EVERDRIVE N8 PRO - opinie
*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 20, 2020, 08:06:47 »
A czemu miałby nie działać, jak działał i na starym Everdrive ;)

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 20, 2020, 12:18:23 »
Pewnie chodzi o dodatkowe kanały dźwiękowe z VRC7.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 20, 2020, 12:34:04 »
Otóż to Preki, ale sprawdzę sobie na spokojnie wszystko i po testuję jak dojdę do zdrowia.

*

Offline yojc

  • **
  • 108
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 20, 2020, 14:31:13 »
Dodatkowe kanały także działają na zwykłym Everdrive. Czy to VRC7 czy VRC6, czy N163, czy 5B, czy FDS - wszystko gra. Niemniej podobno wersja Pro ma poprawiony układ dźwiękowy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2020, 16:23:54 wysłana przez yojc »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 26, 2020, 21:45:25 »
Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale kilku posiadaczy tego wspaniałego wynalazku tutaj już mamy, więc w miarę możliwości informujmy siebie nawzajem o aktualizacjach oprogramowania.
.Z tego co widzę to to jest najaktualniejsze. Wrzucać i grać do rozgrzania zasilaczy. :)
http://krikzz.com/pub/support/everdrive-n8/pro-series/OS/EDN8-V2.09.zip


mwk edit:: Mateuszku, temat cały czas istnieje >> http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=424
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2020, 23:01:43 wysłana przez MWK »

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 07, 2020, 11:16:39 »
Witajcie, widziałem że niektórzy ostatnio stali się posiadaczami nowego n8 pro. Potrzebuje porady. Czy zamawiał ktoś z Was przez stronę Stronę Age Gamer? Wczoraj próbowałem u nich złożyć zamówienie, ale nie chcialo mi pobrać kasy z karty VISA... Może ktoś miał podobny problem z zamówieniem? Z ciekawości, jaki czas idzie paczka standardową formą przesyłki z Salem? Z góry dzięki. Pozdr.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 07, 2020, 12:37:26 »
Tak, Mcin robił dla nas zamówienie właśnie przez tę stronę. Myślę, że o Twoim problemie oraz pytaniu musiałby się wypowiedzieć osobiście - ewentualnie zapytaj przez PW.

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 07, 2020, 12:59:56 »
Dzięki za info, podpytam na priv.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 07, 2020, 21:03:28 »
Odpisze tu, bo tajemnicy nie ma :)Tak miałem problem na Firefoxie, przerzuciłem się na chrome na tę jedną stronę i poszło. Ja płaciłem przez Paypal.
Dostawa... nawet dokładnie nie pamiętam, ale wyszło sporo szybciej niż przewidziane w "widełkach".

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 07, 2020, 22:07:54 »
Dzięki bardzo Mcin, w takim razie dziś próbuję jeszcze raz  ;) A jeszcze jedno... kto to w Polsce dostarczył, Poczta Polska?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2020, 22:09:58 wysłana przez lubone »

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 08, 2020, 00:19:34 »
Tak.

*

Offline lubone

  • **
  • 272
Odp: EVERDRIVE N8 PRO - opinie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 08, 2020, 07:26:58 »
Dzięki  ;)

Tak więc, wczoraj przyszedł mój N8 Pro. Tak jak pisałem wcześniej, na stronie Stone Age Gamer miałem problemy z płatnością, tak więc zamówiłem na innej stronie: Retro Towers.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Po jednym wieczorze grania o produkcie mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Dla rozważających zakup przedstawię plusy i minusy zamówienia kartridża z Wielkiej Brytanii.

Plusy:
+ Duży plus za prędkość działania, zamówiłem 08.12. przed północą. Rano 09.12. sprzedawca nadal przez Royal Mail paczkę, a 16.12. już była u mnie. Prędkość dzialania w okresie przedświąteczny mozna porównać do teleportu  ;)
+ Przesyłka nadana w opcji tracker and signed. Przez cała drogę paczki miałem wgląd gdzie jest. Śledzenie na stronie Royal Mail, która po wylocie paczki z GB automatycznie przenosi do trackingu GLS.
+ W Polsce dostarczona przez kuriera GLS.
+ Rabat 5% na kejne zakupy plus punkty do wykorzystania na stronie sprzedawcy.
 
Minusy:
- najwazniejszym dla mnie minusem jest wysłanie przez sprzedawcę kartridża bez kartonika, w kopercie bąbelkówej, tak że paczka mieści się w skrzynce pocztowej. Sprytne, ale ze względu na wartość przedmiotu gąbka w kartoniku na pewno zapewnia lepszą ochronę.
- Mimo, że na stronie w paru miejscach podaje się numer telefonu to sprzedawca nie umieszcza go na paczce, tak więc kurier nie ma kontaktu z odbiorcą.
- Ze względu na wielkość paczki kurier umieszcza ja w skrzynce pocztowej. W bloku zawsze jest możliwość, że wrzuci nie do tej skrzynki co trzeba... Dla mieszkających w domach, gdzie skrzynka znajduje się na powietrzu, w przypadku deszczowej, wilgotnej pogody może dojść do nieprzewidzianych wypadków.
- ostatni minus to troszkę wyższa cena w porównaniu do Stone Age Gamer, ale przy dzisiejszym kursie funta jest to parędziesiąt złotych.

Mam nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą tym, którzy przymierzają się do zakupu N8 Pro. Powodzenia i miłego grania!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2020, 07:56:15 wysłana przez lubone »