Odp: Zgorzkniałe YouTuby
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 11, 2017, 22:55:35 »
Zakrztusiłem się browarem.

*

Offline MWK

• 517
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 12, 2017, 22:58:29 »
HA to jeden z tych filmików, które oglądałem jeszcze jak miałem modem, tam jest tego więcej, ale kicia grzecznie leżała, uśmiechnięta 8)

To też stare ale nadal zgorzkniale bawi :

« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 16, 2017, 22:41:22 »

*

Offline MWK

• 517
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 06, 2018, 22:51:12 »
Już wolę to (bo oglądalność jest podobna), niż pierdolone kiciusie słitaśne, ale postuję dlatego, że strasznie spodobało mi się, że laska ma podobną jazdę do tego co robimy w pracy, czyli przekręcania wyrazów albo rozkminiania ich, nazw rzeczy, a nawet nazwisk ludzi w kosmiczny, czasem niedwuznaczny, sposób 8)

Przykładowo, ostatnio robiłem wizytówki typkowi. Imię i nazwisko normalne, ale pod spodem wpisuję jego "funkcję" a tam "Analityk"... no i momentalnie lampeczka się zaswieciła. Napisałem "Anal itylk" i pokazałem szefowi. Ten popatrzył i mówi żebym dał osobno "Anal i Tyk". Chyba sobie jebnę kiedyś taką wizytkę 8)

Anyway. Może zatem i Wam się spodoba :

Ach, jest jeszcze coś, co mnie strasznie zaskoczyło. Wyobraźcie sobie jakie to niespotykane. Mam koleżankę, która nie dość, że wygląda skrajnie podobnie do tej laski (nawet ma taką ciemną karnację, którą dopierdala solarą), to na dodatek równie identycznie się zachowuje, ma taki szalony/wesoły sposób bycia, po prostu nie da się przy niej nie śmiać albo nie odpierniczać jakichś głupot. Jest tylko jeden minus... dla tych, którzy tam już sie zastanawiają. Nie Panowie. Nic z tego. To zadeklarowana lesba, ale i tak ją lubię 8)

To na deser:

*

Offline Qurek

• 223
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 09, 2018, 19:04:22 »
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj

*

Offline Mejs

• *
  • 117
  • #