Balloon Fight [Trip]
*

MaarioS

Balloon Fight [Trip]
« dnia: Lipca 23, 2017, 19:25:32 »
Tego tematu jeszcze nie było więc niech będzie że go zainicjuję: mój wynik przed chwilą w Balloon Fight mode C. Trip to jest 111510:




1. Jaro - 664.390
2. MWK - 134.210
3. Lio - 126.870

4. MaarioS - 111.590
5. Zelas - 6.390
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2023, 20:08:10 wysłana przez MWK »

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 23, 2017, 19:40:52 »
I o to chodzi :) złapałeś bakcyla :)i przez to zdobywasz 3 pkt.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 23, 2017, 21:36:47 »
Sądzę Marios, że jesteś w stanie wyjaśnić tutejsze hajskory na sukę. Także miło widzieć że dział nam się motzno rozkręca. Wielkie dzięki.

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 25, 2017, 13:22:15 »
Lepszy rydz niż nic :)
Maarios chłopie szacun dla ciebie z wynik :o

*

Offline Jaro

  • *
  • 21
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 14, 2021, 01:00:12 »
WYNIK: 124 730



(No tata, znów nie działa te) Wideło: https://www.youtube.com/watch?v=Mw1gzDnKHHo
Daję linka, bo chyba nie umiem we wstawianie embedem albo BB Codem.

Nie wiem w sumie, jakie są reguły i nie widziałem żadnego wątku z nimi, ale chyba nic nie skasztaniłem (okaże się). Grane na Nestopii, rom europejski, ale wymuszone NTSC, żeby nie było za łatwo, pewnie z tego powodu się nie przesuwają gwiazdki w tle w górnej części ekranu. Co jeszcze, używany autofire, L+R wyłączone. Nie skusiłem celowo na końcu, tylko po prostu jestem debilem i zamiast patrzeć na ludzika, to lampię się na górny balon i drogę gwiazdek dookoła niego.

*

Offline Lio

  • *
  • 45
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 09, 2021, 18:20:53 »
Troszkę wyżej poprzeczka ;)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 11, 2021, 01:20:44 »
Jak na wycieczkę, to tylko balonem  8)

*

Offline Jaro

  • *
  • 21
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 11, 2021, 03:12:50 »
JASNY PIERUNIE!

Czemu tak jest, że jak dowalisz wynik życia albo przynajmniej tej sesji, to coś się musi skopać? Tym razem bez wideo, bo Nestopia zrobiła mnie w mocne bambuko i wywaliła "CRC mismatch" (zdjątko poniżej), a szkoda tym większa, bo wynik, nieskromnie powiem, dojebany (co mnie dziwi, bo wczoraj mimo starań nie potrafiłem nawet zdobyć fioletowych balonów, a dziś za pierwszym strzałem (sic!) od razu 240k tak o. Widocznie czysta głowa faktycznie działa, ale dziwne, że w połączeniu z piwem, no nieważne).

Welp, es como es, mam nadzieję, że uwierzycie mi na słowo, że wynik legit, jak nie, to rip in pepperonis, ale nie wiem jak naprawić ten crc mismatch, a nawet samo wideo w Nestopii jest niemożliwe do odtworzenia (bo tworzą się takie hieroglify, jak poniżej), nie mówiąc już o eksporcie do AVI.

Anyway, wynik: 239 270



CRC mismatch
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Hieroglify
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Jutro zobaczę, jakby to wyglądało na Jnesie, może tam nie będzie takich cudów (w sensie jak się uda wykręcić podobny albo lepszy wynik, bo jak nie to nawet się nie będę kłopotał czymkolwiek).

A, i jak ktoś wie, szto takoje crc mismatch, to pls niech da cynk, bo w necie widze, że to dotyczy wszelakich gier, nie tylko nesowych, więc może jakiś błąd systemowy.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 11, 2021, 11:18:49 »
Błąd sumy kontrolnej, zobacz na innych romach Baloon Fight czy ci odpali.
Jak nie wiesz, gdzie je znaleźć, ściągnij GR8NES romset, podany gdzieś na forum przez Krokieta.

*

Offline Lio

  • *
  • 45
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 11, 2021, 13:49:18 »
Nie, ja nie wierze na słowo bo jestem za stary, jak ktoś gra na emulatorze to proszę o filmik nagrany telefonem zza pleców gracza. Na słowo to jest koronawirus. Ja dlatego gram na konsoli, bo denerwują mnie te grania na emulatorze, na telefonach i innych hujach, jak ja zaczne grać na emulatorach to nawet nie będzie się wam chciało podchodzić to wygenerowanych przez mój emulator wyników.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 11, 2021, 13:55:24 »
Czy ktoś ze zgromadzonych tu Contrabandytów popiera wniosek formalny Lio? (zechce zabrać głos i wcisnąć przycisk)

*

Offline Lio

  • *
  • 45
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2021, 14:04:20 »
Proszę bardzo jak uczciwie na emulatorze zrobiłeś 240 000 to chyba na konsoli 140 000 zrobić nie będzie problemu.

*

Offline Jaro

  • *
  • 21
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 11, 2021, 15:01:07 »
Znaczy problem będzie, bo konsoli nie posiadam, a wertowanie OLX-ów i allegrów teraz mi się tak średnio uśmiecha. Podobnie jak ustawianie studia pod nagranie samego siebie i osprzętowienia, więc sam lepiej wycofam się z tego wyniku dla bezpieczeństwa swojego i swojej familii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2021, 15:09:45 wysłana przez MWK »

*

Offline Lio

  • *
  • 45
Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2021, 19:41:46 »
z tymi olxami i allegrami to co nie chcesz przeglądać bo co ? Bo koronawirus, właśnie byłem chory 2 tygodnie temu na to, mocno przereklamowane, a co do "więc sam lepiej wycofam się z tego wyniku dla bezpieczeństwa swojego i swojej familii" to już sam dajesz świadectwo swojemu podejściu do sprawy - jak mam to rozumieć, w życiu Cię nie widziałem, nie mam pojęcia gdzie mieszkasz i kim jesteś a zagrażam Twojej rodzinie bo nie daje się w huja robić, że se na emulatorku przy pomocy save/load wygenerujesz score jaki chcesz? Tak? A jak nie masz konsoli nawet to co robisz na tym forum? Jeśli to współzawodnictwo ma polegać na terroryzwaniu współgraczy takimi textami jak Twój wpis to ja pierwszy wycofuje się z rywalizacji "dla bezpieczeństwa swojego i swojej familii"

Odp: Balloon Fight [Trip]
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2021, 21:33:04 »
Jak bicie rekordów,to tylko na konsoli . Chyba że faktycznie jakis filmik wrzucić.