Random Video Game Challenge
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 27, 2019, 13:52:41 »
1. 3 życia
2. dowolnie
3. 1 kredyt
4. Optowałbym za godzinami wieczornymi w niedzielę - 20/21

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 27, 2019, 19:13:28 »
Fantastyczna sprawa Qurek, Ty zawsze coś ciekawego wymyślisz 8)
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, a w głosowaniu brałem udział zdalnie, ale do czwartku do wczorej byłem na wyjeździe.

1. 4
2. b
3. a
4. Najlepiej tak jak u Krisa, czyli niedziela gdzieś w okolicach godziny 20:00.

Pozdrawiam i Powodzenia!

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 28, 2019, 12:12:01 »
Wszystkim pięknie dziękuję za zaangażowanie w projekt.
Powiem tak, nie będę zbyt długo zwlekał i postaram się jeszcze w dniu dzisiejszym podzielić dokonaniami. Z góry mówię, że nie podołam temu zadaniu. Więc taka pierwsza moja myśl.

Co w przypadku niepowodzenia? Może muszę przekazać pałeczkę komuś innemu, kto miałby ochotę stanąć w wyzwaniu ? Może właśnie za pozytywne ukończenie wyzwania zbierałoby się punkty i zachowywało prawo do dalszego grania ?

Tak czy owak wracając do Street Fighter III - New Generation. W związku z Waszymi odpowiedziami w temacie sprawa przedstawia się następująco.

POZIOM TRUDNOŚCI - wyciągnąwszy średnią z Waszych propozycji wyszło równiutko 4.
SPECJAL - w tej bitwie wygrał specjal o nazwie SLAM DANCE.
ILOŚĆ KREDYTÓW - tutaj również wyciągnięta średnia (przy założeniu, że dowolna liczba kontynuacji=10) która dała wynik 8 KREDYTÓW.

Proszę spodziewać się filmiku z grania w dniu dzisiejszym. Myślę, że 3 dni ćwiczenia to jest max na tego typu tytuły.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 28, 2019, 14:26:48 »
I zgodnie z moimi przeczuciami nie udało się podołać wyzwaniu. Filmik z gry jak i wstępny ranking zabawy możecie zobaczyć pod poniższym linkiem http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=1020.msg12066#msg12066
W związku z tym, że przegrałem czekam na śmiałka, który zdecyduje się wziąć udział w wyzwaniu #2

Jak tylko zgłosi się chętna osoba do podjęcia wyzwania, stworzę nową ankietę.

EDIT: 29.08.2019r. 23:00 Zakończyliśmy pierwszy etap drugiego wyzwania. Preki będzie się zmagał z grą na Atari 5200.

Myślę, że na większą jak 11 ilość głosów nie ma co liczyć. Wygrywa zatem RealSports Tennis na Atari 5200. Kolejna ankieta będzie dotyczyła już tylko i wyłącznie jednej z dwóch opcji w jakiej przyjdzie się zmierzyć Prekiemu. Gra oferuje również tryb debla ale jest przeznaczony tylko na 2 Players.

Wygrywa poziom Advance. Zatem Preki do dzieła. Ale najpierw zmierz się z prawdziwym wyzwaniem, jakim jest konfiguracja i odpalenie emulatora do tegoż ustrojstwa. XD.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2019, 00:09:22 wysłana przez Qurek »

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #19 dnia: Września 11, 2019, 21:27:58 »
Z racji tego, że mało osób sprawdzało podlinkowany filmik z wyzwania, wrzucam go bezpośrednio tutaj.

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #20 dnia: Września 13, 2019, 00:45:58 »
Wrzucam nagranie z tego zakichanego Tenisa.


Nie wyszło, ale to było do przewidzenia. Nie dość że konsoli za bardzo nie znam, to jeszcze emulator jest... a, dajcie spokój. Qurek proponował mi żebym nagrał jak się wściekam na to ale odpuściłem sobie  :P

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #21 dnia: Września 13, 2019, 07:42:09 »
Bardzo Ci Preki dziękuję i gratuluję 4 wygranych setów. Niestety komputer dał sobie radę nieco lepiej. Bardzo zarazem szkoda, że pominąłeś kwintesencję naszej zabawy, czyli komentarz. Taki był zamiar, żeby oprócz tego, że grający ma zabawę, to dodatkowo mieli ją oglądający. Szkoda, ale i tak dziękuję za wywiązanie się z zadania. Dziś po pracy zrobię małe porządki w temacie oraz wylosuję kolejne platformy. Tymczasem czekam na kolejną chętną osobę do wzięcia udziału w zabawie.

EDIT : 17:34
Na otarcie łez zamieszczam "stenogram wypowiedzi Prekiego nt. RealSports Tennis na Atari 5200"

« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2019, 00:09:43 wysłana przez Qurek »

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #22 dnia: Września 15, 2019, 01:11:58 »
Rzutem na taśmę wygrywa platforma SEGA Saturn, a oto i wynik z losowania gier.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2019, 00:10:17 wysłana przez Qurek »

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #23 dnia: Września 15, 2019, 02:04:02 »
Tak patrzę na te wszystkie gry, które poszły na losowaniu i wszystkie to Japońskie ekskluzywny - dwa RPG, jeden Action RPG (?) jeden Tetris i jedno to dziwny first person, którego nie mogę nawet opisać - już czuję dobro, ból, wkurw i strach jednocześnie xD
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2019, 20:35:09 wysłana przez MWK »

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #24 dnia: Września 16, 2019, 09:22:09 »
Decydujący głos Rocketa przechylił szalę zwycięstwa na rzecz gry R?MJ The Mystery Hospital. Jockey do dzieła. Wg mnie żeby ukończyć to wyzwanie pozytywnie będziesz musiał - oprócz ukończenia gry - wykazać się orientacją w fabule, co nie będzie łatwym zadaniem zważywszy na to iż gra jest po japońsku.

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #25 dnia: Września 16, 2019, 10:26:19 »
Okej, czyli jednak, hah.
Gra już "nabyta" i title screen sprawdzony wstępnie - odpala się w RetroArch, czyli jest dobrze. Wyzwanie będę mógł zacząć tak mniej więcej w sobotę (ze względu na pracę), może wcześniej - nie wiem też ile będzie zajmowało ukończenie samej gry, ale może się zmieszczę w ten jeden dzień/jedno nagranie.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2019, 10:30:56 wysłana przez Jockey »

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #26 dnia: Września 16, 2019, 10:31:04 »
Co do mojego nagrania - tak, ostatecznie wziąłem się za te cholerstwo na ostatnią chwilę (czyli jak zwykle), przed wikendowym wyjazdem, także cud że w ogóle to nagrałem i wrzuciłem (przez co późno poszedłem spać, jak zwykle). Jakby nie ramy czasowe to jeszcze bym pewnie dokleił do tego nagrania jakiś komentarz tekstowy, ale wyszło jak wyszło.

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #27 dnia: Września 30, 2019, 15:12:50 »
Na prośbę Milosa, przedłużam czas do wykonania wyzwania o tydzień. tj. do 06.10.19 do godz. 23:59

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #28 dnia: Października 03, 2019, 23:58:46 »
Okej, mam już pierwszy part z mojego gameplayu. Jestem jeszcze w trakcie jej przechodzenia, a już zebrałem trzy party - coś ok. 130 minut oglądania.
Niedługo (jak skończę z całą grą) zrobię highlighty tak dla niecierpliwych.

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #29 dnia: Października 04, 2019, 07:53:53 »
Part 2:


Part 3: