*

Online żur0

• 534
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
The Mexican Runner
« dnia: Marzec 01, 2017, 09:18:20 »
Jak dobrze wiecie bądź nie wiecie, The Mexican Runner - pół Polak, pół Meksykanin zakończył w ubiegłą niedzielę swoje wyzwanie NESMania i ukończył ostatni z 714 licencjonowanych tytułów na NESa. Ostatnią, finałową grą było Super Mario Bros 3. Jest to jeden z niewielu yotuberów/twitcherów, których naprawdę szanuję. Uważam, że to zajebisty wyczyn, w który trzeba było włożyć dużo pracy, determinacji i samodyscypliny. Chciałbym, żeby właśnie taki człowiek odwiedził nas kiedyś na zlocie :)

"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline Mati

• *
  • 177
  • Gilop
Odp: The Mexican Runner
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2017, 07:47:55 »
 Ja jestem w pozytywnym szoku po przeczytaniu o tym graczu. Tyle grać, ale jak widać jest to do zrobienia. Jestem ciekaw jak on funkcjonował podczas tego projektu. Czy nie pracował, nie wychodził z domu i przez 3 lata grał, czy funkcjonował normalnie? To jest coś niesamowitego i pięknego. Tak oddać się pasji. Tak kochać NES-Pegasus i zgadzam się, że takie osoby powinne wręcz zjawiać się na naszych przedsięwzięciach.

*

Offline dziat

• 831
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2017, 10:03:33 »
Odpowiedzi na Twoje pytania, i na jeszcze więcej innych, już niedługo się pojawią Mati. Bezpośrednio od Pana Meksykańskiego Biegacza. ;)

*

Offline Qurek

• 223
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2017, 15:20:52 »
Mexican Runnera obserwuję już od dłuższego czasu. Gość jest naprawdę przesympatyczny i nie robi z siebie gwiazdora. Nawet na któryś z moich komentarzy odpowiedział przy okazji gry Ice Climber. Szacunek pełen i z niekłamaną przyjemnością przybiłbym z nim pionę na zlocie.

« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2017, 18:12:13 »
A to chyba jego profil na retroachievements?
http://retroachievements.org/User/FernandoFFS

*

Offline Qurek

• 223
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2017, 20:42:13 »
A to chyba jego profil na retroachievements?
http://retroachievements.org/User/FernandoFFS

Oj obawiam się, że to nie on.

*

Offline MWK

• 517
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2017, 23:07:54 »
Jo, ja toże go znam i mimo, iż nigdy jakoś specjalnie "nie śledziłem jego poczynań" to jednak z całym szacunkiem stwierdzam, że to człowiek legenda 8)

Może dałoby się go tutaj jakoś ściągnąć, może akurat będzie przelotem w Krainie, heh, albo jakieś propsy dla braci chociaż?