[fCON 13] miejsce zlotu.
*

Offline rocket

  • Asystent Moderatora
  • *****
  • 110
[fCON 13] miejsce zlotu.
« dnia: Kwietnia 04, 2021, 01:23:23 »
Ok, zgodnie z harmonogramem organizacyjnym. Otwieram ten temat, aby poddać pod głosowanie, gdzie waszym zdaniem będzie, najbardziej dogodne miejsce na tegoroczne party place. Do wyboru daję 3 miejsca, które zostały fizycznie odwiedzone, oraz skrzętnie udokumentowane. Głosowanie trwa do środy 01:23.
Opis i zdjęcia poszczególnych miejsc z ankiety, znajdują się w głównym temacie:
http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=1006.msg14816#msg14816


Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2021, 10:10:51 »
4. Obojętnie - wszystkie mi pasują

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2021, 21:46:35 »
Łeb w łeb xd
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 04, 2021, 23:13:19 »
Rzekłbym nawet, że gilop w gilop XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 06, 2021, 14:24:10 »
Osobiście zaznaczyłem Cieksyn, ale tak naprawdę jest mi  to obojętne czy będzie to Cieksyn czy Błędów.
Zaznaczyłem bardziej ze względu na osoby, które będą docierały na zlot komunikacją publiczną.
Samochodem to akurat do  Błędowa mam bardzo komfortowy dojazd (raptem 1,5h drogi (120km)).


Jeśli  chodzi o dojazd komunikacją - to z tego co się orientowałem - tak jak w innym temacie pisał dziat - jest opcja z Warszawy, tyle że nie bezpośrednia. Najpierw do Grójca, a później z Grójca do miejsca docelowego.


Do  samego Grójca z party place jest raptem 16km, więc myślę, że tutaj jeszcze do ogarnięcia w razie potrzeby podwózki.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 06, 2021, 15:10:08 »
Do Grójca chyba jeszcze jakieś pekaesy ze stolnicy dojeżdżają więc coś tam można wykombinować. Ja autem miałbym stosunkowo sensowny dojazd wyjeżdżając z A2 zaraz za Mińskiem i na Dziurę Górę Kalwarię. Tylko wpierw te auto trzeba mieć :P Do Cieksyna dojazd środkami transportu publicznego może być utrudniony, bo niby jest kolej ale to jest opcja dość hardkorowa. Trzeba byłoby zacząć na Warszawie Zachodniej która obecnie jest coraz bardziej rozgrzebywana i potem się przesiadać w Nasielsku, więc jak ktoś jedzie z głębi kraju to jest masakra. Więc mi to też obojętne, do obu miejscówek mając tyle gruzu będzie mi potrzebny samochód.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2021, 14:36:12 »
Ja oddałem swój głos na Błędów i szczerze liczyłem, że on właśnie wygra. Jakoś ta miejscówka dla mnie ma taki klimacik niepowtarzalny, że chciałbym tam chociaż raz zawitać i będzie moim zdaniem najbardziej komfortowa ze wszystkiego bo można przeznaczyć osobne miejsca do grania, spania czy przesiadywania z piwkiem, do tego na zewnątrz budynku wygląda to kozacko moim zdaniem. Dodatkowo ta Biedronka w pobliżu (jeśli ja nic nie pomyliłem) jest dla mnie osobiście nawet ciekawsza niż ten Lidl w Pruszkowie. A dla mnie akurat osobiście olbrzymim plusem jest to, że mam tam tylko 160 km, więc o wiele bliżej niż do samej Wawki. Jak ktoś coś to lecę przez Ożarów na Radom i potem prosto na Błędów, jeśli ktoś się chce ze mną zabrać po drodze zapraszam serdecznie, ew jeśli ktoś mieszka "niżej" i chce może do mnie podjechać zostawić auto i pojechać ze mną, zawsze to oszczędność paliwa. Z resztą, jak na razie nie ma co gdybać, tylko trzeba wynająć salę, a dopiero jak wszyscy się rozłożymy na miejscu to się okaże jak ta miejscówka będzie nam pasować (a nóż wrócimy do niej i za rok?).
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: [fCON 13] miejsce zlotu.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2021, 16:30:18 »
Najlepsza i tak będzie Nowa Wieś.