ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 03, 2021, 11:13:48 »
Od siebie tylko dodam, że bycie w drużynie FamiKillers na starcie daje +10 do zaj*bistości XD
Liczę w tym roku na ciekawe zwroty akcji podczas turnieju. Zobaczymy jak to się potoczy ;)
Nie w tym roku! XD

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 04, 2021, 18:32:51 »
Dziękuję za wszystkie raporty, jeśli coś się gdzieś zmieni proszę o niezwłoczną informację.
Z bólem serca przyjąłem decyzję o nieobecności tak zasłużonej drużyny jak "Z Życia Wzięci" i z wielkim smutkiem wykreśliłem ją z udziału w turnieju. Jest to wielka strata dla całej turniejowej społeczności i liczę na szybki powrót.

Jednocześnie witam nowego zawodnika - Ćwirka, który zasila ligę w zespole Famikillersów!

Jeśli ktoś się waha nad przystąpieniem do turnieju, to są ostatnie momenty, żeby powołać swoją drużynę bądź przyłączyć się do innego teamu. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę, tak naprawdę w ciągu tego miesiąca będą ważyć się losy całej ligi. Obecnie z uwagi na jasną deklarację Nielogicznego, mamy w puli 7 zespołów.

Wszystkie gry są już dodane, czekam propozycje kapitanów dotyczące ostatniej gry, którą wylosuję w niedzielę o 18:00. Kandydatury można składać w tym wątku lub pod ostatnim postem na FB do soboty włącznie. Każda drużyna, poprzez swojego kapitana ma prawo do wyboru jednej gry. Oczywiście drużyny "w organizacji" nie mają takiego prawa,  prawem wyboru dysponują jedynie już te zgłoszone.

Po wybraniu gry znajdziecie tu paczkę z ROMami na tegoroczny turniej, który mam nadzieję że się odbędzie :)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2021, 18:35:03 wysłana przez żur0 »

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 04, 2021, 19:12:17 »
Zgłaszam Jewerly Tetris. Wiem, że był 3 lata temu, ale to moja turniejowa TOPka! :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 04, 2021, 22:09:36 »
Ogółem to Amarena pojawi się w pełnym zeszłorocznym składzie, tj Ja Preki i Pawgal. Wprawdzie na razie ich obecność stoi pod znakiem 90% ale myślę ze pojawią się na 100 więc na spokojnie.
Od siebie dodam, że moim zdaniem jeśli komuś się wykruszy jedna osoba to niech zagrają w 2-osobowych składach, tylko żeby to nie byli wszyscy i będzie fajnie, ew złapać sobie kogoś z łapanki na zlocie jak ja rok temu.
Od Amareny proponujemy Gradiusa II jako kolejną gierkę.
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 05, 2021, 00:13:44 »
W tym roku Wnuki Siudyma wystąpią w bardzo osłabionym składzie. Mnie, na zlocie niestety nie będzie na 99%, przez co pozycje kapitana przejmuje Robi.

Roben, pokazuje swoje ja, lecz mam głęboką nadzieje, że na zlocie się pojawi i (z czym zgodzi się również obecny kapitan) zawsze będzie mile widziany w drużynie Wnuków.


Tak samo optymistycznie patrzę na przyszłość konkursu. Była to wspaniała przygoda, mam nadzieje, że będę mógł pojawić się za rok. Sukces to przygotowanie, wiedzieliśmy to od pierwszej edycji turnieju, którą pamiętam emocjonowałem się najmocniej (co później staraliśmy się kontrolować wraz z Robim magicznym słowem luzaczek). Nie oddamy jednak łatwo pucharu mimo osłabień, zdalnie będę obserwował zmagania i ufam, że Jankes znajdzie potężnych zawodników wśród samotnych wilków rynku transferowego.




