atak na Gdansk
atak na Gdansk
« dnia: Października 05, 2016, 19:03:23 »
Szczegółowe informacje
PIXEL. KULTURA GIER WIDEO
ORAZ PORTAL SAVE THE FLOPPY
zapraszają do udziału w pierwszej edycji imprezy poświęconej tematyce lat 80/90 o nazwie POWRÓT Z PRZYSZŁOŚCI. Wydarzenie, które odbędzie się 13.11.2016 w budynku gdańskiego NOT, ul. Rajska 6, uświetni koncert Gwiazdy sceny muzyki elektronicznej, Marka Bilińskiego. Będzie to niezwykłe święto miłośników kultury, sztuki i techniki epoki 80/90 zeszłego wieku. Przed koncertem odbędzie się wywiad na żywo z Markiem Bilińskim, połączony z panelem poświęconym teledyskom „Ucieczka z tropiku” i „Kosmiczne opowiadania”, podczas którego ujawnimy szerszej publiczności niesamowite okoliczności powstania tych klipów. Na scenie zostanie zbudowana replika sławnego pokoju „Department of Catastrophe” z „Ucieczki z tropiku”, natomiast cały budynek NOT-u zostanie zaaranżowany w scenografię typu terminale, oscyloskopy, mikrokomputery. W trakcie wydarzenia swoje stoiska będą mieli wystawcy, prezentujący towary stylizowane na lata 80/90. Podczas wydarzenia będzie można posilić się klasycznymi potrawami z epoki, nie zabraknie przypalonych zapiekanek. A wszystkich uczestników zachęcamy do stylizacji ubioru na lata 80/90.
Bilety do nabycia: http://powrotzprzyszlosci.evenea.pl/
strona www: http://powrotzprzyszlosci.pl

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2016, 20:07:08 »
Aż dziwne, że nie będzie to połączone z wydarzeniem Silly Venture 2k16. Ten sam weekend, ta sama lokacja, ta sama tematyka. Poszedłbym chętnie na Bilińskiego, zwłaszcza, że prawdopodobnie będę w ten weekend w GD. Z drugiej strony cena nie aż tak niska, a to co pokazał 3-4 lata temu w Grudziądzu nie było zbyt zachęcające.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2016, 20:10:05 wysłana przez daf »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2016, 21:19:50 »
Cytuj
a to co pokazał 3-4 lata temu w Grudziądzu nie było zbyt zachęcające.
niech zgadnę, na scenie Marek Biliński Band w składzie: Biliński, syntezator i laptop?

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #3 dnia: Października 08, 2016, 22:26:52 »
Ja oficjalnie odpadam, stać mnie bowiem będzie tylko na jedną imprezę - Silly Venture.

Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 04, 2016, 01:00:03 »
Podoba mi się! Spróbuję pojawić się jako wysłannik G2A o ile firma uzna za wartościową obecność tam i relację z eventu. Na własny koszt to jednak niestety nie będę mieć możliwości.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2016, 19:01:15 »
To co ziomeczki, podbijamy obie imprezy przy okazji Silly Venture?

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 09, 2016, 19:22:03 »
Cytując to co napisał Grey :

NIEDZIELA - 13 listopad
godz. 09:00 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród. Wśród osób obecnych na sali zostali rozlosowany przynajmniej 1 bilet (wartości 100 zł) na koncert Gwiazdy sceny muzyki elektronicznej - Marka Bilińskiego, który odbędzie się właśnie w ostatni dzień SV2k16 - 13-go listopada (niedziela) o godz. 18:00 w budynku gdańskiego NOT na ul. Rajskiej 6.


edit:: Ja się zawijam z partyplace w niedziele o godzinie 10:00, to nieodwołalne 8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 09, 2016, 19:36:37 »
Ja też się zawijam w niedzielę z rana... A Biliński to mógłby wpaść na to SV przy okazji. A nie się wygłupia.

Odp: atak na Gdansk
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 10, 2016, 02:03:10 »
Mnie nie będzie. Szkoda