*

Online żur0

• 534
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Castlevania - Netflix Series
« dnia: Lipiec 08, 2017, 12:13:14 »
Panowie, od wczoraj bodajże, na Netflixie dostępny jest pierwszy sezon anime Castlevania. Oglądał ktoś? Ja już niestety wykorzystałem darmowy miesiąc na Netflixie, więc będę musiał skądś to pociągnąć. Podobno czteroodcinkowy pierwszy sezon zbiera bardzo pozytywne recenzje i Netflix już zaklepał drugi. Całość opiera się na grze z naszej konsoli: Castlevania III: Dracula's Curse. Poniżej wrzucam zapowiedzi:

Powiem Wam, że wygląda to naprawdę ku**a wspaniale i czuć kilmat z tych trailerów!
BTW. Czy na zlocie będą chętnie na 100minutowy seans wszystkich 4 odcinków? Oczywiście Zelasa nie pytam! Może w sobotę bądź niedzielę nad ranem? Jeśli tak to postaram się ogarnąć odpowiednie pliki!  Jeśli tak to umówmy się, że nie oglądamy tego do zlotu!  ;) Piąteczka!
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
Odp: Castlevania - Netflix Series
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2017, 08:40:15 »
Stary,  jak ja czekam na pieniężny seans na zlocie.
Co do Netflixa to będą napisy PL? Jak to wygląda od strony Seriali internetowych?

*

Offline Dred

• 487
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2017, 23:22:18 »
kurwa, zajebiście! w sumie to chciałem olać, bo po screenach wyglądało mi toto tak, jakby znowu animacją mieli się zająć Koreańczycy. prawie wszystkie "poważniejsze" amerykańskie kreskówki są obecnie outsource'owane właśnie tam. najlepszym przykładem są WSZYSTKIE filmy direct-to-video na bazie komiksów DC, Avatar, Ben 10, Black Dynamite... długo by wymieniać.

iiiii efekt jest taki, że obojętnie czy oglądasz Generatora Rexa, The Boondocks, Men in Black: TAS czy kurwa jakąś inną randomową superbohaterską kreskówkę targetowaną pod młodzież +12, wszystko wygląda tak samo i masz ochotę ugotować przepyszne leczo na samą myśl.

ale

animują to Amerykanie! świetnie! wchodzę w to!

edit: obejrzałem trailer, zapowiada się cokolwiek ciekawie.

edit2:
Co do Netflixa to będą napisy PL? Jak to wygląda od strony Seriali internetowych?
ogólny standard światowy wygląda tak, że jeżeli coś się lokalizuje na jakiś rynek, to walą Ci na łeb na ryj (do wyboru) napisami bądź dubbingiem w danym języku, gościu. podejrzewam, że ten standard Netflix zachowa. z resztą, słyszałem od znajomych, że Castlevania jest dostępna z polskim dubbem i ponoć lista płac polskich aktorów głosowych jest całkiem spoczi. ja sam nie potwierdzę/zaprzeczę, bo jak już mówiłem, miałem wyjebane. xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2017, 23:34:20 wysłana przez Dred »

*

Offline Preki

• **
  • 64
  • Let's attack aggressively!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2017, 22:05:16 »
Powiem tak - w końcu Konami wykorzystuje w jakiś sensowny sposób jedną ze swoich marek po serii kompromitacji cwela. Gdy będę mógł, obejrzę, choć fanem serii gier nigdy nie byłem z uwagi na sztywne sterowanie skokiem postaci w większości odsłon (to że wampiry duchy i zombiaki to ińsza ińszość). Po prostu jestem ciekaw jak wyjdzie im adaptacja klasycznego, długoletniego cyklu gier do serialu. A jak ma być seans na zlocie, to tym lepiej.
Szalony fan Contry - i tyle w temacie.

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2017, 09:32:02 »
Jestem po 4 odcinkach i musze przyznać że to jest zajebiste :D
Można nawet odczuć jakies 2 dno...
Oczywiście zostawiam to wam

*

Offline Zelas12

• **
  • 96
  • Zatracony w RETRO.........
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2017, 23:38:28 »
Nie oglądałem zostawiłem sobie to specjalnie na zlot mam nadzieję że z Żurkiem i resztą ogarniemy :)
Kto ogląda z nami darmowy chmiel...

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 10, 2017, 06:07:04 »
Jak ktoś nie ma netflixa to prosze tutaj http://kreskowki-online.pl/castlevania

*

Offline Dred

• 487