Kraków Arcade Museum - fotorelacja
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #15 dnia: Października 12, 2021, 20:27:46 »
Wiesz co Preki, zauważyłem, że to wszystko zależy od maszyny - mój rekord w Donkey Kong 3 nadal tam jest i mimo iż zostałem "spierdolony ze stanowiska", to nadal walczyłem o pierwsze miejsce 8)

Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #16 dnia: Października 13, 2021, 17:23:04 »
Kurde! Zajebista miejscówka ! Obowiązkowo muszę zajechać jak bedę w pobliżu:D Był automat Donkey Kong 1 ?

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #17 dnia: Października 17, 2021, 14:17:28 »
Oczywiście Ćwirek, DK to podstawa 8)

Tutaj macie listę gier jakie stoją, z tego co pamiętam, to chyba jest jak najbardziej akuratna >> http://www.krakowarcademuseum.com/gry.php

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 29, 2023, 22:50:10 »
Po dwóch latach przerwy powróciliśmy z kumplami na miejscówkę, żeby zobaczyć, poczuć i przeżyć to jeszcze raz ...7h zleciało jak z bicza przyharatał 8)

Zmieniło się bardzo dużo, na plus oczywiście. Sala jest już w całości i do granic możliwości wystrojona i upakowana we wszelkiego rodzaju i maści automaty, zarówno z epoki jak i stosunkowo nowe. Jest w co grać naprawdę całymi godzinami. Zmieniły się również i ceny, wszak teraz cena za wjazd bez limitu czasowego, to aż 70zł, aczkolwiek nie wyobrażam sobie abym mógł tam wejść na godzinę czy dwie... tego zwyczajnie nie da się zrobić ;-) Natomiast co się nie zmieniło, to niesamowity i wyjątkowy klimat tego miejsca. Nie ma co pisać, to po prostu trzeba przeżyć. Kto był, to wie. Kto jeszcze nie był = Polecam!

*

Online Preki

  • **
  • 431
Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2023, 23:11:50 »
Przybyły jakieś nowe pozycje względem mojej ostatniej wizyty tj. 2020 roku?

Odp: Kraków Arcade Museum - fotorelacja
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 19, 2023, 14:09:03 »
@up
Byłem ostatnio chyba przed pandemią, mimo że mieszkam w Krakowie. Wybiorę się pewnie w weekend i powiem, czego nie widziałem wcześniej. Sądząc po fanpejdżu - co jakiś czas coś dodają.