Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Linmar rozpoczyna swoją przygodę jako oprowadzający, wykładowca i certyfikowany konsolowiec pośród komputerówców w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier. Szykuje z tej okazji szereg klawych eventów:
- "Dzieci analogowej Contry dzieciom cyfrowego Fortnite" - wykłady dla feriowych dzieciaków na których będą mogły zagrać na sprzętach Muzeum, poznać ich historię, obejrzeć (a może nawet powąchać) polskojęzycznego Gryzora i pierwszy i jedyny Pegagruz. Są dwa terminy eventu, ja celuje w ten drugi: 12 lutego od godziny 12:00 i 21 lutego od godziny 12.

Drugi termin wiąże się z drugim spotkaniem - "Contra HD potrafi mówić po polsku - warsztaty/spotkanie nerdów", event już w naszą grupę wiekową celowany, na którym Gryzora będzie można zobaczyć z podpieciem HD przez upscallery które Linmar ma rozkminione co do piksela.

No i jest jeszcze trzecie wydarzenie - "Warszawska Giełda Retrogamingowa", odbywająca się w legendarnych podziemiach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej (w niektórych kręgach, ja #wolumen4life), czyli pierwsze targi retro nakierowane przede wszystkim na konsole naszej generacji.

Kibicuje gromko Linmarowi w tym krzeszeniu wiedzy i pośród dzieciaków, i pośród spierniczałych mikrokomputerowych klikaczy! Wybieram się 21 lutego na wykład dla młodych i na wieczorek, i 29 lutego na giełdę, do czego i Was zachęcam. Przez koleje losu związane i z pracą, i zdrowiem taty, pewność że dotrę będę miał na parę dni przed eventem, i wtedy też zainteresowanym się zamelduje. Wszystkie linki do wydarzeń znajdziecie tu https://www.facebook.com/wmkig/, tam też każdy event ma rozpisane jak się zgłaszać i kupować wejściówkę żeby móc na event wleźć.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2020, 19:49:42 »
Zacna inicjatywa! Dziadek, czy w jakikolwiek sposób będziesz partycypował w samym wydarzeniu od przysłowiowej kuchni? Potrzebujesz czegoś? Jakiś sprzęt? Mogę podesłać Ci rollup contrabandycki (od tego jest on, od tego jest!) jeśli chcesz i jeśli będzie go gdzie (można) postawić.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2020, 09:21:00 »
Podrzuciłem Linmarowi naszego Gryzora, Pegagruz, i masę opowieści o tym co robiliśmy gdy jeszcze nie był na pokładzie, i wszystkie smaczki jakie mi się udało z Pegasusu. No i ten rollup - czytasz mi w myślach Marek, bo wystawić go możemy na wszystkich z tych wydarzeń!

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2020, 19:08:11 »
Wszystko komunikuje przez Fejsika czy jakieś inne media są grane?

Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 13, 2020, 10:20:25 »
Hej!
Po pierwsze dziękuję Wam za zainteresowanie i chęć propagowania. Po drugie chciałbym Wam pokazać czego mniej więcej się można spodziewać - https://facebook.com/events/478516696423597


Oczywiście to wyłącznie  tło. Najważniejsi są ludzie którzy tworzą społeczność. Mimo, że będę mówił o technologi nie tylko ośmio bitowej sam temat Pegasusa w Polsce jest moim zdaniem bardzo istotny. Ten system zbudował konsolową świadomość narodu dlatego też bardzo ucieszy mnie obecność oddanych entuzjastów. Pegas zasługuje na szacunek nie uwarunkowany obecną modą tylko realnym wkładem w nasza historię.


Co do reklamy główna osią jest Fb, piszemy też do innych ludzi ale jak się domyślacie skutek jest rozmaity. Reklamujemy się też jako muzeum na inne sposoby ale moją działką jest propagowanie idei prelekcji/warsztatów/ wykładów/rozmów. Jeśli spotkam się z zainteresowaniem z chęcią zrobię z tego wydarzenia cykliczne.
Tematów nie brakuje!


mwk edit:: poprawiłem linkę ;-)
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2020, 20:46:09 wysłana przez MWK »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 13, 2020, 10:32:22 »
Myślę że wydarzenie jest dobrym momentem żeby spotkać się w rodzinnym gronie. Będą chętni na zjazd do Warszawy 21, albo 29? Jeśli tak, pomyślimy nad kwaterą ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 13, 2020, 21:06:06 »
Jakbym tylko mógł, to bym się pojawił.
Supportuję jednak fantami wszelakimi na odległość.
Jak cokolwiek będzie potrzeba (ponad to, co poleciało do Dziatka) z gadżetów czy szerokopojętej poligrafii, to dawajcie znać, jeszcze jest tydzień czasu.

Pozdrawiam, Powodzenia i Udanej imprezy!  8)

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 01, 2020, 12:55:35 »
Mi się niestety nie udało dotrzeć. Był ktoś? Jak wrażenia?

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 02, 2020, 09:12:33 »
Linmar rozpoczyna swoją przygodę jako oprowadzający, wykładowca i certyfikowany konsolowiec pośród komputerówców w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier (...).
Wielkie wyrazy uznania za to, w jaki sposób LinMar prowadzi to muzeum, jak opowiada historię konsoli zainteresowanym oraz jakie fajne maszynki zebrał w sali. Warto zajrzeć i uwaga przy otwieraniu puszki coli z automatu.

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: Linmar odpala wydarzenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 29, 2021, 10:41:40 »
Widzę że temat nieco zdechł, a w temacie dzieje się naprawdę wiele -
oto w soboty w okolicach 10tego dnia każdego miesiąca koło Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier dzieją się Retro Giełdy, na których można
zaopatrzyć się w masę gier jak i sprzętu, czy też pogadać z całą masą retrofreaków. Byłem parę razy, i za każdym razem wychodzę z czymś - trafiają
się naprawdę dobre kąski.


Przy okazji - 4-5 Grudnia dzieje się Festiwal Dawnych Komputerów i Gier, też w/przy WMKiG. Osobiście się raczej nie pojawię (ale serce boli bo będzie turniej
w Mario Kart 64). Link do eventu: [size=78%]https://www.facebook.com/events/935198950695509/[/size]