F-1 Race
*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 03, 2021, 20:40:27 »

Ta, ale do przejścia 3 pętli 5 poziomu, nawet bez wywrotki, brakowało mi może 2 sekund. W tym momencie daje to nadzieje na kolejne okrążenie (albo trasę, jeśli dalej są) i wtedy haj skor mój.
Do czasu wejścia Verteksa w strefę, oczywiście.

Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 04, 2021, 19:16:15 »
...3 pętli 5 poziomu...
Tylko 3 ;)? Ja jeżdżę 5 / 6, gra po przekroczeniu linii start / meta dodaje wtedy do licznika czasu... 12 sekund... także tego.

Długo już w to nie grałem, jak dziś przysiadłem to zanim mi turbo weszło to chyba z 15 razy podchodziłem do pierwszego okrążenia. Potem już bardziej regularnie co kilka przejazdów.

W ramach motywacji mam dla Was kolejny wynik: 50340, bezbłędny przejazd ale te żółte oraz niebieskie gilopy zbyt często zmieniały pas w ostatniej chwili i zbyt często wlekły się w ciasnych zakrętach.
Druga fota to zapauzowane jakbym nie zdążył zrobić foty po game over- po odegraniu muzyczki gra sama wraca do menu; pamiętajcie o tym jak będziecie robili swój hajskor!

Próbowałem osiągnąć turbo na skill level 3 ale nie umiem jak tamten gostek na YT. Na Skill Level 2 na pierwszym torze wygląda jakby też była na to szansa, raz miałem 412 km/h ale niebieski zawalidroga oczywiście był od wewnętrznej strony zakrętu kończącego prostą... albo w niego pierdykniesz albo skręcisz, obie opcje kończą się niestety utratą prędkości.

Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 05, 2021, 00:23:05 »
Cytuj
Ta, ale do przejścia 3 pętli 5 poziomu, nawet bez wywrotki, brakowało mi może 2 sekund
Niemożliwe Mcin. 40500 to końcówka 4 okrążenia na ostatniej trasie ze skill lvl 1. Chyba, że pierwszą pętlę trasy liczysz jako zerową.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 05, 2021, 01:25:30 »
To może byłem na czwartej i nie umiem liczyć, albo są jakieś różne rewizje z różnicą w liczeniu punktów. Grałem niemal na pewno na 168 in 1 i niemal na pewno na którejś z tras była "kraksa".

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2021, 15:55:07 »
Dobra, raz mi się udało wbić ten turbiacz. Niestety, na podjarce walnąłem dwie stłuczki na ostatnim poziomie, więc wyniku ni ma co wrzucać na razie, ale walka trwa :)

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 26, 2021, 13:42:09 »
Dobra, dziś po raz pierwszy zdobyłem bonus... na pierwszym poziomie! tak to zawsze na trzecim, na długiej prostej, najprościej.

Ale jak już się przyzwyczaiłem do turbo, to potem miałem problem nie odpadać jako tako...

49760, tyle na dziś, walka trwa.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: F-1 Race
« Odpowiedź #21 dnia: Października 19, 2021, 17:10:41 »
Mój aktualny wynik to: 47120.
Oczywiście przekroczyłem na pierwszej trasie prędkość 416 km/h i wiadomo co się dalej stało :P

Nie w tym roku! XD