*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 05, 2021, 07:46:50 »
Pooyan

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 05, 2021, 11:29:27 »
Excitebike
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 05, 2021, 12:39:18 »
Super Robin Hood ;)
Nie w tym roku! XD

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 09, 2021, 17:19:47 »
Panowie, jeśli chodzi o tegoroczne gry to wiemy już wszystko, oto ostatnia wylosowana gra:

09.05.2021:

Magic Jewelry (RCM, 1990, As)
Tryby gry: Tag Team / DeathMatch

Pozostają jeszcze kwestie zespołów - czekam na jakieś ruchy ze strony Wnuków Siudyma, w zasadzie to ze strony Robiego,a generalnie to ze strony wszystkich na transfermarkt.contrabanda.eu . Wypada nam kolejny zespół i organizacyjnie cofamy się. Proszę o zagęszczenie ruchów na rynku transferowym i konkrety. Może jakieś fuzje etc. Obecnie mamy 6 zespołów i turniej stoi pod znakiem zapytania.

Paczka z romami zląduje w głównym poście jutro w godzinach popłudniowych.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 10, 2021, 09:44:46 »
Powiem głośno to, co pewnie sądzi  większość osób  :)


Cytat: zur0
Co do ilości drużyn - jestem na maksa niechętny do grania tego turnieju w innym formacie niż dwie grupy po cztery drużyny - jest co prawda w regulaminie ten alternatywny zapis o turnieju w formacie jednej tabeli, ale jestem przeciw. Do turnieju w określonym formacie została przygotowana aplikacja sterująca, której poświęciłem bardzo dużo czasu, nie ma tam możliwości zaimplementowania jakiegokolwiek innego formatu. Obsługa elektroniczna turnieju daje pozwala nam skracać czas na wiele rzeczy: obliczanie wyników, tabel etc. Bez tego robi się to rozwleczone i nieefektywne. Poza tym dzięki aplikacji możemy wiernie odtworzyć historie turnieju (wiemy kto z kim w jaką grę, jaki był wynik), wszelkie statystki (także do historycznej tabeli ze wszystkich edycji) - to dla mnie ważne.


Mam ogromne nadzieję, że jednak to nie stanie na przeszkodzie, aby w ogóle turniej się odbył.
Czy w sytuacji mniejszej liczby drużyn - nie można np. do systemu dopisać dwóch drużyn X i Y, które by dostawały walkower?


Zgadzam się, że aplikacja poza tym, że wygląda to  wszystko dośc profesjonalnie, to  bardzo usprawniła cały turniej. Nie chciał bym jednak, aby to ona stanowiła "być albo nie być" tegorocznej edycji. Zwłaszcza, że rokowania na kolejne lata wcale nie są lepsze i jeśli w tym roku będzie 6 czy 7 drużyn - to może znaczyć, że 8 drużyn  już nie będzie (lub w najbliższych  latach nie będzie).


Trzeba powoli dostosowywać się do zmian. I za wszelką cenę powinniśmy razem, wspólnie pod przewodnictwem organizatora - zrobić wszystko aby  turniej się odbył.


Od pierwszej edycji CFL powtarzam - że to wizytówka Famiconu i  najważniejsze wydarzenie Famiconu.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 11, 2021, 12:36:13 »
Dobra, nie wnikając w chęć uczestnictwa w turnieju przez kogokolwiek, kto pojawi (lub być może pojawi) się na zlocie, będę prowadził listę "wolnych agentów" i motywował Was, do zebrania się w teamy, tak, by turniej się odbył.

Wiedzę czerpię z:
a) listy uczestników na zlocie lub zaległych wpłat
b) własnych informacji

Jeśli ktoś z góry wie, że nie chce/nie może brać udziału w turnieju - proszę o info - oznaczę na czerwono. Na zielono gracze o których wiem, że chcą brać udział

Lista wolnych, potencjalnych graczy do złożenia/uzupełnienia drużyn:

- Mono (wpłata za ubiegłoroczny zlot)
- Senshu (wpłata za ubiegłoroczny zlot)
- Mcin (szukają gracza do teamu "Z Buta Wjeżdżam")
- Maciej (szukają gracza do teamu "Z Buta Wjeżdżam")
- Mati Special TMNT 4 Player (szukają gracza do teamu "Z Buta Wjeżdżam")
- Rocket
- Duobix
- Machbed

