FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 28, 2021, 01:28:10 »
Super recenzja remiz! Wydaje mi się też, że mamy zwycięzcę  :)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 28, 2021, 11:46:16 »
Dzięki Rocket & Martin za wyprawę i relacje!
Straszna lipa z.tym Milanówkiem, nieźle wygląda Cieksyn, ale nic nie ma podjazdu pod Baccarę. Miejsca jest tam niesamowicie dużo - dosłownie będzie można się zgubić, więc trzeba zaplanować odpowiednio rozkład imprezy. To hotel, więc jest sanitariat, i jest to obiekt prywatny, więc nikt nam nie będzie w kaszę dmuchać. Cena też piękna, a dojazd PKSem półtorej godziny z Warszawy. Okna - może zasłony nowowiejskie wystarczą?
Ja jestem kupiony (pomimo braku boazerii), zabrałbym pytania do przegadania z nimi, i dogadywałbym się pod nasz termin, i już zaczął dzielić salę pod organizacje party :)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 28, 2021, 13:10:01 »
Skąd te informacje o dojeździe PKS w półtorej godziny z WWA?


*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 28, 2021, 13:49:29 »
Cieksyn wygrywa rustykalnym klimatem, ale no tutaj to hoteliko bije wygodami i skalą.co do dojazdu, blisko nie jest, ale w granicach tolerancji. Za zaczepność lokalizacji trzeba dopłacić czasem podróży. Dla mnie ok, dla ludzi z dalszych stron niekoniecznie. Ekipa Rzeszowska może obczaić, czy nie będzie miała krótszego dojazdu przez radom, może i przez łódź czy Starachowice coś jeździ, jakby ktoś z zachodu dojeżdżał.Fajna jest lokalizacja u zbiegu dwóch rzeczek, do tego okolice Grójca to jabłkowe zagłębie polski - właścicielka takiego lokalu musi mieć dojścia, więc stawiam dolary przeciw orzechom, że każdy by wrócił z zapasem domowych nalewek i cydrów ^^okna to się zasłoni, przejdziemy się po wsi zbierając stare koce, zasłony i pościele, przy okazji ile przyjaźni nowych :P
No trochę boli brak boazerii, zamiana klimatu lat 90 na nowobogacki wystrój sal weselnych to największy minus, ale jak macie wrażenie, że narzekam... to macie rację, już wypierdalam!
Rocketowi gratuluje, nie tylko w kwestii gierek i ROMów potrafi z lamusa wyciągnąć perły.
PS Mały Jankes i tak śpi na głównej sali, pewna tradycja musi zostać zachowana :D

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 28, 2021, 16:35:23 »
Wybiegając nieco w przód, ale lepiej zawczasu niż po czasie...
Mam prośbę tudzież sugestię do ludzi, którzy będą zaklepywać partyplace.



Przede wszystkim sprawdźcie czy będzie można się odgrodzić od Top Marketu w ten sposób (baner/plandeka niekoniecznie z jakimś napisem, pusty chyba będzie bardziej neutralny/dyskretny), czy jest tam jakakolwiek możliwość zahaczenia/zakotwiczenia tak rozpiętego materiału po obu stronach, no i jeżeli tak, to jakie są wymiary tej szpary?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 28, 2021, 19:05:08 »
Dzięki chłopy za tego tripa w 3 najgorętsze miejsca naszych poszukiwań. Kawał dobrego rozeznania. Rozumiem, że będziemy uderzać w ten Błędów, bo odczuwam największą podnietę naszej społeczności w stosunku do niego. Miejscówa ciekawa, monumentalna i zdecydowanie szalona jak na realia FamiCONu, ale pewnie - możemy spróbować. Już wiem, że będzie mi doskwierać brak rustykalnego klimatu z Lasek i częściowo z New Village, ale jestem bardzo ciekawy takiej odmiany i kto wie - może tak nam się spodoba, że nie będzie to wcale pierwszy i ostatni raz...?

Boję się tylko, że parę osób może wykruszyć się przez niedogodny dojazd, ale umówmy się - po pierwsze nigdy każdemu się nie dogodzi, a po drugie dobrze wiem, że Ci najbardziej zmotywowani dotrą na FamiCON w dowolny zakątek w naszym kraju.

