Ostatnie wiadomości

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pirackie produkcje / Odp: Zgorzkniałe carty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nielogiczny dnia Dzisiaj o 07:49:28 »
No to niezłe konsole w tym Karpaczu
2
Hi-score / Odp: Galaga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mejs dnia Sierpień 13, 2018, 20:12:27 »

182670
Inspektor przebity, Prekurator czuje oddech na plecach.

Wysłane z mojego Maxcom  8)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żur0 dnia Sierpień 13, 2018, 18:46:05 »

Ściana zgnilizny w Muzeum Konsol w Karpaczu  8)
4
Pchli targ / Odp: SEGA Master System i Mega Drive (TecToy)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Sierpień 13, 2018, 18:18:49 »
Również dziękuję za super temat i ofertę, Blade. Ja początkowo byłem zainteresowany (pisałem Ci o tym na żerańskim), ale w chwili obecnej jednak dziękuję za ofertę, nie skorzystam. Powód - inne wydatki (szczerze - myślałem, że konsola będzie trochę tańsza), a swoją dolę na głupoty ostatnio już wydałem. xD
5
Pchli targ / Odp: SEGA Master System i Mega Drive (TecToy)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dziat dnia Sierpień 13, 2018, 17:33:28 »
Blade, ja chcę tego Mega Drive z dodatkowym padem, ale finansowo jestem kasztanem w tym miesiącu. Dasz mi znać ile wyniesie przesyłka? A ja Ci napiszę czy na pewno biere ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

6
Hardware / Odp: 168in1 / TMNT3 - nie działają
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Roben dnia Sierpień 13, 2018, 13:14:01 »
Te zaśniedziałe luty o myj spirytusem kosmetycznym chyba że posiadasz izopropanol.

A te kabelki to jak pisał @MWK , sprawdź multimetrem jeżeli posiadasz. Takie rozwiązania się stosuje kiedy ścieżki nie łączą się ze sobą bądź są uszkodzone i nie doprowadzają połączenia.
7
Hardware / Odp: 168in1 / TMNT3 - nie działają
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nielogiczny dnia Sierpień 13, 2018, 08:45:23 »
Pierwsze co zawsze warto zrobić - sprawdzić czy gry uruchamiają się na innej konsoli  :)
8
Demoscena i gry homebrew / Odp: Edytor/engine do tworzenia gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Roben dnia Sierpień 12, 2018, 23:21:30 »
Przeczytałem Marcinie i rozumiem. Ale nadal nie rozumiem na chuj wplatales jakieś teorie spiskowe z piractwem. Radzę cofnąć się do zerówki albo do poziomu płodu by zrozumieć sens mieszania piractwa w tym wątku. Bo nikt nie sugeruje łamania zabezpieczeń.

Bardzo proste, próbujecie ominąć zabezpieczenia w momencie kiedy oficjalnie każdy powinien kupyować software...
Ładna projekcja wjechała po tym reslingu widzę.
9
Demoscena i gry homebrew / Odp: Edytor/engine do tworzenia gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MaarioS, The dnia Sierpień 12, 2018, 22:50:50 »
Ja pierd@lę, jeżeli nie rozumiesz to przeczytaj wszystkie wypowiedzi jeszcze raz. Jeżeli nadal nie rozumiesz ogólnego kontextu wypowiedzi (sama goła treść słowna nie wystarczy) to polecam się cofnąć do podstawówki i następnym razem ją skończyć i potem przeczytać wszystkie wypowiedzi jeszcze raz
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MWK dnia Sierpień 12, 2018, 21:53:12 »
Strony: [1] 2 3 ... 10