Wideorelacja z FamiCON The 13th
*

Offline MWK

• Asystent Administratora
  • 1250
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Wideorelacja z FamiCON The 13th
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2021, 00:16:55 »
No, jak żur0finanse zaczyna o walucie, to wiadomo, że sprawy są poważne 8)
Ale prawda taka jest, napisy dają radę wszędzie tam, gdzie zawodzi człowiek. Wszak gdyby nie to, to do dziś nie odnalazłaby się tamta musztarda ;-) #pdk

Chyba, że mowa była o ziarenkach kawy, albo ktoś pytał o wynik meczu w dialekcie mandaryńskim, wtedy wszystko git słychać.

HAHA, skisłem 8)

Ok, ogarnę jakiś dysk.

A nie chcesz tego naszego, ContraBandyckiego? Leży i się kurzy, a od tego nie jest on.
Mi się zdarza popłynąć z filmidłem kilka minut za długo, ale będę miał to na uwadze i max 2 minuty!

*

Offline Mati

• *
  • 375
  • Gilop
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 18, 2021, 00:48:25 »
ale kto mi zajebał moje bułeczki kłochane to dobrze, że to jest dobrze nagrane XD

*

Offline OsA

• **
  • 354
    • #58OsA
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 13, 2021, 14:30:46 »
Hej.
Materiałów swoich trochę mam.

Otrzymałem również materiały od:
- MWK
- Krisuroku

Jeśli ktoś jeszcze nagrał coś ciekawego i chce sie podzielic to najlepiej na jakis dysk google. Czas: do końca października.

Jeżeli wrzuta bedzie po październiku - to nadal ok, ale nie gwarantuje że materialy zostana uzyte w wideorelacji z Famicon 13.
Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE!

Jeszcze powiedz, że zajebiste....

*

Online Mcin

• **
  • 452
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2021, 20:09:22 »
https://mega.nz/folder/aRojxYxb#FbZaRaGDQXQpDBwkEYU3mQ
Mocno surowe i niepoprzycinane, do października wrzucę tam jeszcze folder z obrobionym materiałem.

*

Offline OsA

• **
  • 354
    • #58OsA
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2021, 07:54:55 »
Dziękuję Mcinowi  za wrzutkę pociętych materiałów i jednocześnie ogłaszam i komunikuję, że od 29.11.2021r. biorę się za relację. Sumiennie każdego dnia, bo chciał bym do końca grudnia ją ukończyć.
Więc jeśli ktokolwiek chce coś jeszcze od siebie dorzucić, etc. to czas do końca tygodnia.
Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE! Jedz bo JEBIE!

Jeszcze powiedz, że zajebiste....