Cieksyn dalej w moim sercu, po tych zdjęciach które wrzuciliście - tym bardziej. Ale Błędów ma jedną, ultramocną zaletę - sklep tuż za rogiem. Tak na zlocie jeszcze nie mieliśmy i jestem tym faktem bardzo zadowolony, że w końcu skończyłyby się wielkie, zorganizowane wyprawy na zakupy, niczym na K2.

Pomysł MWK z zabarykadowaniem się jest świetny. "Ide za panem" - byle tylko nie ograniczyło to nam możliwości wychodzenia/wyjeżdżania/logistyki.
Problem z zaciemnieniem sali na pewno rozwiążą zakupione przez nas do New Village zasłony - tam przecież było dużo wielkich okien, więc zakładam że i tu wystarczą.

Aha, Żur0 zarzucił mi wczoraj sceną, która może powtórzyć się w sobotni wieczór w Baccarze. Czyżby w takim klimacie i realiach miało wyglądać tegoroczne Roben vs Mejs II? - https://www.youtube.com/watch?v=-iC4bfduwz0

*

Roben

Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 28, 2021, 20:16:20 »
Aha, Żur0 zarzucił mi wczoraj sceną, która może powtórzyć się w sobotni wieczór w Baccarze. Czyżby w takim klimacie i realiach miało wyglądać tegoroczne Roben vs Mejs II? - https://www.youtube.com/watch?v=-iC4bfduwz0
Nic nie będzie bo na zlot ostatecznie nie przyjeżdżam.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 28, 2021, 21:14:15 »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 28, 2021, 21:36:48 »
Czemu Robert nie przyjeżdżasz?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 28, 2021, 21:38:19 »
Szkoda, że Cię nie będzie...

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 28, 2021, 21:53:05 »
daf - mnie Cieksyn także niesamowicie ujął. Od razu dzwoniłem po PozNinjakach opowiadać jaką mamy spoko miejscówkę. A po wizycie w Błędowie cieszę się  ogromnie, że mamy 2 konkretne opcje, szczególnie w tych ciężkich czasach. Błędów to nie otwarta, związana mocno z instytucjami remiza, tylko zamknięte od roku miejsce, także nawet w przypadku, gdyby nasz rząd utrzymał restrykcje, możemy to mądrze rozegrać i spędzić tam czas. W środku czy solidnie odgrodzonym od ludzi ogródku.
Mam nadzieję, że każdemu z nas zależy na zlocie na tyle, żeby się na nim pojawić, nawet jeśli to oznacza godzinkę czy dwie podróży więcej w dane miejsce niż do Lasek/Nowej Wsi.
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 29, 2021, 08:51:29 »
Wielkie podziękowania za zaangażowanie chłopy. Cokolwiek zostanie wybrane - będzie dobrze.
Po wizji lokalnej - mnie osobiście nadal najbardziej podoba się Cieksyn.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 29, 2021, 21:19:06 »
Może ma H..ja do gadania bo na zlocie nie byłem ani razu ,ale bardziej przemawia do mnie  Cieksyn ( Ten księdzu troche martwi żeby nas czosnkiem nie rzucali)bo jednak czuć ten klimat jaki oglądałem na waszych relacjach :) W każdym razie pojadę gdzie trzeba aby na Famicon .

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON The 13th [09-14 Lipca 2021]
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 29, 2021, 21:46:58 »
daf - mnie Cieksyn także niesamowicie ujął. Od razu dzwoniłem po PozNinjakach opowiadać jaką mamy spoko miejscówkę. A po wizycie w Błędowie cieszę się  ogromnie, że mamy 2 konkretne opcje, szczególnie w tych ciężkich czasach. Błędów to nie otwarta, związana mocno z instytucjami remiza, tylko zamknięte od roku miejsce, także nawet w przypadku, gdyby nasz rząd utrzymał restrykcje, możemy to mądrze rozegrać i spędzić tam czas. W środku czy solidnie odgrodzonym od ludzi ogródku.
Mam nadzieję, że każdemu z nas zależy na zlocie na tyle, żeby się na nim pojawić, nawet jeśli to oznacza godzinkę czy dwie podróży więcej w dane miejsce niż do Lasek/Nowej Wsi.
No dla mnie już to będzie np problematyczne, więc zastanawiam się nad zlotem w ogóle. Pożyjemy, zobaczymy. Chęci są, ale nie ogarnę takiego dojazdu to wiem na bank.