*

Offline daf

• 825
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 03, 2017, 11:50:01 »
Wczoraj padł Jacek Chanys. Poszło bez żadnej kontynuacji, a ostatni pajączek darował mi i zostawił ostatnią kropę energii.

*

Offline MWK

• 517
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2017, 23:27:50 »
Doskonała robota daf! Gratuluję bez kontynuacji, mimo iż gra jest stosunkowo łatwa (może służyć przykładowo jako ta rozgrzewka przed czymś poważniejszym) to jednak są miejsca gdzie potrafi wysunąć pazur 8)

« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 04, 2017, 14:24:53 »
Właśnie przeszedłem tą grę tak znaną z wielu zagadek na zlotach (podobnie jak Faxanadu w zawodach na najlepszą grę na NES/Famicom) i która była tyle razy wspominana ale nikomu nie chciało się ruszać palcem żeby się za to zabrać czyli Kabel Warrior (Isolated Warrior). Na początku po 2 dniach mordęgi dostałem taki ending z bitchslapem w twarz czyli to jest jedna z tych gier:

Gra z początku jest naprawdę ciężka jednak po obcykaniu to potem można ją przechodzić w formie speedrun. Następnym razem się spiąłem i dostałem taki ending:

« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 04, 2017, 17:13:05 »
Contra 6 po raz któryś :D Dobra sprawa.

*

Offline YERZMYEY

• 209
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 23, 2017, 12:19:12 »
...no ja akurat, chociaż w ostatnich miesiącach najwięcej faktycznie gram na nesie, to jednak nieoczekiwanie odświeżyłem sobie wczoraj grę na ZX48 - bardzo dobrą platformówkę (choć niekiedy 'wycyklowana' co do sekundy) "Toofy's Winter Nuts" z roku 2013.
I udało mi się przejść całą. Hm. Bez nieśmiertelności, co dziwne. :)
Wygląda to mniej więcej tak -
https://www.youtube.com/watch?v=tfafxakQ5hE

Chyba sprawdzę pozostałe części. Pamiętam, że była przynajmniej jeszcze jedna.
8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 13, 2017, 14:48:06 »
Może to nie jest jakaś stara gra, ale Jazz Jackarbbit 2 :P A teraz poszukuję jakieś retro gierki online, kilka platform przeszukane, w tym ta, ale nic, jak do tej pory, tam nie znalazłem. Jakieś propozycje?

Proponuje abyś zapoznał się z regulaminem (§9 pkt. 2) i zaprzestał linkować swojej strony w działach tematycznych, rozumiem że siłą rzeczy chcesz się zareklamować, ale nie robimy tego w taki sposób, następnym razem skończy się na tygodniowym banie, pozdrawia Admin @Roben
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 12:47:28 wysłana przez Roben »
Zachęcam do obejrzenia mojej strony internetowej tutaj.

« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 25, 2017, 17:24:40 »
Dzis ukonczona. Ogolnie nie mialem zamiaru przechodzic, odpalilem PSP aby w cos pograc chwile i tak zostalem do konca z ostatnim Dizzy :). FAOD zdecydowanie lepsza, no ale kazde Dizzy cieszy zawsze.

« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2018, 18:40:18 »
Parodiusz - wstyd mi, jako fanatykowi szmapów, że wyjaśniłem ten tytuł dopiero teraz - został jeszcze poziom hard.

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2018, 21:24:39 »
Kupiłem 8bitdo zero GamePada, i zacząłem grać z czystego zabicia czasu na żurawiu i udało się 2 tytuły ostatnio przejść:
Darkwing Duck:

Double Dragon:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 21:26:41 wysłana przez Roben »

*

Offline Qurek

• 223
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 11, 2018, 14:17:29 »
Takahashi Meijin no Bōken Jima IV - miód, miód, miód i jeszcze raz miód. Od około tygodnia jedna z topowych pozycji na mojej osobistej liście najlepszych gier Nintendo. Nie za łatwa, nie za trudna, nie za długa, nie za krótka, piękna pod względem wizualnym i dźwiękowym. Słowem kwintesencja gamingu i pożegnanie 8-bitowego Nintendo w wielkim stylu.

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2018, 15:25:57 wysłana przez Qurek »