Super stream z grami z NESem
« dnia: Sierpień 14, 2016, 19:12:13 »
Wiele osób narzucało mi pomysł, że powinienem robić pewnego rodzaju streamy z let's playem. Mam nową taryfę internetu która w końcu to umożliwia, zatem czemu nie?? Wystartuję dzisiaj o 20 pod poniższym linkiem, będzie to trochę próba bo będzie to mój pierwszy raz, jak coś to oglądajcie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=o38c6ISynVc

Odp: Super stream z grami z NESem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2016, 01:11:54 »
Fajnie, że było, szkoda że nie widziałem.
Odgrzałem sobie na YouTubie, ale gdybym miał możliwość komentowania na żywca byłoby 100 punktów więcej. Podoba mnie się ta inicjatywa:)

*

Offline daf

• 825
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2016, 08:50:29 »
Też przegapiłem, ale również pochwalam i czekam na następny "odcinek".

*

Online Krisuroku

• 179
  • くりすろく
    • Krisuroku Mapping Site
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2016, 10:50:38 »
Przed momentem luknąłem tak troszkę z przeskokami.  Reakcja na końcu po zawieszeniu się konsoli --> Bezcenna XD
Super MaarioS, że nagrywasz coś takiego. Niestety na żywca nie miałem okazji luknąć, nie byłem w domu w tym czasie.
Mam nadzieję, że wyczaję inny stream ^_^

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2016, 15:10:51 »
Zainspirowany moim streamem xD Szanuje

*

Offline dziat

• 831
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2016, 17:39:22 »
A jakbyśmy tak robili je ba Contrabandyckim koncie MaarioS & Roben? Oczywiście stricte growe. I ja bym dorzucił od siebie cegiełkę - jak będę miał neta na chacie. ;)

*

Offline Dred

• 487
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2016, 19:09:30 »
^good one.

Maarios przekozacko gra a Bobeńsk komentuje. daję okejkę.

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2016, 00:00:52 »
Mogę je robić również tam. Jednak, są tam jacyś subskrybujący?? Jest tego jakiś większy sens??

*

Offline Dred

• 487
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2016, 00:04:16 »
przy zrobieniu odpowiedniego szumu subskrybujących przybędzie.

a sam widziałem na żywca jak systematycznie Bobenowi wzrastała ilość jego subskrybujących, komentujących i oglądających w czasie jego omeglowego streama.

dogadajcie się chłopaki, to może być świetny pomysł. w sensie wspólny stream Robena i MaarioSa.

a może zamiast YT zrobić tego streama na Twitchu? to platforma stricte służąca to streamów gamingowych, w dodatku bardzo popularna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2016, 00:08:44 wysłana przez Dred »

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 462
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2016, 12:08:31 »
Wolałbym robić je na konsoli i walcze z tym, żeby pod pc podłlączyć obraz z konsoli, reszta to ogarnąć na OBS i jedziemsk.
Oczywiście gruzowo :D

*

Offline daf

• 825
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2016, 12:18:58 »
(...) Oczywiście gruzowo.

Nie inaczej.

Czekam, czipsy dziś kupię i czekam.

« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2016, 12:22:48 »
dogadajcie się chłopaki, to może być świetny pomysł. w sensie wspólny stream Robena i MaarioSa.

Tylko jak miałoby to wyglądać?? Podczas gdy ja streamuję to Boben się do mnie podpina i udostępniam mu streama?? Jak to ma być, wkleić jego jakiś mały ekran z kamery gdzieś na rogu czy sam mikrofon?? Czy jest do tego dyspozycyjny?? Czy może coś takiego zrobić??

Myślałem o twitchu czy jakimśtam innym ćwierku ale wydawał mi się on zbyt prymitywny. Youtube przynajmniej nagrywa filmy i to jest bardzo pomocne

*

Offline daf

• 825
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 18, 2016, 13:35:20 »
A, bo tu już jak zawsze zbędne kombinowanie się odbywa. Rób to jak robiłeś, MaarioS, i tyle. Prosto - ale przynajmniej było.

« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2016, 14:21:55 »
Może być zwyczajnie tak, że pewnego razu podczas streama ktoś do mnie wpadnie na chatę jak np. dziat, Vinyl (jeżeli on jeszcze żyje) albo Hubert/kwiatek albo ktokolwiek inny kto przyjedzie na wakacje do wawy, wtedy będą komentować zaraz obok mnie ;) . Czasami podczas silnego skupienia ciężko jest cokolwiek gadać

Stream to jest to przynajmniej chyba jedyna dziedzina w którym rozwija się tutaj wideoteka i słusznie. Tutaj się przynajmniej wszystko nagrywa i ogląda live a wszystkich innych milionów niesamowitych produkcji nikomu nie chciało się przy nich siedzieć i je składać (oprócz relacji zlotowych).

*

Offline Dred

• 487
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2016, 17:01:13 »
Tylko jak miałoby to wyglądać?? Podczas gdy ja streamuję to Boben się do mnie podpina i udostępniam mu streama??
gadasz z nim na żywca przez Skype'a

rób jak uważasz, ale nadal uważam to za świetny pomysł:) zastanów się, możesz tylko zyskać.

pomysł zaproszenia Dziadensa albo Huberta też uważam za dobry. :D
Youtube przynajmniej nagrywa filmy i to jest bardzo pomocne
brzmi jak rozsądny argument. z drugiej strony, my nie robimy streamów z Lola czy innej Doty i nie jesteśmy jakimiś super-duper świetnymi zawodnikami e-sportowymi.
Czasami podczas silnego skupienia ciężko jest cokolwiek gadać
zazdroszczę. ja żeby mieć dobry performens w grach muszę mieć totalną ciszę (prócz muzy z gry), bo łatwo rozproszyć moją uwagę. xD chyba że to coś, co znam lepiej od własnej kieszeni, na przykład Mario Kart 64. wtedy to nawet Winyla  mantry na Abletonie mogą mi nakurwiać z basowego wzmacniacza na max. przesterze na cały regulator koło ucha. xD ale generalnie ja tak mam ze wszystkim, co wymaga skupienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2016, 19:29:48 wysłana przez Dred »