ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2020, 15:15:58 »


PozNinjaki
Martin (c)
Bartek
Kuba
Special Fight Arena Player: Daniel
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2020, 15:22:13 wysłana przez Martin »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2020, 15:59:12 »
Hej, ja biorę Matiego do nowo formowanej drużyny o roboczej nazwie Z BUTA WJEŻDŻAM!.Brakuje nam jeszcze jednego zawodnika, więc jak coś to proszę o PW lub post na forum.


Dopiszę w pierwszej kolejności jak zgłosicie drużynę, pamiętaj że drużyna musi mieć 3 graczy stałych + Mati/Daniel jako czwarty wchodzący tylko na TMNT!

BTW. Zostały jeszcze tylko dwa wolne sloty  na zespoły, a właściwie to jeden, który uprawnia do udziału w turnieju bez baraży. Siódmy zgłoszony zespół zagra bezpośrednio, ósmy będzie musiał się liczyć z tym,  że jeśli w turnieju będzie dziewięć drużyn, to zagra baraż o wejście do rozgrywek z dziewiątą drużyną.


Martin, dopisuję!
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2020, 16:05:06 wysłana przez żur0 »

Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 18, 2020, 16:16:27 »
Z życia wzięci:

- Nielogiczny (c)
- Zelas
- Rocket

Zobaczymy czy uda nam się być w komplecie, niemniej zapisujemy się obowiązkowo!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 18, 2020, 19:57:28 »
Grzesiu gdybyście nie mogli się stawić w komplecie, to sondujcie rezerwowego, bo w 2021 nie ma grania w dubletach.

*

Online Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 19, 2020, 03:21:18 »
Amarena


-Pieseu (c)
-Preki
-Pawgal


(logo podrzuce jak będę miał dostęp do kompa żeby go zahostingować, chyba że sobie dociągniesz z zeszłego roku z cfla)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 19, 2020, 12:13:38 »
Dodani z logiem Pieseu:)

Wygląda na to, że mamy osiem zespołów i czekamy teraz tylko na potencjalnych debiutantów - młodych wilczków, którzy chcieliby dostać się do turnieju. Taki akces nieśmiało zgłosił Mcin z Matim, więc po znalezieniu dwóch graczy do uzupełnienia drużyny przystąpią oni od eliminacji turniejowych z ostatnią zgłoszoną drużyną - w tym wypadku jest to Amarena.  Jeśli tak się stanie, będzie dużo czasu na treningi i rozpracowanie rywala.  Eliminacje odbędą się godzinę przed turniejem!

Jeśli zgłosi się drużyna z numerem 10. to zagra ona w eliminacjach z "Życia Wziętymi".

Gdyby  jakiś zespół nie skompletował składu, to w jego miejsce przystąpi nadmiarowa drużyna bez eliminacji.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2020, 19:22:13 »
Poprawka - Mcin z Matim i Maciejem z Poznania. Brakuje nam jednego. I nie poddajemy się :D

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 20, 2020, 21:25:51 »
Trzymam kciuki Panowie! Być może na jubileuszowej edycji pobijemy rekord uczestniczących drużyn!

*

Offline Mcin

  • ***
  • 815
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 10, 2021, 22:12:08 »
Nowy rok, stare problemy - szukamy jednego do skompletowania drużyny.Jak się szybko ktoś nie znajdzie, będe wyłapywal słabe osobniki i polował na priv. Bójcie się :D

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 12, 2021, 12:02:49 »
Mcin - nie masz już problemu. Zgłosi się niebawem mój nowy Kolega z pracy, który leci z nami na zlot i bardzo chętnie dołączy do Waszej drużyny. No i będzie trenował razem z Maciejem u mnie na kilku przedzlotowych campach. xD
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 12, 2021, 23:05:27 »
Czyli Masza nie będzie?

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 15, 2021, 09:53:21 »
Masza chyba się nie zgłaszała na FL, bo z tego co wiem szukali 4 do teamu (mają special playera na żółwie). A, że do pracy dołączył do mnie Zelda Master Stachu i jedzie z nami na zlot, to nie muszą już szukać. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Lio

  • *
  • 45
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 12, 2021, 22:44:45 »
Żuro uhonorował mnie dnia dzisiejszego wyjątkowo, mogę śmiało powiedzieć że jest moim najlepszym przyjacielem no oczywiście po Marku gdyż Ten ma już kłódkę zamkniętą dożywotnio ;), już szczęśliwie bliżej niż dalej do spotkania do rana w świetnym towarzystwie przy akompaniamencie szczęku szkła, mam nadzieję, że problemy lokalizacyjne nie wezmą góry.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 13, 2021, 11:09:03 »
Nie mogło Panie Adrianie zabraknąć tej gry w panteonie gier CFL, to byłby grzech! :)
Też mam nadzieję, że problemy remizyjne ustąpią lada dzień i już na pewniaczku będziemy mogli mentalnie szykować się na kolejne spotkanie i jubileuszowy turniej CFL!

Czy na rynku transferowym dzieje się coś ciekawego? A może ostatnio aktywnie udzielający się lubone skusi się na zlot i zasilenie jakiejś ekipy?

Gry będą wlatywały teraz częściej, do kwietnia zamkniemy ten temat, żeby był czas na ewentualne treningi :)

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 13, 2021, 13:07:45 »
żur0, dzięki bardzo za zaproszenie do CFL ;) Odnośnie FamiCon'u to już w zeszłym roku bardzo chciałem uczestniczyć w imprezie. Tamten rok był dla mnie jednak wyjątkowy, bo moje rodzinne szeregi zasilił lubone jr ;) No i jak to z maluchem bywa, ciężko cokolwiek planować dalej niż na kolejnych kilka dni... :D Wtedy wyjazd nie wypalił...

W tym roku zakładam, że na imprezę uda mi się przyjechać chociaż na kilka dni. Tak się nastawiam. Jednak w CFL się nie wpiszę, bo gdyby coś nie wypaliło to nie chciałbym zawieść towarzyszy z drużyny na moim pierwszym zlocie :P A śledzę na bieżąco na fb kolejne ogłaszane gry... Świetny pomysł z żółwiami!

Jeszcze raz dzięki za propozycję!