Ogromna prośba, jako organizujący latami turnieje FIFA wiem, jak ważna dla tournament makera jest wiedza o składzie który się pojawi na danych rozgrywkach. Łapcie za telefony, klawiatury, umawiajcie się, ogłaszajcie teamy i jedziemy z tym pierwszym jubileuszowym CFLem!
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2021, 18:55:56 wysłana przez Martin »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 12, 2021, 20:30:56 »
Dzięki Martin za to podsumowanie!
Zostało mi 18 dni na znalezienie zawodnika i nie tracę nadziei. Prośba ode mnie, żeby każdy, kto planuje być w sobotę na zlocie, nawet jeśli do tej chwili nie jest pewny obecności, i ma ochotę na udział w turnieju, choćby najmniejszą, daje znać i przedstawia ewentualne wątpliwości. Poza Z Buta Wjeżdżam! jeszcze Wnuki Siudyma są przetrzebione pandemią i myślę, że informacja o ilości chętnych byłaby na wagę złota. Wtedy w przypadku nagłej niedyspozycji zarejestrowanych zawodników wciąż będzie wiadomo, kogo można zgarnąć z puli transferowej.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 15, 2021, 11:08:27 »
W czwartek wrzuciłem Panowie paczkę z grami, proszę o przetestowanie na ED wszystkich gier.

Pozostało pół miesiąca na zgłoszenie drużyn, cieszy mnie, że powstają listy wolnych zawodników, może coś się z tego urodzi. Ciągle niejasny jest status Wnuków Siudyma, więc proszę Robiego o informacje czy prowadzi jakieś działania żeby Wnuki wystartowały w turnieju.

Jeśli nie zbierzemy 8 drużyn będziemy coś kombinować, ale skupiamy się na wypełnieniu wszelkich luk. Chodzą delikatne plotki, że być może odwiedzi nas zespół z Rzeszowa, więc jest jakaś tam szansa na FC Grajschoff volume 2.


*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 27, 2021, 00:17:39 »
Dzień kolejny minął, a kompletu w drużynie jak brak, tak dalej brak. Coś chyba dobrze wybrałem branżę, bo w miętkie umiejętności i łowienie talentów to jestem słaby jak dzieci na onkologii.
Dzięki wszystkim, którzy w ten czy inny sposób mi odpisali że nie chcą wziąć udziału. Do tych, którzy jadą, a jeszcze nie zadeklarowali udziału w tej czy innej drużynie prośba o odpowiedź, wystarczy tak/nie/nie wiem/morda kapciu czy coś podobnie krótkiego, przynajmniej będę wiedział na czym stoję, a nie zastanawiał się jak głupi czy nie przegapiliście PW czy coś w ten deseń. Do godziny sądu, północy 31 maja można z buta wjeżdżać. Walczymy do końca, chociażby miała to być wala o rejestrację drużyny :>
Żur0 też by się pewnie nie obraził za komplet informacji - ja to ja, jak nie w tym roku to w następnym, albo za przyszłym sobie pogram, ale raz w życiu organizowałem zlot (na 5 osób) i jednak siedzenie na szpilkach do za pięć dwunasta z organizacją czegoś takiego to na nerwy wchodzi, a w czasach Covidowych to szczególnie niezdrowe. Nawet jeśli nie zagram, to liczę, że chociaż turniej się odbędzie i zbierze się te 8 drużyn, bo tak jak Osa pisał, bez turnieju zlot jakiś taki niepełny będzie :)

*

Offline Mcin

  • ***
  • 816
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: ContraBanda Famicom League#5 - Victory Madness
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 27, 2021, 21:17:28 »
Z Buta Wjeżdżam!
Mcin ©
Mięsny
Duobix
Special Arena Player: Mati





.
:>
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2021, 23:50:02 wysłana przez Mcin »