Gyrodine
Gyrodine
« dnia: Listopada 16, 2015, 08:28:57 »
Gyrodine Hi Score

1. 216.080 - MaarioS
2. 170.990 - MWK
3. 98.410 - Krisuroku
4. 30.990 - 1990in1

aktualizacja: 25.07.2017

Ma trochę więcej muzyki niż 1942, jest znacznie płynniejsza i szybsza. Lubię gry, w których nie trzeba klepać przycisków a la alzheimer, bo domyślnie mają turbo.
Screen nie jest zglitchowany, ta gra tak wygląda:
30990
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2017, 16:58:47 wysłana przez 1990in1 »

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2015, 17:59:55 »
Właśnie mi przypomniałeś 1990in1 o tej gierce w którą zagrałem może z raz od kiedy mam z nią cartridge. Dawniej pocinałem w nią na jakiejś składance.
Jedyne czego mi w niej brakuje to muzyki już w trakcie rozgrywki. Chociaż z drugiej strony mamy w zamian odgłosy pracy wirnika w śmigle XD.
BTW Da się tę grę ukończyć? Czy po prostu leci się na Hi Score? Bo szczerze nigdy nie próbowałem tego przejść. Po prostu się grało od kilku do kilkunastu minut dla relaksu.
Nie w tym roku! XD

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2015, 22:44:00 »
W "Gyrodine" dane mi było kiedyś grać na składance 190in1 znanej również jako Arabian Nights z labelkiem od Prince Of Persia. Gra podobała mi się pod kilkoma względami. Wspomnianej już wcześniej płynności, różnorodności terenu i jednostek do zwalczania oraz dwa rodzaje ognia powietrze-powietrze i powietrze-ziemia. Pamiętam, że czasami ostrzeliwując glebę można było wyłuskać syrenę  - trzeba strzelać w okolicach pierwszego napotkanego jeziorka.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 17, 2016, 22:09:07 »
Gyrodine to świetna gra, mimo iż "zalatuje lekkim crapem", ale zawsze miałem do niej dziwny sentyment, skoro zatem jest dział haj-skor to pozwoliłem sobie usiąść z nią na nieco dłużej i... sporo się działo... sporo cudów zmuszających mnie do przeczytania o tej grze jakiegoś gamefaqs'a albo czegoś w ten deseń.

Istotnie, Qurek, wyłuskać można nie tylko syreny, ale jeszcze jakiś artefakt, który wyglądał jak samolot (?), niestety nie wiem co zań otrzymałem poza punktami, ale wracając co syren, nie wiem czy trzecia z nich była jakaś wyjątkowa, ale może właśnie z tego powodu, że była trzecia, którą odkryłem to dała mi czasową niezabijalność (!), podczas której grała wesoła muzyczka (hello Krisu!). Poza tym, od czasu do czasu można przelecieć nad "bossem" czyli włącza sie alarm i do zestrzelenia jest albo radar albo wielki okręt/niszczyciel... no dobra, nie cały, tylko jego wieżyczki. Generalnie dużo się w tej grze dzieje, to bardzo pozytywne odczucie ponieważ za to o wiele więcej niż to co zapamiętałem za małolata. Jeszcze jedno - czy ktoś wie po co się zbiera tych ludzi?

A teraz punktacja, tak przy okazji 8) >> 170990




*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 23, 2017, 21:49:13 »
Wbijam się na drugie miejsce z wynikiem 98410
Nie w tym roku! XD

*

MaarioS

Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 24, 2017, 16:16:31 »
Pierwszy raz udało mi się dojść aż tak daleko w tym crapie gdzie jakieś pralki z ziemi strzelały:

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: Gyrodine
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 11, 2019, 17:38:59 »
wbijam na pudło  ;D