FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 01, 2020, 12:03:15 »
Moje standardowe pytanko. Jakiś grillek przewidywany w tym roku? Coś mamy tam na miejscu? Jak sytuacja wygląda w temacie?

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 01, 2020, 12:30:05 »
W zależności od kondycji finansów: jeśli będą środki wystarczające na zapewnienie każdemu jakiegoś kęsa, to grill będzie. Jeśli kasy będzie za mało na grilla, ale np wystarczająco by zrobić gulasz ala kompcky, to będzie ta druga opcja. Jeśli i tego będzie za mało, to nie będzie niczego jak u Kananawicza.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 01, 2020, 15:06:43 »
Wszystkie wpłaty weszły, zapisy na obecność na zlocie zamykam. Wrócę jeszcze z większą odezwą!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 01, 2020, 17:53:10 »
W żołnierskich słowach:
1) Dzisiaj spłynęły płatności z ostatniego dnia czerwca - tym samym lista obecności jest zamknięta, ogranicza się do osób które już zapłaciły. Mimo problemów ze zbiórką udało się i mamy kasy wystarczająco na wszystko - i kilka pomysłów na oszczędzenie po drodze tak, żeby było na grille i zakładki budżetowe.
Na pewno spadnie nam koszt nagłośnienia dzięki nagłośnieniu Mejsa; chemia spożywcza, plastikowe naczynia i sanitariat będzie tańszy dzięki Pieseuowi, a kombinujemy ciągle z obniżeniem kosztu transportu

2) jeśli planujecie obecność na dniu zero, to bez mojej wiedzy nic nie planujecie, dzień zero jest dla małej grupy organizacyjnej i nie możemy się tam tak rządzić jak w pozostałe dni - bo remiza formalnie nie jest nasza. Z tym kto może być bądź ma być dogadam się na privie - pod koniec tego tygodnia, najpóźniej na początku przyszłego

3) w najbliższym czasie pojawi się odezwa koronawirusowa nad którą WÓDKAZOO/CHŁOP/STARSZYZNA pracuje intensywnie. W skrócie - ograniczamy do maksimum bezpieczeństwo przed zlotem każdego z nas tak, aby nikt z bakteriami nie przyjechał, ani na miejscu ich z zewnątrz nie przyniósł. Dlatego zanim te odezwę skleimy proszę, a wręcz żądam z tego miejsca - trzymajcie się w 101% bezpiecznych warunkach, chodźcie w maskach zawsze jak jesteście poza domem, myjcie łapy bez przerwy, tak, aby rzeczywiście nie mieć okazji nic złapać (czy koronawirusa, czy nawet przeziębienia). Zlot mamy spędzić na komfortowej zabawie, a nie martwieniu się o stan zdrowia. Toteż kolejny powód istnienia zamkniętej listy obecności

4) jeśli pośród Was jest ktoś przewlekle chory / przyjmujący leki / ma swoje przypadłości zdrowotne, dajcie znać jak najszybciej - tutaj lub na privie, jak Wam bardziej komfortowo. O chorobach części pamiętam, o części zapomniałem, a o części nie wiem - a trzeba wiedzieć, żeby w razie czego móc interweniować. Jak punkt wyżej - chodzi o komfort nas wszystkich i każdego osobno

5) dyżury kierowców i sprzątania nadal nie są kompletne, a nadal muszę je zamknąć przed zlotem. Analogicznie jak z harmonogramem proszę wpisywać się w odpowiednim wątku (http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=1128.0) do 4 lipca włącznie, jak kompletu tego dnia nie będzie - będę sam plasował na miejsca unikających tematu

6) pojawiały się pytania o noclegownie na zlocie, drodzy nowi Contrabandyci - mamy miejsce na namioty w zakątku za remizą tak dalekim (ale za ogrodzeniem ofkoz), że nawet wrzaski z altany tam nie dochodzą. Miejsce przy tym tak duże że 10 namiotów powinno się zmieścić bez problemu. Jednocześnie uprzedzam - cały nasz teren na dworze będzie spryskany preparatem owadobójczym dnia zero, więc rozbijanie namiotów będzie możliwe najwcześniej pierwszego dnia zlotu w godzinach popołudniowych, a jeśli spadnie duży deszcz, będziemy musieli naprysk zrobić raz jeszcze - tym samym rozbroić namioty na minimum jedną noc. Weźcie to pod uwagę szykując bagaż na podróż

7) w złotową niedzielę odbędzie się głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich. Jedna osoba z tego powodu zrezygnowała ze zlotu - czego kompletnie nie rozumiem, bo do 10 lipca można się komfortowo przepisać do głosowania w Nowej Wsi bądź Pruszkowie, zrobił tak żur0, operacja trwała parę minut, a odpowiedź przyszła następnego dnia - tutaj co i jak: https://www.gov.pl/web/gov/glosowanie-poza-miejscem-zameldowania

Nie polecam głosowania korespondencyjnego, bo pakiet przyjdzie przed naszym złotem i może zaginąć

8 ) last but not least - na ten moment z przyczyn które niektórzy znają będę na zlocie do niedzieli wieczór włącznie, i to i tak może się zmniejszyć. Może się też zwiększyć - ale na to jest bardzo mała szansa. Bardzo chciałbym aby się to zmieniło na lepsze - ale jeśli się nie zmieni, pieczę siwienia nad formalnościami związanymi ze zlotem zostawię w rękach pozostałych, ze szczególnym naciskiem na Rocketa i Mejsa (za co im z tego miejsca dziękuję!)

