Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hi-score / Odp: Pop'n TwinBee [SNES]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustlik dnia Dzisiaj o 17:18:21 »
No, w końcu ktoś podjął hajskorowe wyzwanie :)
Też nie grałem wcześniej w tą BliźniacząPszczołę, zaiste świetny szmap.

632200
2
Gry na różne platformy / Odp: No i w co ty tam panie grasz ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nielogiczny dnia Dzisiaj o 11:58:05 »
Rascal masz Stellę Glow w wydaniu pudełkowym? Jak tak to daj znać gdzie kupiłeś bo poznikała ta gra z większości sklepów i trudno ją teraz dostać. Chyba, że masz zamiar odsprzedać po jej ukończeniu to staję pierwszy w kolejce chętnych.

Odnośnie Bravely Second to jest fajne, ale nie tak wciągające jak Bravely Default. Pierwszą część rozegrałem jednym tchem zasiadając przy konsoli dzień po dniu, a drugiej części wciąż jeszcze nie dokończyłem mimo, że mam grę od ponad pół roku.
3
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Nintendo Power Weekend - 17÷18.02.2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nielogiczny dnia Dzisiaj o 11:52:17 »
Maarios gratuluję wygrania turnieju, choć nie ukrywam wcale nie jestem zaskoczony.  :D


Rybie Wojny - gra na Pegasus bez muzyki - została odpalona zbyt głośno. Cała sala słyszała jak rekin wjeżdża w akwarium.

HAHAHAHAHAH mistrzostwo świata xd
4
Jeszcze więcej o grach / Odp: Glitche
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Dzisiaj o 09:25:40 »
Jak tego glitch'a to się używa najczęściej w bonus stage :P No i z tego co kojarzę to w drugiej części w bonusie też tak robiłem ^_^
Tylko ten glitch nie występuje w Bonus Stage bo... jesteś nieśmiertelny, w tym sęk. To, że bomby wybuchają w reakcji łańcuchowej to normalna mechanika gry.
5
Jeszcze więcej o grach / Odp: Glitche
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krisuroku dnia Dzisiaj o 06:00:47 »
Jak tego glitch'a to się używa najczęściej w bonus stage :P No i z tego co kojarzę to w drugiej części w bonusie też tak robiłem ^_^
6
Jeszcze więcej o grach / Odp: Glitche
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MaarioS dnia Dzisiaj o 00:34:55 »
Tak to się zgadza, pierwszy Bomberman jest pełny glitchy i jest nieźle niedopracowany, ten błąd akurat kojarzę i coś takiego też działa na prawdziwym hardware
7
Jeszcze więcej o grach / Odp: Glitche
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Dzisiaj o 00:16:07 »
Grając w Bombermana trafiłem na coś takiego:

Mając dużo bomb do postawienia można przez krótki czas być tak jakby żywą bombą trzymając przycisk A.  Wiadomo, gdy wybuch trafi na inną bombę to dochodzi do reakcji łańcuchowej, jednak w tym przypadku Bomberman jakimś cudem jest niezniszczalny przez krótki czas, koniec końców i tak ginie od eksplozji. Zresztą widać to na filmiku:


A niebawem sprawdzę to jeszcze na prawdziwym sprzęcie, bo jak zwykle może mieć to wpływ.
8
Hi-score / Pop'n TwinBee [SNES]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rascal dnia Luty 19, 2018, 20:18:04 »


Wersja japońska bądź europejska. Nie różnią się od siebie w zasadzie niczym oprócz podmienionego tła i tekstu.
Opcje trudności - domyślne (liczę na uczciwość).

-Hi-Score-
1. Rascal - 580200
2. ---
3. ---

Dopiero odkryłem to cudeńko, więc pewnie szybko ten wynik poprawię.


9
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Nintendo Power Weekend - 17÷18.02.2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Luty 19, 2018, 19:07:49 »
Dzięki wszystkim obecnym za bardzo udany weekend. Najważniejsze podczas tych dni było spotkanie z Wami i to przebiegło jak zawsze - gruzowo oraz znakomicie. Dzięki dziat za udostępnienie nam mieszkania, mam nadzieję, że porządkowanie nie zajęło Ci aż tak dużo czasu i że nie zniszczyliśmy zbyt dużo rzeczy. Fajne były akcje z czajniczkiem, projektorem, no a przede wszystkim wspólne rozmowy. Dobrze było zobaczyć się także z Vinylem po przerwie. Wracaj do nas na stałe, chłop.

Wizyta w Pinball Station była krótka, ale intensywna. Wparowaliśmy tam już po znacznej ilości wódki, także granda była znacząca. Skończyło się więc na licznych upomnieniach, bo Rybie Wojny - gra na Pegasus bez muzyki - została odpalona zbyt głośno. Cała sala słyszała jak rekin wjeżdża w akwarium. Jestem też święcie przekonany, że to nie my zepsuliśmy tego Pegasusa, bo my nie psujemy Pegasusów, tylko je naprawiamy. Sorry Uomotigre jeżeli coś było nie tak, ale tacy już jesteśmy i tego się raczej nie zmieni - nieobliczane chłopy. Taki z nas już ContraBurdel.
Szkoda, że nie wypaliło z naszym konkursem. Ja nie mam takiej siły przebicia, żeby chodzić po ludziach i prosić ich, by podeszli na górę i pograli w Contrę, a później jeszcze wszystkim po kolei tłumaczyć zasady. Dlatego dzięki MWK, że zrobiłeś w tym kierunku odpowiednie kroki i udało Ci się namówić chociaż garstkę zainteresowanych. Głównej nagrody nikomu nawet nie daliśmy, no bo można powiedzieć, że konkurs ostatecznie się nie odbył... Ale może przyda się ona w innym konkursie, chociażby na Facebooku.

Gratulacje jeszcze dla MaarioSa, gdyż znowu udowodniłeś, że jesteś jednym z bardziej liczących się graczy w tym kraju. Dwa SNESy Mini, które wygrałeś, to zajebiste osiągnięcie. Nie ukrywam, że łudziłem się trochę na osobisty dobry wynik w Dr. Mario, ale w to było grane w niedzielę, więc musiałem sobie odpuścić...

Parę pamiątkowych zdjęć oraz parę filmików z nocnego gruzu u Tomka: https://www.dropbox.com/s/ptr2xq595a0mdzz/NPW2k18.rar?dl=0
10
Pchli targ / Odp: Allegro [BREAKING NEWS]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustlik dnia Luty 19, 2018, 17:28:29 »
Strony: [1] 2 3 ... 10