebiste....