*

Offline dziat

 • *****
 • 831
  • Zobacz profil
Grand DecADe - wątek organizacyjny
« dnia: Styczeń 28, 2018, 22:36:07 »
Kochani, mam już podpisaną umowę z remizą od miesiąca, ale chciałem się chwilę zastanowić nad tematem organizacyjnym. Ostatecznie, minął miesiąc, i nie wiem co jeszcze na wejściu chciałem dodać od stałej wersji tematu zbiórkowego poza kilkoma drobiazgami. No to puszczam w końcu!Na początku gdy przyjechałem miałem obawy co do zmian w sali, na szczęście nie nastąpiły żadne większe przez ten rok bez nas:


- zniknęły zasłonki,
- pojawiły się bezsensownie przymocowane karnisze,
- pojawiła się szatnia z prawdziwego zdarzenia ze ścianką działową

Ciotka bezstresowa, zupełnie jakbyśmy się już nieźle skumplowali. Zaznaczyłem jej wyraźnie że uderzamy po raz ostatni, tak, aby poczuła dreszczyk emocji że wysadzimy remizę w powietrze, ale nie zrobiło to na niej wrażenia. No to od planów do czynów!

Kasy na zaliczkę poszło 500 PLN, całkowita kwota najmu to 3000 PLN. Obgadaliśmy sytuację w drużynie WÓDKAZOO i koszty naszego przepysznego jubla są następujące:

Koszty zlotu
- wynajem remizy - 3000 PLN,
- sprzątanie remizy - 200 PLN,
- paliwo na kursy ze sprzętem - 100 PLN,
- zakupy środków czystości, herbat, srajtaśm, kieliszków i kubeczków (bądźmy realistami - nie potrzebujemy sztućców ani talerzy, to od paru lat zbędny koszt) i, ogółem, podatek od gruzu właśnie - 300 PLN.

To daje nam bazowy koszt rzędu 3600 PLN. Trzeba pamiętać, że w kasie mamy oszczędność z ubiegłego roku rzędu 215 PLN. Mamy zatem 3400 PLN po zaokrągleniu. Bazując na poprzednich latach uważam, że trzeba założyć obecność 30 osób na całość zlotu, co oznacza 115 PLN na głowę.  Ale do tego doliczam jeszcze jeden koszt, już w przeliczeniu na osobę:

- 25 PLN zakładki na gadżety, grille, chlanie...
 
Rok w rok były "gratisowe" gadżety - wiadomo, że nikt nie wykonał ich za darmo, dlatego w tym roku doliczamy te parę złotych na poczet identyfikatorów, gadżetu sezonu numer dziesięć, koszulki, szaliki, kubki, co się zmieści w cenie - to już pole do dyskusji.

Chciałbym w tym roku przyjąć bezwzględny warunek wpłat do końca czerwca na konto bankowe. Różnie kombinowaliśmy z terminami wpłat, ja przypominałem, wszyscy się wzajemnie alarmowali, Marek wrzucił dla wpłacających we wcześniejszym terminie gadżety gratis, ale zróbmy to prosto. Każdy z nas ma spraw coraz więcej, i jak już uda się usadowić dupę na fotelu celem relaksu, te wszystkie sprawunki będą nasze dupy wciskać ją tam bardziej. Zróbmy to prosto. A pod tym samym sztandarem dupy ściśniętej sprawami, bardzo będę zobowiązany jeśli ktoś z Was, tak jak Robi i Mejs rok temu, wcześniej Mejs przy swoim pierwszym zlocie, a jeszcze wcześniej - cała (z wyjątkiem Ciebie MaarioS!) zniknięta z forum banda warszawska - będzie mi towarzyszyć przy ostatnich szlifach na miejscu. W ostatnim roku czułem że wiele spraw mogłem zrobić lepiej, chciałbym, aby ktoś mógł mi z tym pomóc jeszcze pod koniec czerwca aż po szalony 12 lipca, gdy wcale nie rozpoczniemy zlotu dobę wcześniej, tak jak nigdy tego nie robimy.

Bezwzględny warunek wpłat do końca czerwca i tak pewnie będzie oznaczał wyjątki, bo mam miękkie serce i zawsze boję się, że kogoś fakt kilku kliknięć w koncie bankowym zatrzyma przed wyjazdem na zlot, fakt jest taki, że daje to więcej stresu niż komfortu. Zatem kochani - do zebrania jest równowartość 1714 butelek Perły Chmielowej po aktualnym przeliczniku Chmielcoina.

Obecność na zlocie = wpłata w terminie do 30 czerwca 2018 kwoty za odpowiednią do planowanej obecności ilość dni
Wpłata za 1 dzień = 28 PLN
Wpłata za 2 dni = 56 PLN
...
Wpłata za całe 5 dni = 140 PLN

Numer konta do wpłat:  49 1140 2004 0000 3202 7153 1483
W tytule przelewu: f#10 NICK ILOŚĆ DNI


DO ZEBRANIA: 4200 PLN / W KASIE: 560 PLN
Obecni na zlocie:
dziat - 5 dni - 140 PLN;
Duobix - 5 dni - 140 PLN;
Mati - 5 dni - 140 PLN;
Krisuroku - 5 dni - 140 PLN;
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2018, 17:41:34 wysłana przez dziat »

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2018, 10:13:36 »
Oddzieranie z lustra (nawet nieumiejętne) naklejki Contrabandy NIE GODZI SIĘ!

*

Offline Krisuroku

 • ***
 • 179
 • くりすろく
  • Zobacz profil
  • Krisuroku Mapping Site
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2018, 22:40:57 »
Ja tylko mam nadzieję, że ilość stołów będzie zadowalająca :P