*

Online żur0

• 534
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Super stream z grami z NESem
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 04, 2017, 09:46:25 »
Szanuję streama, nie szanuję, że było mało interakcji z oglądaczamy i że czasem zapominałeś się na wizji za często podnosząc waginalne tematy. Należy dziś zadać jednak ważne pytanie: czy będą kolejne streamy, a jeśli nie to dlaczego? Pozdrawiam.
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 04, 2017, 14:10:11 »
Z longplai na kanale to prawdopodobnie był to ostatni stream bo ogólnie rzecz biorąc zamiast tego to zastanawiam się nad robieniem speedrunów ale takie rzeczy to tylko na swoim kanale. Jeszcze to poważnie rozpatrzę bo jak chociażby po takim crashteście jaki ostatnio zrobiłem miałem solidne zmęczenie a przy speedrunach może być jeszcze gorzej ale i tak niektóre longplae jakie robiłem to i tak trochę wyglądały jak esport jak próbowałem je przejść ale kwestię speedrunów jeszcze rozpatrzę, zobaczymy

Rzeczywiście ostatnie 4h streama jołtub wyjebał, to dobrze wiedzieć że jest ograniczenie streamów CHYBA do 12h tak więc dobrze wiedzieć, no chybaże napiszę do jołtuba w tej sprawie (lol2)

« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 04, 2017, 14:38:15 »
Końcówkę ucięło chyba tak żeby teraz obejrzeć.

*

Offline dziat

• 831
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 04, 2017, 17:24:47 »
YT ma problemy z hostowaniem dłuższych streamów - i będzie miał, aż YT Red się nie pojawi w Polsce (a póki co dopiero atakuje Brytanię - to zajmie moment, bo mają jeden zespół operacyjny na cały świat). Ale Twitch Ci nawet 100h streama poniesie. Dołączam do pytań Piotrka.

*

Online żur0

• 534
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:54:16 »
Kiedy kolejny stream?
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline daf

• 825
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 21, 2017, 08:51:26 »
Gramy, czy co robimy?!

*

Online żur0

• 534
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 29, 2017, 13:52:57 »
MaarioS czy jest jakakolwiek szansa żebyś w tym roku jeszcze zrobił jakiegoś streama? Na pewno byłoby to duże wydarzenie dla tych wszystkich, którzy Cię wiernie i dzielnie oglądali pod koniec zeszłego roku. Ja byłem fanem tych streamów! :)

*

Offline daf

• 825
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 22, 2017, 15:45:54 »
Kiedy możemy liczyć na wskrzeszenie idei? ;>

« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 22, 2017, 16:48:25 »
Nie wiem czy kiedykolwiek do tego wrócę. Z założenia to streamy jakie robiłem miały być jako experyment i czy postanowię to robić dalej to jest niewiadoma ale jeżeli postanowię dalej grać w głupoty na żywo to będzie regularnie ale na pewno rzadziej albo nieregularnie urywkowo ale mimo wszystko na pewno rzadziej. Miałem też plan żeby robić speedruny (w tym przypadku tylko English albo tematyka nie tylko NES) tylko rzecz jasna konceptu nie mam i trochę byłoby zamieszania z tym wszystkim. Jeżeli cokolwiek zrobię na żywo to chyba i tak nie wyrobię się w tym roku którego i tak już prawie nic nie ma. Aha ze sprawy drugorzędnych to-Everdrive N8 mi się spalił który jest prawie niezbędnym narzędziem do tego wszystkiego co mnie wnerwiło i sam fakt naprawy/kupienia nowego to jest sprawa znowu czasochłonna, co najmniej miesiąca