Happily Ever After nes

Odp: Happily Ever After nes
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2016, 11:09:36 »
Zabawne jest to przefeminizowanie wszystkich krasnoludków na krasnoludki (krasnoludkinie ? :D).
Z chęcią bym przesłuchał sobie NSFa z całości, jest bardzo przyjemny. A na youtubie CavemanDCJ zauważył, że motyw muzyczny z drugiej planszy to podkład z Friday the 13th.
Piątek wypuścił LJN, produkcji Altus a Turbo Female Power to SOFEL. Nie wiem, czy są w jakikolwiek sposób powiązani, bo sprawdzałem pobieżnie, ale może to być jawne podpierdzielenie, albo sprzedaż tego samego kawałka dwóm różnym firmom, jeśli nie doszukiwać się taniej sensacji.

Porównanie:
https://youtu.be/QzrLm5sp-B8?t=4m23s
https://youtu.be/rtxUHECAWh4

*

Offline MWK

  • *****
  • 704
    • Zobacz profil
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Happily Ever After nes
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:37:11 »
Ciekawy temat, gra jak najbardziej grywalna ale pieruńsko trudna, przynajmniej na emulatorze - tutaj momentalnie apeluje do posiadaczy Everdrive, sprawdź który czy działa i zabierz na zlot, pogramy na poważnie.

Z tą muzyczką z drugiego etapu to może zwyczajnie nie mieli jeszcze ustalonych wszystkich muzyczek więc "wpierdzielili" z piątku trzynastego, a że produkcja trafiła do kosza to już nikt tego nie poprawiał... w sumie nie wiem czy ta gra-prototyp jest w 100% ukończona/gotowa.

Generalnie fajne znalezisko i cieszę się, że kolejna gra została, że tak powiem, przywrócona z martwych, albo też zeń ocalona 8)