Odliczanie czas zacząć!
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2020, 18:29:59 wysłana przez dziat »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 01, 2020, 21:34:43 »
Pytanie organizacyjne. Czy jest ktoś w stanie pomóc dotrzeć mi z Warszawy do Nowej Wsi? Jako osoba o pewnych ograniczeniach o czym już wszyscy wiedzą pytam wcześniej. Chciałbym najpóźniej kupić we środę bilet chociaż w jedną stronę by być w Warszawie. Mogę się z kimś dogadać ewentualnie i przyjechać tak by długo na kogoś nie czekać w piątek a jeśli będę musiał poczekać, to poczekam. Pojdę na centralnym na jakieś szamanie bądź browar. Liczę, że z kimś z was się po prostu możemy zdzwonić i gdzieś się spotkać, bądź z jakiegoś miejsca ktoś z was mógłby mnie zgarnąć tak by razem ruszyć kolejką na zlot. Z góry przepraszam za kłopot. O ile asystę mam w obrębie dworca tak asysta nie obejmuje już WKD, bo gdyby tak było to bym w ogóle o tym tutaj nie pisał, więc jeśli ktoś chciałby zadeklarować mi pomoc, to bardzo proszę. Choć w ch tego nie lubię, ale z drugiej strony kto pyta nie błądzi.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 01, 2020, 22:06:38 »
Wrzuć Mati w jakich godzinach chcesz być w Wawie, na pewno ktoś się będzie w podobnych przesiadał z Warszawy Centralnej na WKD w drodze do Nowej Wsi :)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 01, 2020, 22:09:02 »
Ok Tomek. Jutro sobie na spokojnie sprawdzę połączenia z Białego i dam znać tutaj. :) Sam jeszcze nie wiem o której chcę jechać, ale zorganizuję to sobie jeszcze troszkę czasu jest, dzięki.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 02, 2020, 09:36:19 »
Mati - my wyjeżdzamy ok 9 z Poznania, będziemy w Wawie pewnie 12-13. Daj znać to chętnie Cię odbierzemy. Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2020, 19:29:24 wysłana przez MWK »
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 02, 2020, 19:06:19 »
Dzięki Martin, ale ja to nie będę tak rano jechał. Raczej chciałbym jakoś po 16 wyruszyć żeby spokojnie wstać, się umyć i wyruszyć, ale odezwał się do mnie Preki, więc z nim się będę dogadywać, ale mimo wszystko dzięki. Widzimy się w piątek tak czy inaczej. :)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 03, 2020, 09:43:14 »
Mam piękny apdejt w temacie transportu, w tym roku pomoże nam z nim Spajder i Pieseu, co oznacza ścięcie kosztu przewozu sprzętu. W miejsce jednego żuka będziemy mieli jedno duże auto typu czołg (to chyba kia sportage jest?) i jedną rzabę - i trzeba będzie im tylko załadować baki po transportach, a nie załadować bak i kieszeń kierowcy który nam pomoże ;)

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 04, 2020, 11:51:15 »
Mówiło się o tym od dawna pod ringami największych kasyn Las Vegas i Atlantic City. Namawiano, szukano porozumienia finansowo-sportowego. Negocjacje trwały blisko dwa lata, wytaczano ciężkie armaty, rozgrywano boje o najmniejsze zapiski kontraktowe. I oto jest:


Wygląda na to że doczekamy się na FamiCON#13 wielkiego rewanżu, rewanżu na jaki czeka cała ContraBandycka społeczność. Promotorzy wstępnie dogadani, obaj zawodnicy chętni do walki. Zapraszamy wszystkich z promotorem Mejsa dziadem na pierwszą konferencję przed walką Mejs-Roben II, na której nastąpi również podpisanie kontraktu. Konferencję poprowadzi kompocky. Poniedziałek, godzina 13:00, New Village Cassino, scena główna.

Sponsorzy Główni: Draże Korsarze, Browar Fortuna.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2020, 11:59:19 wysłana przez żur0 »

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 04, 2020, 22:22:08 »
Byłbym zaszczycony, gdybym mógł być ring announcerem tej wiekopomnej walki. Dodatkowo chciałbym z pomocą kolegi kompota (o ile ten się zgodzi) przygotować stanowisko komentatorskie w pobliżu ringu. Rzecz jasna nagramy to i będzie do wykorzystania w relacji. Czuję potencjał niczym w "Rocky Balboa".

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 05, 2020, 21:09:43 »
Nie chcę wyjść na czepialskiego (mimo że nim jestem), ale to nie powinno wylądować w dziale Famicom #13?


mwk edit:: Famicom to obok telewizora stoi ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2020, 00:14:52 wysłana przez MWK »

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 05, 2020, 21:51:23 »
Nie. Odnosi się do wydarzenia, którego pierwszy akt będzie miał miejsce na tegorocznym zlocie.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: FamiCON 12 [10-15 LIPCA 2020, OSP NOWA WIEŚ POD WARSZAWĄ]
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 06, 2020, 00:17:38 »
A to spoko :P