Walt Disney czyli bajki naszych czasów
*

Offline lubone

  • **
  • 272
Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« dnia: Stycznia 24, 2021, 23:14:08 »
Siema!

Kontynuując mój sentymentalny powrót do bajek z dzieciństwa przesyłam kolejny, gotowy zestaw bajek po polsku. Są to stare bajki Walta Disneya, czyli Myszka Miki, Kaczor Donald, Chip i Dale, Pluto, Goofy itp. Poniżej przesyłam link do playlisty:

https://youtube.com/playlist?list=PLXg5km51C3tUlDD9wAGV9UfSrM3vB9K_q

Można również w YouTube wpisać w wyszukiwarce "Teraz Miki!" i wyskakuje mnóstwo pojedynczych kreskówek bezpośrednio z kanału Disney Channel Polska  ;)

Miłego oglądania Contrabandyci!  8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2021, 23:23:18 wysłana przez lubone »

Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2021, 20:18:17 »
Kurde aż się łezka w oku kręci... To były bajki ,animacja rysunkowa a nie ten komputerowy  szajs co dzisiaj wypuszczają ... (pomijam Toy Story ,tam animacja była świetna akurat ):D Dzięki za wrzutkę .!!

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2021, 10:37:23 »
Toy Story to klasyka, kiedyś znałem każdą kwestię z bajki na pamięć... Ile razy z siostrą odgrywaliśmy sceny Chudego i Buzza :D Rodzice mieli z nas ubaw... Ćwirek to żeś mi znów nakręcił temat do ogarnięcia ;)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 28, 2021, 21:46:12 »
Uwielbiam Disneya nie mówiąc już o Toy Story. Jestem fanem tej sagi, że tak powiem. Byłem w kinie na 3 częściach a czwartą oglądałem tydzień temu. Najlepsze jest to, że wszystkie części są po prostu dobre a Pl dubbing jest niesamowity. Mam wszystkie części i zawsze przy okazji będę do tego wracał. Gdybym miał zrobić własną selekcję części, to byłoby to trudne, bo każda część jest po prostu świetna. Fajnie, że o tym wspomnieliście. Kiedyś miałem nawet grę na PC.

Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2021, 21:36:44 »
Mati toy story 2 akurat na PSX ogrywałem wiele razy wszystko na 100% Gra jest wspaniała nawet dziś. Żałuję że ostatni nagrany film był tym końcowym..:(

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 30, 2021, 14:15:42 »
https://www.youtube.com/watch?v=HcXJogiBRNQ&ab_channel=FunAndGamzChannel
To zapewne ta wersja. Ja właśnie ją miałem na PC.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2021, 14:17:23 wysłana przez Mati »

Odp: Walt Disney czyli bajki naszych czasów
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 09, 2023, 17:14:51 »
W dzieciństwie oglądałem na Jedynce blok Walt Disney przedstawia, a w nim moje ulubione seriale animowane Disneya takie jak Gumisie, Brygada RR, Nowe przygody Kubusia Puchatka, klasyczne krótkometrażówki Disneya, Mała Syrenka, Aladyn, Szmergiel, Timon i Pumba, Kacza paczka, 101 Dalmatyńczyków, Mała Księga Dżungli, Produkcje Myszki Miki, a od kiedy Disney Channel wystartował w Polsce, to obejrzałem pierwszy raz kolejne kreskówki Disneya - Kacze opowieści, Goofy i inni, Cafe Myszka. Dzięki Internetowi dowiedziałem się o serialu Disneya Dzielny Agent Kaczor, którego tylko 8 z 91 odcinków TVP emitowała w sobotnim bloku WDP, w sieci znalazłem czołówkę serialu Disneya Super Baloo po polsku w 3 wersjach dubbingowych, natomiast serial Super Baloo obejrzałem w TV na antenie Disney Channel w 2016 roku. Dziś część klasycznych seriali animowanych Disneya z lat 80. i 90. można do dziś oglądać na Disney Plus.