FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 10, 2020, 16:47:08 »
Mniej niż za godzinę rusza 10122 do Warszawy Zachodniej, a ja wraz z nim i "przesyłką nadzwyczajną". Do zobaczenia po 19:00 w Nju Wilydż.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 23, 2020, 12:51:29 »
Kilka słów adminowego podsumowania ode mnie:
1) logistyka eventu poszła wyśmienicie! Ze zjazdem do remizy kluczowego transportu obrobiliśmy się w 3h, wyjazd sprzętu był tak szybki że nie zdążyłem na niego dotrzeć do magazynowni. Szapoba Pieseu, Spajder, Mejs, Rocket, Robi!


2) start finansowych nie ma żadnych - liczę że to się nie zmieni jak przyjadę w najbliższym czasie do Jerzego z zabukowaniem zaliczką terminu na FamiCON13. Pod koniec zlotu dojechało też do nas 150 PLN ze streamów Contrabandyckich;


3) w kasie zostało nam dokładnie 718 PLN, którą przeznaczymy na zaliczkę na przyszły rok i butelkę trunku o wykwintnym bukiecie dla sz.p. Jerzego (myślę o czymś fest - więc stówa jak nic), który w tym roku ugościł nas wyjątkowo mocno przymykając oko na wydarzenia za remizą. Z przyszłym rokiem całą pieczę nad skarbcem zlotowym oddaję w ręce Rocketa, któremu pięknie dziękuję za podjęcie tej odpowiedzialności nad wietnamską zupą. Chciałbym też więcej takich konkretnych zadań przy organizacji przydzielić w odpowiednie ręce - mam swoje typy na których odpowiedź czekam, jeśli ktoś chciałby mieć swój konik przy organizacji, to jest więcej niż mile widziany!

4) drugą funkcję obejmuje Robi który oficjalnie staje się sprzętowym odpowiedzialnym za audio - w zasadzie trwa to od lat jako jedyny dobrze muzycznie ogarnięty, a teraz anonsuję z fanfarem. Robi będzie kombinował zakup audio na przyszły rok, co patrząc w kwestii cen najmu, i problemów jakie sprzęt generuje, będzie zbawienne

5) kolejny namiot prysznicowy dokonał żywotu na zlocie - na przyszły rok kupujemy następny. Sama instalacja wodna wytrzymała dzięki najprostszej możliwej konstrukcji - w przyszłym roku będzie identyczna zatem;


6) na imprezie nie pojawił się Mono i Senshu - środku obu przechodzą na FamiCON13 - i z tego miejsca wielkie dzięki dla obu panów, tym samym mamy hajs na zaliczkę na przyszły rok!


7) wprost niesamowitą robotę robią plakaty o respektowaniu schludności i ogłaszające dyżury, były momenty syfu przez deszcz, niemniej było naprawdę schludnie. W przyszłym roku tapetujemy tymi plakatami remizę!


8) na przyszły rok postuluję parę wniosków formalnych - będzie o nich dyskusja jak remiza zostanie zabukowana na trzynasty zlot i ruszy odpowiedni wątek, na razie wrzucam pod rozwagę:

- formuła invite only. Przez dwanaście lat trwania imprezy gwardia stojąca za nią jest na tyle zwarta i hermetyczna że na ludzi z zewnątrz nie ma co zbytnio liczyć, dlatego postuluję o wyznaczenie kilku slotów (5? max 10) na osoby spoza grupy przyjeżdżającej rok do roku / obecnych na party wcześniej. Niech nowi nadal się dostają, ale niech będą to nowi którzy naprawdę chcą się z nami socjalizować i wspólnie bawić - tak jak pięknie w nasze rytmy wszedł Mcin;
- zbieranie kasy do konkretnej daty - w tym roku sprawdziło się to świetnie, było wiadomo od początku imprezy ile jest kasy (i fizycznie, a nie wirtualnie, bo ktoś idzie do bankomatu, a ktoś jutro dostaje pensję) - i na część wydruków starczyło (które zawsze szły z kieszeni przywożących - MWK i dafa), i starczyło na dwa grille, i jakaś gorzała zlotowa wpadła, i jak trzeba było maskę do naprysku chemicznego za półtorej stówy nabyć to hajs był. W przyszłym roku chcę formułę płatności do dwóch tygodni przed zlotem utrzymać - albo i wydłużyć;
- wysokość składki - mniejsza nie będzie, pozostanie taka sama albo większa, KAŻDY jest to w stanie w rok uzbierać
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2020, 15:47:43 wysłana przez dziat »